• Orc123
    5.2k
    Nisam bas najbolje shvatio, taj iz Nizozemske je opcija A a ovaj opcija B Tunizanin, ali vec znamo da je opcija A izvan platezne moci? Znaci dolazimo do zakljucka da od opcije A nema nista i da nam dolazi opcija B...samim tim bas ni nije nesto bitno tko je opcija A kad i tako nece doci....jesam pokopcao? Hehe
  • Nino Bule
    11.6k

    Nisi pokopcao, s opcijom A se pregovora ako propadne onda dolazi opcija B, logicno
  • Orc123
    5.2k
    Pak koliko sam ja cuo opcija B je blizu...nisam cuo za opciju A ali bolje da nisam u pravu i da sam cuo bedastoce i ako stvarno postoji bolja opcija neka dođe taj..nitko sretniji od mene/nas....
  • OsamŠest
    2.6k

    Jesam li ga naveo?

    Eiting, Mijnans, Haye, Rejinders
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Daj malo sire pre usko je ovo za novinarski olos koji se tu skuplja :lol:, izbacit ce nam 7 clanaka s ova 4 imena
  • OsamŠest
    2.6k

    Trebao sam prepisat sa TM visinu svakog od njih i onda bi kolega samo javio da li sam pogodio :lol:
  • Bosna86
    11.6k
    Nije nijedan
  • Captain America
    14k
    Ja sam samo sretan da se napokon pokazao srednjak lokalnim šerifima koji prosječne HNLdžije cijene ko suho zlato. Dario i prijatelji rade punom parom i dovođenje ovakvih imena je ono što nam je falilo od ljetnog šopinga 2018.

    Gospon moderator nek i dalje zadrži ime za sebe jer milijunski poslovi se trebaju odrađivat u tajnosti.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja ću samo napisati - Auxerre + RBS + LB = ?
  • Jaro
    5.7k
    interesting...
  • Olmic
    2.7k
    Pogledao opet malo ovo tunizanina i zakljucio da mi najvise vuce na lovru majera, izraziti ljevaci, isti stil igre, isti dribling imaju
  • Orc123
    5.2k

    Tako i ja....moguce je da ako se dovede da ce participirati n desnom keilu ali i ulaziti u sredinu bas kao sto to radi ivanusec....moze pokriti krilnu poziciju...brzi je definitivno od majera ali nema takvo proigravanje ko Majer....spominju ovdje da je opcija B ali ako postoji opcija A onda je to neki top igrac jer vec ovaj Tunizanin bi bio po meni sigurno pojacanje...jako ozbiljan igrac u najboljim godinama.
  • BornaPŽ1986
    1k
    A onda je to neki top igracOrc123

    Ima jedan igrac iz Ligue 1 koji je izjavio kako nece produziti ugovor sa svojim klubom te trazi sljedecu destinaciju. Malo nam je iznad plateznog nivoa ali dobro, mislim da bi konkurirao Petkovicu u napadu. K.M.
  • OsamŠest
    2.6k

    Zajebe opet Pereza i usput dofura Modrića sa sobom..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.