• BBBaranja
    1.9k


    Ovo mi se sviđa :smile:
  • Olmic
    2.7k
    Cim sn pisu znaci nista…a i ovak po brojkama nije nesto
  • miro
    3.2k
    Ko da Emrelija gledam. Ne znam, nisam optimističan po pitanju ovog , ali nadam se da su ga dobro skautirali
  • xyz
    840
    Po yt-u mi se ne sviđa pretjerano. Tehničar je, ali spor. Ja bih više volio jednog fizički moćnog igrača u vezi. Brzog, agresivnog, jakog u duelima koji se razlikuje od naših ostalih veznjaka.
  • Orc123
    5.2k
    Kako sam ja malo nesto cuo sad jel istina ili ne nezz ...dosao bi besplatno i zato je nama interesantan a bio bi opcija i za desno keilo i za vezu....ja nezz, nisam ga pratio ni cuo za njega...budemo vidjeli
  • BBBaranja
    1.9k
    Pratio sam nešto malo Clermont kako smo Baku prodali tamo,tunižanin mi se čini skroz okej..ima dosta iskustva,k tome još free transfer..volio bi ga vidjeti u svetom dresu svakako
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ja bih više volio jednog fizički moćnog igrača u vezi. Brzog, agresivnog, jakog u duelimaxyz

    Takvi se cijene u modernom nogometu, samo kaj ih se nemre dovest za dzabe i za malu placu.
  • Droljo
    5.1k
    Ako olivari 'zna' za njega brijem da niš od toga. Poučen dosadašnjim iskustvima. Ali, bumo videli
  • Yovitssa
    345
    Meni se sviđa ovaj "modus operandi". Na tragu onog članka iz SN od neki dan. Neka si sada Šikići i Miškovići prodaju svoje pulene za 8 mil € u Bragu, MLS, lige petice... Mi imamo plan "B".
    Ovaj igrač može postati teži flop, ali rizik je gotovo nikakav. Uvijek ga možemo posuditi/utopiti na biski istok npr.
    S druge strane, transfer podsjeća na onaj KTC-a; free igrač, ligue 1 iskustvo (što je izrazito bitno za nastupe u Europi), reprezentativac respektabilne repke (realno, nemremo reprezentativca Francuske ili Elfa dofurati)...
    po meni je ovo win/win situacija kako god okreneš; mali rizik, poruka HNL licitatorima, igrač za rotaciju koji pomriva više pozicija u vezi. Šika nek si proda Kačavendu za 8 mil €, a Stojko neka nam dođe nagodinu po isteku ugovora! :-)
  • maddaddam
    2.9k
    Pratio sam nešto malo Clermont kako smo Baku prodali tamoBBBaranja

    I ja pogledao par tekmi zbog Andrica. Ime mu nisam ni zapamtio, samo broj. Dobra ljevica, Baka mu je asistirao za odlican pogodak sa 20tak m. Na krilu ga nisam vidio.
    Imaju zanimljivog stopera, broj 15.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ako je FC Kopenhagen platio Jordana Larssona za 2 milijuna onda je jasno da su ove cijene koje ovi u HNL-u traže pretjerane.

    Larsson ima 25 godina i imao je ozbiljne brojke u Švedskoj, Rusiji i Njemačkoj.
  • Sajla
    3.5k
    Meni se sviđa ovaj "modus operandi"Yovitssa

    htio sam napisati identičan komentar :) ovaj tip je jednako star kao KTC kad je dolazio, ima iza sebe nastup na SP u Rusiji, afričko prvenstvo, prva francuska liga... ako dolazi samo za plaću, bez odštete - to je kocka koja se isplati. a netko ga je i skautirao, pitali Andrića kaj misli, tak da i nije na slijepo. a šalje se dobra poruka ovima s nerealnim zahtjevima.
  • Orc123
    5.2k
    Istina, ovo je win win transfer...besplatan a moze pokriti puno pozicija u vezi i na krilu, a iskustva i na pretek.....ovaj bi definitivno dosao ko pojacanje
  • Mlađi referent
    10.7k
    Tekst imaj onaj razočaravajuć ton jer se opet sve završilo, a da SN to nisu saznale da mogu stvorit hype. Ergo, vjerujem da je ovo istina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.