• Olmic
    2.7k
    Danas cemo dobit novo pojacanje. Utakmica zivota danas finale. Moja procjena pobjednika geogiev, Bilic ili Pranjic. Favorit Georgiev

    Zaigrat ce za dinamo nikad pa ni tad
  • San Lorenzo
    11.5k
    Zadovoljan sam prvim pojačanjem, to je smjer kojim želim da idemo, relativno mlađi igrači, dokazani na određenom nivou, jeftini i daleko od hnla i lokalnih baja koji za svakog igrača sa jednom dobrom polusezonom traže 7 milijuna eura.

    Što se Šakote tiče, nadam se da ide u Belupo, isto priželjkujem i Topiću, ne nužno Belupo, ali neki hnl klub gdje će se nakupiti iskustva jer se vidjelo da mu toga jako fali ovog proljeća.
  • Ali
    1.9k

    Ma zakaj bi mu netko slomio nogu u Zrinjskom ?

    U Mostaru ima velike šanse igrati Conference league cijelu jesen. A u Belupu kad se nakon deset kola smijeni trenera i dodje voda do ušiju jer su u zoni ispadanja, novi trener će se logičnom okrenuti iskusnijim igračima i propade sezona za mladog igrača.
    Zrinjski je po meni idealan klub za razvoj dinamovih izlaznih juniora. Dominira u BH prvenstvu, uči se na pritisak obrane naslova prvaka a ima dobre uvjete rada. Po meni puno bolje nego ekipe u slo i hnl koje su osuđene na borbu za opstanak....
  • Zagi
    5.1k
    Pogotovo je Zrinjski dobar za naše mlade koji imaju BiH državljastvo zbog pravila o min dva u21 igrača u prvih 11.
  • San Lorenzo
    11.5k
    Samo sta ce biti sa Riletom..pa on je nas desni bekBeowulf112

    S obzirom koliko dobro je izgledao na stoperu, možda ga Bišćan u narednoj sezoni vidi u toj ulozi, a Franceka na beku.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Sigurno može biti dobar igrač, al ljudi nemojte imat očekivanja o nekakvom prolasku grupe LP i nemojte biti razočarani ako budemo zadnji u grupi. Trebaju to bit puno veća ulaganja da bi se tu nešto postiglo, EL je druga priča.
  • marcio amoroso
    32.4k
    znam da sam rekao da necu komentirati ali samo da pojasnim sta je kolega mislio...lpOrc123

    Samo ti piši i ne nerviraj se.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    Na ovo sam mislio jucer :rofl: , ali eto izadje i ovaj francuz pa mogu rec i da sam bio ozbiljan :yum:
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Koliko je ovo nepotrebno komentiranje i svakodnevno dovodenje u pitanje strucnosti uprave,koji je igrac promasaj,ja to nebi tako,meni se ovo ne svidja itd itd. Pa ljudi da li stvarno mislite da bi vi to bolje odradili od ljudi koji su dan/noc u tom poslu. Kao da Simic nebi htio Messija,Ronalda i Benzemu u napadu.. Realno informacije nemamo,ne znamo sto se dogada oko ugovora Petku,i koga cemo dovest i tko nam je prioritet
  • Armagedon13
    958
    Betoniramo obranu,izgleda da smo zainteresirani za Veljkovića iz Werdera
  • Praskaton
    1.8k
    Normalno je prokomentirat moguce dolaske pa zato i sluzi ova tema al ne treba skakat na svaku objavu u medijima.

    Nznm treba dat vremena i povjerenja ljudima koji su zaduzeni za dolaske/odlaske,puno je toga sto mi navijaci ne vidimo i ne znamo.Ovaj francuz se cini ok prinova za popunit kadar.
    Osobno nadam se ostanku ivanuseca,livija i petka od glavnih igraca.Prodaja sutala mi se cini realna i ne moze se izbjeci.Kao sto je vec netko zakljucio imamo dosta igraca kojima treba raskinut ugovor rjesit se nepotrebnih placa,dat na posudbu.
    Od prve momcadi vjerujem da mozemo dobiti neke novce za Menala.
    Sukladno tome ne bih gomilao kadar prosjecnim igracima nego pokusao dovest kvalitetnog lijevog beka i desno krilo za koje smo sigurni da bi bili prvotimci za europska natjecanja.Tu ne bih stedio, cca 5-12mil za ta dva igraca je realnost koju treba izdvojit.
  • Captain America
    13.9k
    Osvrtnik se osvrnuo na Francuza biranim riječima :razz:
  • Infinity
    15.2k
    Kako to da taj insajder nije prije sedam dana pisao o njemu? :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.