• OsamŠest
    2.6k
    Francuz (Bernauer) za Francuza (Teophile), ima smisla kad bolje razmislim.

    Šalu na stranu, jako mi se sviđa smjer u kojem sve ovo ide.

    Što se Šakote i Belupa tiče, pozdravljam. Vjerojatno će se transferi pojedinih nadarenih juniora radit na način kao što se radilo sa Crncem - prodaja uz buy back opciju.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Nisu mi sofa i njihove ocjene bas za neku predodzbu igraca, skauti su valjda odradili svoje
  • marcio amoroso
    32.4k
    Zanimljivo je da u agenciji u kojoj je Bernauer ima jedan lijevi bek koji igra standardno u Ligue 1 i kojem ugovor istječe za 24 dana.

    https://www.transfermarkt.com/jean-kevin-duverne/profil/spieler/344864
  • Nino Bule
    11.5k

    Sofa uzima od opte ocjene, treba uvijek uzet brojke s dozom skepse ali ovo je trenutno najbolje sta postoji, svakako plus da ima izvrsne ocjene
  • Mlađi referent
    10.6k
    Ma ocjena je najmanje bitna jer je to pitanje algoritma koju metriku najviše boduje, ali ako je igrač u gotovo svim kategorijama koje gledaju igru s loptom na tako visokoj poziciji, onda to nije pitanje Sofe nego je pokazatelj da taj lik zna na lopti

    Inače za sve ovi koji baš toliko sumnjaju u L2, mislim da je Benrahou dobar primjer kakav se igrač tamo može naći uz ispravan skauting
  • Droljo
    5k
    Sjećam se da je neki menadžer davno pričao kako je L2 bazen za dinamo gdje mogu naći mladog a jeftinog igrača. Da ne pokupe sve L1 ekipe. A i mi smo valjda na nivou da se možemo borit za igrača sa zadnjih deset prvoligaša tamo. Liga prvaka, trofeji, mogućnost prodaje u top klubove a ni lovica nije za bacit...
  • Orc123
    5.1k
    Inace kolega je krivo shvatio pa je rekao da je u momcadi Lige, nije...bio je u momcadi zadnjeg kola 2. Lige...ali po pcjenama def. Jedan od boljih stopera 2. Francuske lige koja je btw. Strasno jaka i puna fizikalije i tempa....znam da sam rekao da necu komentirati ali samo da pojasnim sta je kolega mislio...lp
  • xyz
    840
    Kad već tražimo u L2, onda neka Dario skokne i do Metza i dovede Mikautadzea. .
  • Ludovic IX
    5.5k
    Možda vas je KTC poslušao pa postao scout za Francusku i našao igrača.. imao je vremena zadnjih par mjeseci
  • BBBaranja
    1.9k
    Kad smo vec kod francuske L2 moja zelja je napadac Krasso..
  • Mali Zeus
    9.7k
    Najvažnije pitanje je može li igrati kao lijevi bek.

    inače, kaj @xavier veli. Dovedeš pouzdanog igrača iz HNL-a, nije dobro, što rade skauti.
    Dovedeš nekog iz druge francuske, nije dobro, tko je taj, prati li tog Šimić?
    Skauti traže općoj populaciji nepoznate igrače za koje ne znamo hoće li biti uspjeh, a jedino kaj možemo je pogledati koji video i ocjene na sofi.
  • Olmic
    2.7k
    Iskreno nikad cuo prije za Lauritsena pa se pokazao dobrim, nikad cuo za ktc pa se pokazao dobrim. Sumnjam da su ga kupili ako je kupljen preko videa vec su ga isli uzivo pogledat.

    Kao sto sam rekao prije tjedan,dva. Bit ce puno potencijalnih imena, a doci ce netko koga se uoppce ne spominje
  • Blue Austrian
    337
    Nadam se da ce dobiti priliku
  • bbb medimurje
    2.9k
    Pa nije bilo receno neki dan od dnovinara da se pojacanja ocekuju tek pocetkom srpnja?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.