• Armagedon13
    958
    Klubovi od kojih mi kupujemo, Lokomotiva,Rijeka,nama prodaju po uvjerljivo najvećoj cijeni tako da...
  • marcio amoroso
    32.3k

    Gro si u pravu, ali naravno da su se neke stvari mogle i prije dogovoriti. Ne volim uzimati cigane za primjer, ali evo oni su dogovorili ozbiljnog igrača iz ozbiljnog kluba prije nego je prelazni rok uopće počeo.
    Olayinka im dolazi iz Slavie Prag bez odštete.
  • Droljo
    5k

    I mi smo nekad znali i prije kraja sezone igrača koji dolazi. Pogotovo ove kojima ističe ugovor.
  • Olmic
    2.7k
    postoji pojam koji se zove free agent i hvala bogu puno dobrih igraca je istekao ugovor i imao si pravi s njim pregovarat od 01.01. Npr KTC je bio primjer takvog transfera, na to ciljam. A i ako vec od nekog domaceg kupujemo i to je trebalo bit gotovo. Hoces/ neces aj bok
  • xavier
    11.1k


    Nije usporediv igrač od 27 godina za kojeg se više manje sve zna i ovi koje mi kupujemo koji imaju puno manje godina i tek trebaju ostvariti potencijal. Ovaj prvi nije toliko atraktivan klubovima koji mogu više platiti, ovi drugi jesu itekako i ja potpuno razumijem da klubovi koji ih prodaju ne žure s prodajom.

    No da, i ja bih volio što prije imati igrače za iduću sezonu. Samo govorim zašto je ovako, a to nije iz razloga što "Šimić i ekipa nisu dovoljno brzi".
  • xavier
    11.1k
    postoji pojam koji se zove free agentOlmic

    Ako dovodimo free agenta, onda naravno da je to već trebalo biti rješeno, ali kako znaš da dovodimo takvog igrača?

    A i ako vec od nekog domaceg kupujemo i to je trebalo bit gotovo. Hoces/ neces aj bokOlmic

    To tako ide samo u teoriji. I što kad oni kažu "pričekajte malo"? Ti ćeš reći "zaboravite" i koga ćeš onda kupiti?
  • marcio amoroso
    32.3k

    Ma ja sam općenito za to da nam pojačanja budu igrači od 27-30 godina, a potencijali ovi koji se spominju iz naše lige.

    Gle, važno je vrijeme pred nama, a vremena je malo. Na Dariju je da da gas. Do sada mu ne mogu ništa zamjeriti.
  • Olmic
    2.7k
    to se zove moc pregovaranja, nadam se da cu se prvi pokrit po usima na kraju transfer roka. Problem je sta nitko ne zna je li Simic sposoban ili ne..
  • xavier
    11.1k
    Ma ja sam općenito za to da nam pojačanja budu igrači od 27-30 godina, a potencijali ovi koji se spominju iz naše lige.marcio amoroso

    A znaš da sam ja prvi za to i upravo otkad imamo ovakvu momčad, pazi čuda, smo i puno konkurentniji u Europi.
  • BornaPŽ1986
    1k
    To sto se zasad nista ne zna ne znaci da se s nekima vec nije dogovorilo ili da su pregovori u zavrsnoj fazi. Druga stvar sto sad dosta vjerujemo objavama SN i slicno pa ako oni kazu tako mora biti. Mozemo imati samo osobna misljenja. Evo ja recimo imam misljenje da se za Frigana vec nesto dogovorilo ali se ne zuri s tim u medije, sad ili sam dobro predosjetio ili sam promasio, tako rade i mediji osim ako nemaju bas dobre izvore.
  • Droljo
    5k
    Meni se u početku nije svidjela priča oko vipotnika. Njihov sd malo malo izlazi u novine i usta puna dinama. Te požurite te jedini imate popust itd. Tak se ne dela posel. Tak da mislim da od toga niš
  • Beowulf112
    301

    Zaboravio si al ititihad,Al Rijad i sta ti ja znam kako se zovu ti arapski klubovi..koji su gori od psg i citya..mogu kupit sa tim sumanutim ciframa svakoga
  • Armagedon13
    958
    Eto nam Fruka
  • Mlađi referent
    10.5k
    Fruk —> Dinamo, 24 sata Tironi i Galić
  • Jaro
    5.6k
    a dobro - oni trenutno gadjaju ove umiruce sllonove i zaopravo mrse trziste kinezima...
    A kako je postavljen redoslijed klubova - tak su oni i igracima nekako postavljeni - cekaju ponude od vrha prema dolje - malokome ce biti Dinamo ciljani klub jer rijetke su kombinacije da ce i manager i igrac i familija (Olmo i Bara) prepoznati Dinamo kao dobar poligon za rast - pogotovo ako odmah moze dobit milju necega od nekog od "atraktivnijih" klubova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.