• plavi67
    920
    čim se toliko neko spominje, sumnjam da će itko od njih doći
  • NitkoBitan
    12.3k
    Mislio sam na Maribor. Sad bas gledam oni su treci na tablici tak da ne znam idu li uopce na kvalifikacije i za koje natjecanje. Mislim da bi ih bas sa gustom oderali.
  • maddaddam
    2.9k
    Inače kad su transferi u pitanju, mislim da bi SD Dario napravio veliki korak kada bi imenovao Eduarda za scouta ili pomoćnika SD za juznoamericko tržište.Ali

    Neka i Luchu deliju ubaci u zrvanj:

    Ja ti, Aco, danas na ulici u Argentini, u svom kvartu, mogu naći igrača od 17-18 godina i dovesti ga da igra u prvih jedanaest u Zvezdi! I to sigurno.

    Doduse taj bi po ulici trazio za zvezdu, ali za 2,8 plus Menalo...
  • plavi67
    920
    koja panjina je taj lucho, strašno
  • Ali
    1.9k

    Ja ozbiljan a Ti se zaj... dudu i lucho nemogu u istu knjigu a ne rečenicu
  • Armagedon13
    958
    Po SN ništa ni od Frigana
  • xyz
    840
    Ponuda je i više nego dobra. Ja bih čak i manje ponudio. Neka Slovenci nađu tko će više ponuditi...
  • Olmic
    2.7k
    Samo da ne bude nakraju, kulenovic i cop su dovoljni
  • bluelions
    250
    Maribor bi trebao razmišljati malo dalje od novca koji će doći za Vipotnika. Trenutna/buduća suradnja isto ima neku vrijednost koju se nemože nadoknaditi sa tih 500k-900k viška koji bi dobili od drugog kluba.
    Ponuda je sasvim dobra, pogotovo sa tim bonusima. Sumnjam da će biti ponuda od + 4000k...
  • Mlađi referent
    10.8k
    Bilo nam je malo čudno zašto njegov menadžer ne zna da je u Maribor stigla ponuda iz Dinama. I dobili smo odgovor.

    “Dogovorili smo da što je manje od tri milijuna ni ne zovemo. Zašto? To se smatra kao neozbiljna situacija”, kaže nam Vipotnikov menadžer.

    :lol:
  • Mulec86
    389
    Pametno sve iznad 3 je previše. Dodatan razlog da se Bruni stisne ruka i da penkalo za autogram.
  • Klenx
    4.1k
    Po SN ništa ni od FriganaArmagedon13

    Ne kažu da ništa, nego da "nije tako blizu ko nedavno".

    Ali slažem se što piše u članku, ne treba plaćati masne cifre i licitirati za nekog Frigana, Vipotnika, Kačavendu ili Stojkovića.

    Ako ti klubovi ne vide što im budući eventualno transfer iz Dinama može donijeti onda nek ih prodaju u MLS ili Portugal za 4 milje
  • deda
    28.1k
    Ako ne ide s Friganom i Vipotnikom mora se potpisat Brunu nema tu puno filozofije.
  • Ali
    1.9k
    Ode on u Sassuolo ili sličan rang za 5m +20% od transfera i bruto 1m€ igraču po sezoni. A ovi će ga gurnut nakon godinu dvije u serie A Atalanti ili Romi za 15...
  • NitkoBitan
    12.3k
    Dogovorili smo da što je manje od tri milijuna ni ne zovemo. Zašto? To se smatra kao neozbiljna situacijaMlađi referent

    Hahaha. Kaj si ti Janezi umisljaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.