• Dragon1Warrior123
    2.9k
    baš sam Sammira htio spomenut haha, nadam se da nije on to ofenzivno "pojačanje"
  • Neki tip
    19.6k
    Kaj nismo to već na nekoj temi komentirali? :chin:

    Lokomotiva i Belupo, nagađam..

    Možda Osijek.
  • Infinity
    15.4k
    Ako cemo gledati u nedavnu proslost, Sammir pregovara s Rijekom
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Meni čak i Gorica pada na pamet. Ali najvjerojatnije su to Rijeka i Osijek jer budimo realni, za Goricu je preskup i ne uklapa se u profil igrača koje dovode, plus ne mogu ga kasnije prodat.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Iako sad mi je palo napamet možda je Istra ta?
  • Neki tip
    19.6k
    Jebate, pa nabrojili smo cijelu ligu.. :lol:

    Dakle, znamo da nisu Varaždin ni Inter, za ostale ostaje vidjeti.. :brow: :lol:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ma mislim da su realno tu samo tri imena u igri, Rijeka, Osijek i eventualno Istra. Nikom od ostalih ne treba ili ga mogu priuštit.

    ali da se vratimo na Dinamo, čini se ništa od Markoviča?
  • Neki tip
    19.6k
    Meni drago da nema niš od Markovića.

    Pisalo se da je potencijalno i dobar posao, ali nije on Petković.. u smislu, nije mu islo u par klubova, ali mogao bi proigrat pa se eto isplati uloziti nesto.

    U Markovica bi se morala uloziti poveca placa, a time i ocekivanja. Za koja nisam bas siguran da bi ispunio.. a to bi onda bio opak promasaj. Pogotovo nakon valjda 10 posudbi od koji nijedna nije upalila da ga otkupe, uzmu "na neodređeno". Petko je bio manji rizik.. da i nije upalilo, nitko ne bi ni trepnuo. Ni prvi ni zadnji s kojim se "pokusalo"..
  • Hipo
    406
    Kako navijač dinama uopće može poželjet lazara markovića u dinamu???

    Prodaja olma sad bio bi najveći poraz dinama ikad.

    i to u ajax za premiješnih 22 milijuna eura :rofl:
  • Slepipap
    26
    Ovisi kako gledas.
    Ako Olmo zbilja zeli otic iz Dinama, a sam je nekoliko puta naglasio da je vrijeme za odlazak, onda je sada idealno vrijeme za prodaju jer kao sto znamo ugovor mu izlazi u ljeto 2021. godine sto znaci da Dinamo nema "pole position" u pregovorima na ljeto 2020.

    Svi bi mi zeljeli da Olmo ostane, ali to bas i nije realno. Pa taman i da uđemo u LP.
  • Beowulf112
    301
    Ofenzivno pojacanje?hmmm vec iovako imamo sirok kadar.Jedino ko nije moj ukus zadovoljio su atiemwen i andric.Vjerojatno je neko prekrizen od njih dvojice.Nadam se da jw jedno od tih pojacanja ivanusec.
  • Hipo
    406
    U kojem trenutku i po kojoj cijeni on ide iz kluba to je za nasmijat se samo.

    Bilo bi "idealno" da sad ode u ajax i da igramo s njima u skupini.

    A u 2 tekme da nam zabe jedno 12 golova.


    Kad je već dinamo u cijeloj priči manje bitan i od olma i od ajaxa, a to se vidi i po odšteti, a upitno je koliki dio nje ide klubu.

    U slučaju njegove prodaje sada i ispod cijene red je onda i da nam se skupina lp naruga na najjače.
  • Neki tip
    19.6k
    cisto tocnosti radi, ne spominje se samo 22 milijuna, nego i 40% od buduce prodaje. Ne kazem da je to super, vec da je ponuda navodno takva.

    I mislim da nijedan navijac, kibic, "promatrac" Dinama ako hoces, nije i nece stavit Olma i Ajax ispred Dinama. Ali, hebemu, pa ne mozes samo zazmirit na cinjenicu da mu ugovor istjece u ljeto 2021.. super bi bilo da potpise novi ugovor, vjerojatno su mu ga trebali ponudit i.prije pola godine, da odigra jos barem pola godine, prezimimo u lp i pozdravimo se uz 50 milijuna fiksno za klub. Nekima je ok da ode i za ovo gore sto se nudi. Ali, nekak mi se cini da je jedini "ispravan navijacki" stav da ce docekat mirovinu u Dinamu i onda postat trener mlađih kategorija. :brow:
  • Hipo
    406
    Sve kužim al ne razumijem da pred ligu prvaka mogu prodat najboljeg igrača, i to za siću (sića je sve ispod 50 milijuna fiksno odmah, kad ga već netko sad želi dovest).

    Rizik neprodaje postoji, ali jebemu više i klub kad je nogometni uspjeh iza svega...
  • deda
    29.1k
    Koliko ti misliš da Dinamo može dobit za Olma?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions