• NORTE
    8.9k
    Može i bez ikakvog sponzora.
  • NORTE
    8.9k
    Najavljeno je još dosta Copa retro dresova, nadam se da će Copa i klub vjerno kopirati našu povijest i koristiti grb u kojem je slovo d onakvo kakvo je i bilo, originalno, a ne iskrivljeno kao sadašnje u grbu (dok je u fontu ispravno, što je nevjerojatna stvar).

    Grb na dresu u sezoni 1990/1991
    2vlr26upsqsz458l.jpg

    Dresovi 70e i 80e, savršeno slovo d, nekoliko primjera:
    lx0a9xbzypsyft6w.jpg
    1za6h2j0rk7d5sn0.jpg
    x89clslisyqya1gx.jpg
    aerliorzjh0t4na9.jpg
  • agramZ
    2.3k
    bolje bi bilo da ovaj sadasnji isprave, prije nego sto naprave retro dresove s originalnim grbom. ako mogu mijenjati ime kako im dodje mogli bi i grb, samo bi ovo ipak bilo prihvatljivo.
  • NORTE
    8.9k
    bolje bi bilo da ovaj sadasnji isprave, prije nego sto naprave retro dresove s originalnim grbom. ako mogu mijenjati ime kako im dodje mogli bi i grb, samo bi ovo ipak bilo prihvatljivo.agramZ
    Apsolutno. Nije normalno da je slovo d u grbu iskrivljeno. A klub koristi službeni font u kojem je slovo d potpuno ispravno.

    Najnovija majica kluba:
    00i2u3lr06izqk7v.jpg
    166z0tqgq6945338.jpg
  • agramZ
    2.3k
    a slovo d je "samo" jedan problem. mi u 2021 godini jos uvijek nismo standardizirali grb. jos uvijek ne znamo koja je to tocno plava, bijela, crvena i zlatna/zuta boja grba i dinama. ili koju debljinu obrub i linije unutar grba moraju imati, svi valjda znamo za onu nakaradnu verziju grba gdje su obrub i te linije toliko tanke da skoro i ne postoje. i kao sto se vidi u izvornom grbu, ta "zlatna" boja treba puno vise vuci na zutu, dok gnk danas doslovno koristi zlatnu boju. bas se na forumu lijepo vidi kako svatko koji za avatar ima dinamov grb ima neku svoju nakaradnu verziju, sto je jednostavno posljedica tog nepostojeceg "standarda". tovari su to lijepo rijesili sa svojom 'knjigom standarda'. simboli su valjda nekakvi temelj i osnova svega - identitet kluba. a gnk se oko toga kao i uvijek ponasa kao neki mali seoski klubic.
  • Krizy
    35k
    Netko na snetu objavio, tko zna jel istina al evo

  • marcio amoroso
    31.9k
    Nadam se da nije istina. Dresovi su nikakvi.
  • xavier
    11.1k
    Vidio sam, ali djeluje mi fake.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Neki lik mi piše na instagram zone da je to taj dres, nadam se da nema pojma.
  • flexXy
    1.9k
    Ma lik je sam vidio ta dva basic modela od Adidasa kaj su izasla pa pretpostavlja kak bu izgledalo. Mogu nasi uzet i neke starije modele.
  • xavier
    11.1k
    Na Snetu je profil napravio sinoć i napisao je samo par postova oko tih dresova, a jedini izvor mu je njegova vlastita YouTube stranica gdje je video u međuvremenu obrisan.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Jel uopće izlazi novi dres? Koliko se ja sjećam slike nisu curile prije službenog predstavljanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.