• blubach
    233
    Za Castore svi znaju da je smeće od brenda i kvalitete, al pare su pare hah
  • Mrvica
    3.9k
    Ja sam od četvrtka do utorka čekao dres računaj vikend pa je potrajalo. Stvarno je stiglo poprilično brzo stiglo. Kolega Pop Corn je rekao da su studentske snage također angažirane što očito znači da je navala.
  • Maxx
    2
    Kad mozemo ocekivat 3.dres
  • Ivanmtk
    1k
    Samo da informiram da je dres došao. Hvala svakako na odg, ma da sam i temu promašio.
  • Eduardo
    19.9k
    Kad mozemo ocekivat 3.dresMaxx

    Ajd čitajte malo forum, makar koji post ili stranicu, dvije, tri unazad. Svaki dan netko pita kad će treći dres... @Pop corn je već nekoliko puta odgovorio na to pitanje, ali očito vam je lakše pitati po stoti put jedno te isto nego pročitati koji post unazad...
  • mokoxax468
    698
    Bio jutros u Areni, imaju sada i crvene golmanske dresove, no nikako da stignu oni svjetlo plavi
  • NORTE
    11.4k
    Za sve one kaj su srali kak je dres ružan.
    FB-IMG-1721646228037.jpg
  • Mrvica
    3.9k
    Meni je dres uživo jako lijep, stvarno se ne mogu bunit. Malo sam bio skeptičan tj. manje na domaći nego na gostujući ali kad je došao u ruke stvarno mi se svidio.
  • mali M
    5k
    čak su mi i štucne top sa ovim "zg", a pogotovo u ovoj kombinaciji boja (kao i majca)
  • mokoxax468
    698
    Meni je domaći i dalje mrvicu lošiji od par prošlih adidasovih. Nije užasan, fora štucne, ali me i dalje ubija ovaj diagonalni patern. Gostujući mi je dosta dobar, iako bih volio da je tamo grb monokromatski
  • badjibadara
    3.1k
    Da je umjesto paterna samo za nijansu svjetlija plava u odnosu na rukave i ramena, dres bi bio ubojica.

    A ako treći bude crni, kao što se spominjalo, crne hlačice spojiti sa žutim dresom iz druge garniture, mislim da bi taj komplet bio razina više.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Štucne su na listi za kupnju, naravno za trčanje u zimske dane. :D
  • mali M
    5k
    Meni je domaći i dalje mrvicu lošiji od par prošlih adidasovih.mokoxax468

    Pa možda i malo je, al kad znaš tko ga je birao/odobravao prošle sezone, preživjet ćemo jednu sezonu. Iduće sezone očekujem ozbiljne bombe od dresova jer znamo kakva nam je sposobna ekipa ušla u klub.

    P.s. @Pop corn čisto da pitam, jel su u klubu obaviješteni kakvu potražnju imaju za trening opremom? Jel se ima šta u planu staviti u web shop?
  • Pop corn
    8.1k
    P.s. Pop corn čisto da pitam, jel su u klubu obaviješteni kakvu potražnju imaju za trening opremom? Jel se ima šta u planu staviti u web shop?mali M

    Sve smo svjesni i bit će u web shopu. Nije do nas. Strpljenja molim.
  • mokoxax468
    698
    Pa možda i malo je, al kad znaš tko ga je birao/odobravao prošle sezone, preživjet ćemo jednu sezonu. Iduće sezone očekujem ozbiljne bombe od dresova jer znamo kakva nam je sposobna ekipa ušla u klub.mali M

    Ma sve OK, dresovi su stvar ukusa, svakome će se nešto više sviđati, nešto manje. Ja svake godine kupim jedan, trenutno čekam treći da vidim dizajn istog, a ako mi ni on ne bude odgovarao, kupim si onaj plavi golmanski ako napokon dođe u shop
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.