• Boycie
    533
    Crni dres pobjednik ;) ... d
  • Big Daddy
    228
    Danas predatavljanje dresa, jedva cekam kao da je tekma jbt
  • Krizy
    38.7k
    Prema nekim naslužbenim informacijama, petogodišnji ugovor s Castoreom, trebao bi Dinamu donijeti 10 (najmanje) milijuna eura. Pritom je više od osam milijuna eura u gotovini, a ostalo u opremi.

    Pridodajmo tome i zaradu od prodaje dresova, Dinamo će, nesumnjivo, na ovom ugovoru zaraditi. Prijašnji proizvođač opreme nije Modrima plaćao ništa u gotovini, osim nagrada za Ligu prvaka i naslov u HNL-u.

    Također, po ugovoru, koji je Dinamo dogovorio još prošle godine, imat će klub puno veći utjecaj na izgled opreme, personalizaciju proizvoda, a ni količinski ne bi trebalo manjkati artikala u fan shopovima.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    To je na godišnjoj razini? Ako je, to je onda fantastičan posao.
  • Peškaman
    3k
    U pet godina 10 milijuna eura,tj 8 u gotovini.
    1.6 milijuna eura godišnje.
  • Keyser Soze
    8.8k
    Vidio sam oba dresa, iskreno nisam zadovoljan i nadam se da uživo izgledaju bolje nego na slikama.
    U svakom slučaju gorit će tema u 19 sati.
  • Marley
    1.2k
    Gdje su slike dresova??? Mislim vidjet cu ih uzivo veceras, ali sad kad znam da ste ih vec vidjeli, zelim i jaaaa :rofl:
  • Cosey
    468
    Nadam se samo da predstavljanje neće uključivati dizanje dresova s dronovima kao prije par sezona.
  • Gradjanski Dinamo
    34


    E moj Keyser, ak su ono kaj smo vidjeli novi dresovi…

    Ne znam. U usporedbi s prošlogodišnjim Adidasom, meni je to razina ispod.

    Pričekajmo 19h.
  • Peškaman
    3k
    Nadam se da domaći plavi ima makar neki dizajn po sebi kao Rangersov a ne da je jednobojan.
    Sudeći po komentarima,nisu neke šanse :lol:
  • Paggini
    11.1k
    Vidio sam nove dresove i pišem još jedan minus dinamovoj bivsoj upravi :cry: :cry:

    Mogu se samo nadati da izgledaju bolje uživo...
  • 1986-Pl
    177
    Jel moze slika dresa u inbox haha
  • austrijanac
    3.1k
    Gledam i nevjerujem da ta bivša uprava nije mogla donijet gram inovacije i stavit nešto vezano za grad, Dinamo, navijače ili bilo kaj.

    A ne basic boje i basic dresovi.

    Nisam zadovoljan, ali sto je tu je.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.