• Pop corn
    6.2k
    Gospodina Hanžela nitko iz kluba nije otjerao, dapače on je još uvijek član skupštine.deda

    Ispravak - Gospodin je poslao ostavku na mjesto člana Skupštine, kao i da ga se briše iz članstva Dinama
  • Mali Zeus
    10.6k
    Valjda ćemo preživjeti bez njegovih milijuna..
  • The Undertaker
    4.6k
    Gospodina Hanžela nitko iz kluba nije otjerao, dapače on je još uvijek član skupštine. A to da li želi biti sponzor ili ne je stvar dogovora njega i kluba. On to ne želi biti u ovom trenutku. Možda se predomisli jednog dana.deda

    To je, ako sam dobro shvatio, potpuno ispravan stav. Da je Hanžel želio obnoviti sponzorstvo, mogao je. Šteta (za klub) što nije ali je to njegov izbor a ne odluka kluba. Sve pet.
  • The Undertaker
    4.6k
    I što je sad ispravno? Stav kluba da Hanžel može biti sponzor ako hoće ili tvoj da ga se treba riješiti po svaku cijenu?
  • Bosskovitz
    8.7k


    Šteta je relativna. Imao je Hanžel zasigurno izvjesne koristi od kluba također. Ne znam ama baš ništa konkretno, da se razumijemo, ali ozbiljno sumnjam u dobre namjere velikih Dinamovaca koji se iščlanjuju iz kluba i više nisu toliki Dinamovci čim više nema besplatnih putovanja na gostovanja, loža, funkcija i sličnog.
  • deda
    29.8k
    Opa, to nisam ubrao. Ok. Legitimno.
  • The Undertaker
    4.6k
    Ja sam pisao isključivo o financijskoj šteti tj. sponzorskom iznosu. Nematerijalnu štetu ili korist mi je teško procijeniti kad nisam ''unutra''. Pozitivno je od kluba da nastoji, koliko god je moguće, razdvojiti posao od izbora i upravljanja. Ne treba nam okruženje kao u HR politici gdje su neistomišljenici odmah i neprijatelji kluba (ne pričam konkretno o Hanželu već općenito)..
  • mali M
    4.1k
    ja ne kužim kako je teško shvatiti da se klub više neće prostituirati pa da je i par miliona u pitanju. Klub će preživjeti i ovako i onako, al će sačuvati obraz i moć stat pred navijače. Nemora mi dres izgledati kao od janice kostelić da bi mislio da imamo para od sponzora. Neka je nama od nedjelje novi dres čisto ko suza osim jednog sponzora.. što se mene tiče ja nebi niti jednog, ali kužim da moramo..
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Ispravak - Gospodin je poslao ostavku na mjesto člana Skupštine, kao i da ga se briše iz članstva DinamaPop corn

    sccssccs.png

    Zanimljive su te ljubavi, u jednom trenutku se boriš rukama i nogama da bi ih se domogao, u drugom trenutku ti više nisu ljubavi i ne zanimaju te do te razine da ne želiš biti niti član.
  • Olmic
    3.2k
    Navodno drugi dres zuto sa zelenim
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Hahah a dajte se strpite 3 dana, evo sutra se vraca EP s dobrim utakmicama. Pojest ce vas glasine :lol:
  • Bosskovitz
    8.7k
    Ja sam pisao isključivo o financijskoj šteti tj. sponzorskom iznosu.The Undertaker

    Za to sam i napisao da je relativno. Ako slobodan prostor na zadnjoj strani dresa koji je nastao odustankom Lana grupe od sponzorstva popuni novi sponzor koji će plaćati jednako toliko ili neki postojeći sponzor podeblja ugovor za taj iznos i prijeđe s reklame pored terena na zadnju stranu dresa, onda nije financijska šteta. Ako će taj neki sponzor plaćati više od Lana grupe, onda je čak i financijski dobitak. A to je sve bez ulaženja u rekla-kazala sfere Hanželovog poslovanja s klubom.

    Pozitivno je od kluba da nastoji, koliko god je moguće, razdvojiti posao od izbora i upravljanja.The Undertaker

    Nije Lana grupa potjerana nit je klub jednostrano raskinuo ugovor s njom; njezin vlasnik prekida svoje privatno-poslovne veze s klubom.

    Ne treba nam okruženje kao u HR politici gdje su neistomišljenici odmah i neprijatelji kluba.The Undertaker

    Naravno, ne znam iz čega si uopće zaključio da bi to bila realnost. Imao si na izborima dvije izborne liste, svi s liste koja je izgubila su i dalje članovi kluba, viđam ih mnoge i na tribini, nikome ružan pogled nije upućen. Isto je i s članovima skupštine koji su ušli s liste Izvršnog odbora, tzv. "Barišićeve liste" - svi imaju potpuno jednaka prava, pričao sam s nekima od njih i sve je u najboljem redu, nitko od njih nije izbačen iz kluba, nikome nije rečeno da je nepoželjan ili mu je uskraćeno neko pravo ili pogodnost koju po funkciji ima.

    Ali isto tako nemojmo djela koja su protivna interesu kluba smatrati "drugačijim mišljenjem". Ono što je Hanžel radio oko izbora je pokušaj gotovo nasilne izborne prevare i to nije "drugačije mišljenje" nego rad protiv kluba - moje osobno mišljenje, da se razumijemo. Uostalom, čak ni on nije izbačen iz kluba ili proglašen neprijateljem nego je odlučio da više neće biti član ako nije po njegovom. Po meni to je posve pogrešno shvaćanje članstva u klubu, ali legitimna odluka.
  • Ivdzo11
    3.5k
    i ja sam nesto nacuo tako, spoj zuto zelene.... Prvi obican plavi s crnim nijansama... I treci kao umjesto grba slovo d, kao u retro stilu, sad je li istina nemam pojma, uglavnom veselim se Castoreu
  • Daliban
    359
    Nadam se da je više tirkizna nego baš zelena - zelena. To bi bilo top.
  • mali M
    4.1k
    tirkizna ide više uz boju lososa pa ćemo moć kombinirat sa prošlogodišnjim dresom... :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.