• Mali dioničar
    14.3k
    Ne znam da li je informacija dobra jer zvuči predobro, ali pričalo se da Castore kao tehnički sponzor Dinamu sklapa ugovor težak 2 milijuna eura godišnje.

    Ne znam što sve ulazi u obvezu Castorea za tu cifru.

    Po natpisima iz medija to bi moglo biti točno jer “ugovor s Rangersom je 5 milijuna godišnje”, “ugovor s Aston Villom je 3 milijuna godišnje”….

    Bilo bi vrlo neodgovorno ne pokušati s Castoreom kad su takvi financijski uvjeti u pitanju.

    Tim prije što zbilja imaju lijepo dizajniranu robu. Što se tiče igranja i dresova zvuči mi nestvarno da to ne mogu popraviti i da neće popraviti to znojenje i mokri izgled dresova.

    Evo Bilbao je sinoć pobijedio Gironu što znači da se u dresovima može napraviti i solidan rezultat.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.2k

    Evo Leverkusen još nije izgubio u Castore dresovima ove sezone :cool:

    DJ svima
  • scooniepenn
    1.9k

    Tako sam i ja slično čuo što se tiče godišnjeg iznosa koji dobivamo. Osim toga, trebali bismo dobiti izuzetno širok asortiman dizajniran potpuno u suradnji s nama i što je, također, bitno, veći postotak od prodaje dresova i ostatka asortimana. To u prijevodu znači da promjenama u klubu i daljnjom popularizacijom Dinama mi realno možemo ovih 2 milijuna eura moguće i poduplati. To je onda približavanje brojci od 10 posto našeg godišnjeg proračuna.
  • Lynx17
    2.6k
    Evo Leverkusen još nije izgubio u Castore dresovima ove sezone :cool:

    DJ svima
    Gražvydas Mikulėnas


    Enough said.
  • NORTE
    9.4k
    U Solunu protiv Paoka igramo u plavim dresovima.
    Pokaži srce.
  • NitkoBitan
    12.4k
    I nadam se ne u rozima protiv Rudesa na Kranjci.
  • Purgeri
    425
    A u kojima mozemo ako je Rudesova domaca kombinacija plava?
  • deda
    28.2k
    Jesenas smo bili u roznim tako da vjerujem i ovaj puta.
  • Purgeri
    425
    Ako je rudesova tamnija plava kao sta je, i to cijela kombinacija, nisam bas siguran da mozemo igrati u crnima
  • NORTE
    9.4k
    U Solunu protiv Paoka igramo u plavim dresovima.
    Pokaži srce.
    NORTE
    Ovo sam napisao nakon što sam vidio da su doma protiv Arisa igrali u istoj kombinaciji kao u Maksimiru kad smo mi naravno igrali u plavima.
    Prema najnovijoj objavi izgleda da igramo u rozima.

    Ako igramo u rozima rekao bih da je odluka isključivo nekoga u dinamu, što je velika sramota i nepoštivanje tradicije i brenda.
  • flexXy
    1.9k

    Mislim da je paok odlucio igrat u bijelim hlacicama pa su nasi morali gostujucu garnituru.
  • NORTE
    9.4k
    Mislim da je paok odlucio igrat u bijelim hlacicama pa su nasi morali gostujucu garnituru.flexXy
    U bijelim hlačicama su igrali i na Maksimiru.
  • flexXy
    1.9k
    Nes sam ja zabrijao, nije mi imalo smisla da se ne igra u pravoj garnituri dresova. Pogotovo kad je ovakva povijesna utakmica. to mi je islo i na zivce kad smo igrali u onim "europskim" dresovima. Mi smo plavi i to mora bit nuznost odrzavat takvu prezentaciju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.