• xavier
    11.1k
    Evo sad vise nije 10-12h nego 13h :sweat:Blue Austrian

    Ništa, idemo bojkotirati sezonu ako dresovi ne budu u 12 nego tek u 13 :cool:

    Uostalom, gdje si uopće službeno vidio da trebaju biti između 10-12?
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Sto se toga tice u Juznoj Americi je standard da u cijeni dobijes reklame. Jedan kolega s posla je iz Argentine, navijac Rivera. Kad su osvojili onu Copu donio dres na posao, ono reklame ali nema imena. I ja ga pitam zasto bi platio prije za reklame nego za ime :lol: On zbunjen jer se to tamo ne placa
  • Rex Ramae
    2.5k
    Kao klinac sam previse propatio gledajuci kako odlaze igraci cije ime mi je na ledjima :lol:Infinity

    Također, zadnji s imenom i brojem mi je bio Kranjčar 19, od tada obavezno bez broja i bez imena. Iako sam prošle godine razmišljao o Ademi-u međutim na kraju odustao.
  • Blue Austrian
    337


    Samo ponavljam ono sto mogu procitati ovdje :grin:
  • xavier
    11.1k
    Samo ponavljam ono sto mogu procitati ovdje :grin:Blue Austrian

    Znači ako ja ovdje napišem da sutra dobijamo Hajduk 5:0 i onda utakmica ne završi tako...ti ćeš se naljutiti na klub? :sweat:
  • Blue Austrian
    337


    Mislim da si me krivo shvatio.
    Nigdje nisam pisao da sam ljut, ali meni je i dalje sramota (ne epska ni katastrofalna vec "normalna") sto klub nije davno predstavio novi dres. I znam da je svake godine tako, ali u mojim ocima nema opravdanja za to.
    Nitko ne mora razumjeti moje misljenje, ali predstaviti ga dan prije prvog kola (ponovit cu: ako ce ga uopce predstaviti i ako ce ga uopce biti) je za mene prekasno.:victory:
  • xavier
    11.1k


    1. Svi se slažemo da se dres trebao bit predstavljen davno prije.
    2. No kad ga već predstavljaju danas, onda je svejedno je li to u 12 ili 13 sati, posebno što nitko nije službeno ni rekao u koje vrijeme će biti.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Ali koja bi razlika bila da su ga predstavili prije 10 dana i ako ga predstave danas/sutra? Je li bi ga ti već kupio pa išao u "pohod na žene" u njemu? Evo ja iskreno ne razumijem zbog čega će novi dres izazvati toliku sreću kod tebe, molim te objasni mi jer me zanima.
  • Blue Austrian
    337


    Za prvo ti nemogu dati odgovor koji ce te zadovoljiti.
    Jednostavno smatram da se to mora ranije predstaviti i kraj price. Bez obzira hocu li ga ja kupiti ili ne, to nema veze.

    A za drugo:
    Trebao bih sada koristiti argumente da bih opisao zasto nesto dozivljavam kao pozitivno?!
    Kako to? Zato sto je tako.
    Mozda nije najbolji primjer usporedbe ali zasto neki skidaju bijelo sa prsuta, dok bi neki drugi samo to mogli jesti.
    Ukusi su razliciti.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Kao klinac sam previse propatio gledajuci kako odlaze igraci cije ime mi je na ledjima :lol:Infinity

    Ja kad stavim ime igraca, taj odlazi u sljedecem prijelaznom roku :rofl:

    Orsic najnoviji primjer
  • xavier
    11.1k
    Ja kad stavim ime igraca, taj odlazi u sljedecem prijelaznom roku :rofl:ZGBhoy

    Onda te molim da kupiš dres od Bočkaja :sweat:
  • Nolifer
    6.7k
    Znači ako ja ovdje napišem da sutra dobijamo Hajduk 5:0 i onda utakmica ne završi tako...ti ćeš se naljutiti na klub? :sweat:xavier

    :eyes: :lol:

    Mislim stvarno. Hahah

    Kad mi je već obrisan smajlić, pa moram neš nadodati. A nekome je smajlić ostavljen.
  • mali M
    3.5k
    ali zasto neki skidaju bijelo sa prsuta, dok bi neki drugi samo to mogli jesti.Blue Austrian

    bolesnici bolesni!!! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • Blue Austrian
    337


    Prvi ili drugi? :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.