• Jaro
    6.1k
    Tucak o dočeku:
    U Hrvatskoj funkcije imaju ljudi oslobođeni Tjelesnog. Što očekujete?
  • serbus
    3.8k
    Slažem se da su trebali imati proslavu ... ali jednostavno zasićenje erupcijom tih sp,ep u vaterpolu, rukometu,košarci čovjek nema doživljaj koliki je to stvarno uspjeh. Za razliku od nogometa koji ti daje max 3 prave šanse da budeš svjetski prvak u ostalim sportovima se stvorio osjećaj nema veze budemo druge godine prvi... Točno se u nogometu zna da moraš čekati 4g za sp to je amen zato i je tolika napetost ovdje nemaš pojima ni ako pratiš kad je što ali je uvijek nešto.
  • Nolifer
    7.1k
    FB-IMG-1708364071326.jpg

    :lol: :down:
  • Patak
    2.6k
    Imali su onaj "velebni" skup od par stotina aktivista na trgu Sv. Marka isti dan, pa da ne ispadne da bi na ovaj sportski došlo 100x više, to bi malo nezgodno bilo. Ili su nesposobni? Ili ne vole sport? Ili ne vole Hrvatsku? Ili od svega pomalo?
  • jedan u nizu
    6.8k
    mali su onaj "velebni" skup od par stotina aktivista na trgu Sv. Marka isti danPatak

    Ne stajem na niciju stranu, ali ajmo ne ici Vucicevom matematikom zbrajanja ljudi na skupovima. Nije bio pretjerano masovan prosvjed, ali nije bas da je bilo 'par stotina'

    prosvjed-1.jpg

    bas me zanimalo jel netko brojao, i ispada da jesu, kazu 7000 ljudi.
    Eto, nije neki masovan prosvjed ali vise od par stotina.

    https://www.zagreb.info/vijesti/detaljno-prebrojali-sve-glave-evo-koliko-je-tocno-ljudi-doslo-na-prosvjed-u-zagrebu/603384/

    p.s. da li se zna program koji su koristili, neko pomagalo? Volio bih doci do toga i napraviti broj ljudi na maksimiru zadnje dvije utakmice :)
  • Deleted User
    0
    ovo nije bio prosvjed nego predizborni skup.
  • Nolifer
    7.1k


    Nek protestiraju protiv samih sebe, jedino to i znadeju :lol:
  • Patak
    2.6k


    https://imageamigo.com/crowd/

    Za ovu sliku javlja This crowd is approximately 866 people.
  • jedan u nizu
    6.8k

    da, i trecina camp noua je 13k ljudi, kako da ne.

    Onda mi dobro i prolazimo, zapravo nas je na Gorici i Varazdinu bilo jedva dvije tisuce :D
  • Patak
    2.6k
    Dao si sliku, ja sam dao link. Isprobaj sam. Ili daj neki drugi link da sučelimo AI. Dobar fajt je uvijek interesantan.
  • Deleted User
    0
    ajmo pričati o našim susjednim zemljama, znamo koje su. ako na 1 članak iz italije, mađarske , slovenije ili BiH ide 51 iz srbije kakve onda imamo medije ? ako ti članci nemaju veze s hrvatsko manjinom u srbiji koja je pod neprestanim etničkim čišćenjem , bilo ubijanjem ili zakonski negiranjem, duže od 50 godina kakve onda mi imamo medije ? ako se u medijima u HR prvo bijelo polje otvoreno naziva fašističkim i ustaškim , u kojima se ljudi doslovno brišu iz javnog prostora zbog iole desnih stavova, a u isto vrijeme ljudi iz srbije s otvorenim četničkim stavovima imaju otvorena sva vrata HR medija kakve mi onda imamo medije ? ako u Zg nastupa ed sheeran ili dinamo merlin i o njima imaš 3-4 članka naspram 102 članka ace ciganke kakve mi imamo medije ? ako srbi nisu u vlasništvu ili u uredništvu naših medija, možemo li onda zaključiti da su hrvatski medijski magnati i djelatanici srbofili ? svaki će ti Hrvat reći "koga boli što ima u srbiji" , a oni su kupci tih vijesti, zašto imamo xy članaka iz palanke svaki dan u tzv medijima, zašto tzv naši tzv mediji to i dalje rade svakodnevno ? kaj veliš boss ?
  • Infinity
    15.5k
    Ja sam neki dan potrosio par sati trazeci dobar online alat u cilju da izbroji ljude na Dinamo - Gorica. Nisam uspio. Vjerujem da sam za izgubljeno vrijeme stigao sam prebrojati ljude.

    I sad s ovim tvojim, ucitao sam fotku na kojoj se jasno vide tri osobe, pise da ih je 5.

    Tesko mi je vjerovati da tehnologija jos nije otisla toliko daleko, ali smatram da neki kvalitetan brojac publike vjerojatno nije besplatan.

    U svakom slucaju, ovdje definitivno nije 866 ljudi.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Ja sam neki dan potrosio par sati trazeci dobar online alat u cilju da izbroji ljude na Dinamo - Gorica. Nisam uspio. Vjerujem da sam za izgubljeno vrijeme stigao sam prebrojati ljude.Infinity

    Ako postoje neke dobre fotke sjevera i zapada dalo bi se rucno izbrojati. Tj izbrojati prazna mjesta.
    Ja iskreno ne znam koliko recimo sektori na zapadu i sjeveru imaju sjedalica, ali dalo bi se to izbrojati.

    I sad s ovim tvojim, ucitao sam fotku na kojoj se jasno vide tri osobe, pise da ih je 5.Infinity

    Takoder, pod ljude broje krovoe koji se nalaze gore desno na slici.
    Probao sam uploadati slike sa Varazdina ali nije uopce htjelo izracunati pa sam odustao.

    Uglavnom, onaj clanak gore mi se cini dovoljno vjerodostojan u brojanju ljudi, pa je vjerujem da je brojka tu negdje.
  • Infinity
    15.5k
    Ako postoje neke dobre fotke sjevera i zapada dalo bi se rucno izbrojati. Tj izbrojati prazna mjesta.
    Ja iskreno ne znam koliko recimo sektori na zapadu i sjeveru imaju sjedalica, ali dalo bi se to izbrojati.
    jedan u nizu

    Nije kod nas vjerodostojno brojati prazne sjedalice, pogotovo na sjeveru. Ljudi ne sjede, oni sto stoje nisu striktno po sjedalicama, a imas i ljude po stepenicama. Morao bi brojati ljude, a za to treba imati vremena i strpljenja. Ja sam tad imao i jedno i drugo, ali sam izgubio trazeci program koji ce to odraditi umjesto mene.

    Na zapadu bi se definitivno mogle izbrojati prazne stolice, a broj stolica po sektoru ja mozda i imam negdje na kompu. To i nije tesko dobiti, cak i na google kartama je dovoljno kvalitetno za prebrojati X i Y, te dobiti rezultat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.