• Infinity
    15.3k
    Birajte rijeci.
  • Fanboy
    2.2k
    fascinira zapanjujuće visok broj bandićevaca i mamićevaca, koji samo čekaju svaku priliku ne bi ni nasrali nešto po novoj garnituri koja je došla nakon 20+ godina.rob ljubavi

    Nevezano za stadion, ali mi nije jasno zašto se sva kritika na Tomaševićevu politiku koja se već sad u ovom kratkom roku pokazala izuzetno ideološki agresivna i obojana, netolerantna za neistomišljenike, koruptivna te nesposobna proglašava odmah Bandićevcima pri čemu se ljude gura u koš sa osobom koje više nema na životu preko 2 godine, a Tomašević nije mogao dobiti izbore bez da desetci tisuća ljudi koji su inače glasali za Bandića nisu dali glas njemu...

    Znači svaka kritika prema Tomaševiću se automatski generalizira i trpa u isti koš do te mjere da su se leševi na podu mrtvačnice bolnice sv Duha sa novoizabranom ravnateljicom lijevog spektra okarakterizirali "podmetanjima" oporbe.

    Mislim šta je iduće, trava u Zagrebu je visoka i nepokošena jer neistomišljenici bacaju gnojivo i stvaraju loše vrijeme, a nije problem loša organiziranost košnje...

    Daj sjašite više od toga da postoje svete krave i da nitko nije lišen kritike, samo ne znam kako se uopće stavilo Tomaševića i Šimića u istu rečenicu. Jedan je proslavljeni nogometaš kjoji je do sad pokretao samostalno biznise, bio važan kotačić u jednom od najboljih svjetskih klubova dok je drugi ideološki fanatik koji je paradirao sa komunističkim zastavama i vikao da ne daju Titov trg te organizirao parade i valjanje po asfaltu.
  • Ali
    1.9k
    "Bitno da su mb i zm za njega oličje čovjeka. J*bali te oni podguzna muho. "

    Ako ovakav govor nije za ban onda neznan kaj reći. A sve to jer zamisli netko se usudio reći da drug TT nezna i priča bajke.

    A smijao sam se neki dan kad sam čitao na portalima kakve bajke splitski gradonačelnik i jakobušić prodaju Splitu i Dalmaciji . A sad vidim da je očito to obmanjivanje zarazna bolest u RH, a ktome kad ukažeš na to onda ti lijepe etikete i svrstavaju te u neke njima razumljivo okvire bez ikakve osnove.
  • rob ljubavi
    775


    Stavljeni su u tu rečenicu čisto usporedbe radi, iz razloga što štovatelji najvećih krimosa u RH će koristiti i koriste svaku priliku da oblate one nove koji njima nisu po mjeri.

    U redu, slazem se, ne treba se neke trpati u isti kos, ali uglavnom od stovatelja istih dolaze uvrede na racun novih. Pa zar vi stvarno mislite da bilo tko da dode na vlast u Zg ili nekom vecem gradu iduci mandat da moze nesto promijeniti? Da moze u kratkom roku pocistiti ono kaj mu je ostavljeno?

    Naravno da ne moze, kao ni na razini drzave, isto kao sto ce to jako tesko biti i na razini nogometnog kluba kad sve izadje na vidjelo.

    Ali ici na tu razinu i ismijavat vodenje grada zbog nepokosene trave, pa zar vam je stvarno zivot bio kvalitetniji i bili ste sretniji kad je ona bila pokosena? Onda super, bar znate da cete na iducim izborima glasat za one koji obecaju pokosenu travu.

    I nazalost, uz sve te velike Hrvate, pobornike Sanadera, Bandica, Tudmana koji su radili za dobrobit svih nas Hrvata, ispada da bi nam stadion napokon mogao donijeti...jugonostalgičar i titovac... e da to je nazalost jako tuzno. I svima kojima ideoloski nismo na toj radikalno lijevoj strani nam je pljuvacka u facu, jer cemo morati uzivati u onome sto nam je taj omogucio.

    Zelimo li zapravo novi stadion ? Zelimo li novi komunisticki otpad ostavljen od strane lgbt čudaka ili da nam ostane ovaj simbol tradicionalne katolicke zemlje?
  • deda
    28.1k
    Dečki, da ne idem sad u reviziju zadnje 2-3 stranice. Bez osobnih uvreda i etiketiranja molim. Sljedeći takav slučaj je ban 10 dana.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Kaj reci na jeftini populizam dijela oporbe... Napisao bih duzi upis na ovu idiotsku objavu ali su kasni sati pa cu samo ostavit link. Radi se o Kranjci.
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0ksm3yypycZSgW6djQabamuYHHc4QrT3A8XxrhvGa4fpYt5ioHP2PogXUgzxKrcwal&id=100063536524095
  • Jaro
    5.7k
    otvorio komentare i proljev dobio. Standad - vrtici, autisticna dijeca, smetat ce buka stanarima(!), nema parkinga, opet malo djece i vrtica, treba to preko domovinskog mosta biti...
  • NORTE
    9.3k
    Kaj reci na jeftini populizam dijela oporbe... Napisao bih duzi upis na ovu idiotsku objavu ali su kasni sati pa cu samo ostavit link. Radi se o Kranjci.NitkoBitan
    Mislim da je riječ o jednom od samo dva gradska zastupnika (od njih 50-ak) koji su glasali protiv očuvanja parka s javnom namjenom. U vrijeme BM365 to zemljište je kupio privatnik i planirao izgraditi zgrade.
  • xavier
    11.1k
    Stvarno degutantni komentari. Da se razumijemo, nisam glasao za ovu vlast, ne slažem se s njima po puno pitanja i smatram da su napravili pogrešne poteze u nekim drugim područjima. No ovdje rade što mogu i nevjerojatno mi je da netko ima nešto protiv ove izgradnje.

    "Vrtići i škole" su uvijek glavni adut, ali što je najbolje, grade se i vrtići i škole. Jedan od njih jako blizu mene.

    I onda "nema parkinga i danas se stadioni grade van grada". Ne, ne grade se van grada. Bayern ima stadion van grada i sad je to svima argumentacija "ali Bayern...". No većina drugih stadiona je i dalje u gradu i nema pored sebe parkiralište s parkirnih mjesta koliko je stolica na stadionu.

    Ja sam već rekao da mene zanima stadion Dinama i bio bih puno sretniji da se odmah krenulo s Maksimirom. No ne razumijem zašto bi iz perspektive grada netko bio protiv sređivanja ovog stadiona.

    Meni je puno više poražavajuće i bizarnije za Hrvatsku što će ovaj stadion, kad bude gotov, biti drugi najbolji stadion u državi odmah iza Pampasa, a ne radi se o nikakvom velebnom zdanja nego tek o brzinskom preuređenju postojeće ruine.
  • NORTE
    9.3k
    "Vrtići i škole" su uvijek glavni adut, ali što je najbolje, grade se i vrtići i škole. Jedan od njih jako blizu mene.xavier
    I to zahvaljujući ovoj gradskoj vlasti, dok je prijašnja radila sve u korist popularizacije privatnih vrtića.

    Izgradnja moderne Kranjče u centru grada je pak sušta suprotnost onoj mantri koju slušamo već preko 10 godina, još od Židaka - "tamo se planiraju neboderi", a onda se dogodila "modernizacija" istočne tribine i sve te silne godine baš ništa po pitanju izgradnje ičega u tom dijelu grada umjesto stadiona Lokomotive koju gleda 35 ljudi, a sve to za vrijeme bivše vlasti koja ništa nije radila.

    Stvar koja mi se sviđa je da će novi stadion nositi ime "Stadion Zagreb".


    Ja sam već rekao da mene zanima stadion Dinama i bio bih puno sretniji da se odmah krenulo s Maksimiromxavier
    Upravo tako, Kranjča je stadion za druge zagrebačke klubove koji će ovime postati puno bitniji faktor u gradu i Hrvatskoj, što nama naravno baš i ne ide u korist.
  • NORTE
    9.3k
    Vezano uz komentar gradskog zastupnika, što su oporba i vlast (Hdz, Bm365 i ostali) radili sve ove godine?

    Zašto se nikad nije predložilo i krenulo u projekt da se na čitavom tom kompleksu stadiona i okolice u samom centru grada izgrade bolnica, ogroman vrtić, garaža, škola i ostala prije svega javna namjena... nitko ne bi jednu riječ rekao.

    Nažalost, tome nije tako i gradit će se stadion za manje zg klubove.
  • Patak
    2.2k
    Ne bi ja rekao da su ovi napravili krive poteze. Oni rade sve prave poteze za svoje financijere koji su ih postavili na vlast. Ta woke globalistička ekipa, pogotovo na državnoj razini predstavlja najveću prijetnju tradicionalnim obiteljskim vrijednostima i svemu do čega mi je stalo. Svoju totalitarnu stranu i isključivost su pokazali u vrijeme korone sa sramotnom segregacijom građana na dočeku nove godine i zagovaranjem suludih "mjera". Stadion u Kranjčevićevoj, da volio bi da se dovrši, ali čovjek iz građevinske struke kaže da je to nemoguće u ovim rokovima koje su naveli. Do roka koji su naveli - ofarbati će par klupa u svojim bojama, promijenit će imena nekoliko ulica u svojem ideološkom žaru i to im je domet.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Upravo tako, Kranjča je stadion za druge zagrebačke klubove koji će ovime postati puno bitniji faktor u gradu i Hrvatskoj, što nama naravno baš i ne ide u korist.NORTE

    Ako se stadion u kranjčevićevoj ikada realizira prije maksimira, za 2-3-4-5, nebitno koliko godina... mene je strah da to od privremenog postane trajnije pa malo-pomalo i trajno rješenje. Što je jako realna opcija...

    Što se tiče maksimira, tamo ima mjesta za što god treba... smatram da je dinamu, gradu zagrebu i na kraju-krajeva hrvatskoj novi maksimir puno potrebniji od nove kranjčevićeve, koja je i u trenutnom stanju prihvatljiva za lokomotivu, rudeš, dragovoljac i slične klubove.

    Ne znam, meni bi nekako logičnije bilo da prvo ide maksimir pa onda za kranjčevićevu što ostane. Ova ideja je ekvivalent da živiš u staroj kući, koja je loša, ali još uvijek upotrebljiva i koja se nalazi na ogromnoj parceli, nemaš baš love za razbacivanje, ali prvo ideš urediti vikendicu da bi mogao privremeno živjeti u njoj dok budeš gradio novu kuću. Ova ideja znači da u najboljem, najidealnijem, savršeno isplaniranom i realiziranom slučaju novog maksimira nema do tamo negdje 2027 godine, a trebao nam je i prije 20 godina.

    Mada je sve to na dugom štapu... nagledali smo se mi svakakvih "idejnih rješenja" pa na kraju - ništa.
  • Ali
    1.9k
    Realno u hrvatskoj je ulaganje u sportsku infrastrukturu daleko na dnu liste.
    Od samostalnosti se napravilo puno premalo. Ovako na prvu samo kad nas neki rok stisne se uspije uložiti nešto a i to na kraju neznamo otplatiti i koristiti. Pričam o rukometom prvenstvu mislim neke 2009 ili tako neke kada su se u Osijeku, Varaždinu , Splita, Zadru i Zagrebu napravile dvorane.

    Možda je po tom ključu jedina šansa da se kandidiramo za neko europsko mi i Slovenia dok je ceferin tamo pa da se napravi pod takvim pritiskom do neke 2028 ako već nije kasno (vjerojatno je ...)
    Jer ovak preko lokalnih serifa sa puštanje u eter svakih šest mjeseci neku prezu koja naravno do slijedećih šest mjeseci je i dalje u formi preze a rijetko ili nikad ne dodje do javnog natječaja iz kojeg bi proizasao projekt... u osnovi po onoj iz mucki, "this time next year, we will be..."
  • Jaro
    5.7k
    Senf i ekipa su objasnili X puta zasto Kranjca prva. Jednistavno - zemljiste je "ocisceno" i grad se upisuje 1/1. Gradnja je u odnosu na maksimir gotivi dzaba i grad si to moze bez beda priustiti.
    A budimo realni, ako zavrsi kak je najavio - taman da mu ne treba predizbirna kampanja...
    TT i ekipa vode grad a ne dinamo - to kaj ce TT motda napraviti Kranjcu nemre nikako biti minus jer eto 30 godina nitko nije naoravio max. Ulupali su lovu za 3 stadiina i bandic i prethodnici, iz dinama su izvucena 2 stadiona.
    A ma sto mi mislili o time smo ipak manjina te bi gradska vlast koja bi financirala Maksimir izvela politicko samoubojstvo realno. Zbog svega potrosenog/ukradenog i dinamo i potencijalni stadion su jako nisko (za dosta njih i potpuno nepozeljni) na listi prioriteta gradjana ovog grada...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.