• SAS1987
    13.5k
    Ovo danas je bilo ludilo...zar su oni otvoreno, čak i preko medija "trgovali" sa tim amandmanima? :lol:
  • Kwedi
    3.8k
    Ako je oštečenje 60 posto, Grad bi platio štetu do 5 posto.

    Hvala gradonačelniku. Hvala na usranoj Areni, na nepotrebnoj žičari, fontanama i svi ostalim kurčinama koje su bile potrebne, a sada para nema
  • luftwaffe
    645
    Ne želim da ispadne da Krimilana branim, ali što nije on forsirao obnovu starih pročelja i implementaciju građevinskih nadogradnji sa iznosom do 80%.
    A pogotovo neću ni stati na stranu GONG-a koji kao NGO uzima fini dio državnog proračina radeći apsolutno ništa.
    Offtopic smatram da su fontane nepotrebne ali žičara mi je bila stvarno ok ideja, ali kad vidim sa kojim se novcem tu mešetari prisjela mi.
  • xavier
    11.1k


    Ta žičara je s vremenom postala nekakav simbol jer je nakon prestanka rada stare, nova odmah trebala u izgradnju (kao i ne znam koliko drugih stvari).

    Znam da je puno ljudi jako želi iako ja stvarno ne vidim po čemu je to bilo kakav prioritet. Da imamo veliku planinu na kojoj skijaju deseci tisuća skijaša, riječ ne bih rekao, ali realno imamo brdašće na koje se bez problema popneš pješke ili biciklom.

    Da su nam sve druge stvari riješene, zašto ne, ali ovako mi je jako nisko na listi prioriteta.

    I to sve bez da uopće ulazim u bolesnu cijenu koju će grad za nju platiti.
  • luftwaffe
    645

    Možda to govorim iz razloga što mi je ta žičara na neku ruku i obolježila djetinjstvo, a sa neke financijske strane, mislim da bi se Medvednica dala izbrendirati u turističke svrhe, jer smatram da ima izuzetnog potencijala.
  • Baneki
    731
    Kaj je to s Medvednicom inače? Meni izgleda sva izranjavana, kao klinac sjećam se da je bila potpuno pošumljena, sad mi ju je teško gledati
  • luftwaffe
    645
    Nisam siguran, ali znam da je Ivica objavio video na tu tematiku pa su mu radnici Hrvatskih šuma rekli da obnavljaju šumu sa mladim nasadima.
  • xavier
    11.1k
    Zaboravili ste nevrijeme koje je je prije par godina porušilo jako puno drveća.
  • Kwedi
    3.8k
    pogotovo neću ni stati na stranu GONG-a koji kao NGO uzima fini dio državnog proračina radeći apsolutno ništa.luftwaffe

    GONG je jedna od rijetkih udruga koja zadnjih dvadeset godina ima smisao i bitnu ulogu u društvu te nekog kurca zaista radi.

    To kaj nekom ne paše ideološki, drugi par rukava.

    Nadgledanje izbora. Mozaik veza ( imaju aplikaciju di upišeš ime i izbaci sve potencijalne sukobe interesa), Faktograf, u školama imali demokratizaciju i upoznavanje klinaca sa izbornim sustavom.
  • Kwedi
    3.8k
    Kaj se tiče žičare; najskuplja žičara na svijetu,a nitko nije napravio studiju dal' je potrebna, odnosno koliko ljudi ide na Sljeme kroz tjedan i vikendom.
    Žičara je okej za alpske vrhove, a ne za breg na kojeg pajcek ko ja može doć s biciklom do gore.

    Autobus do vrha vozi svakih pola sata, ima 60-80 stajališta te doslovno odbaci čovjeka di god hoće.
  • Baneki
    731
    Da meni ta udruga dođe u školu nešto "podučavati" djecu, pisao bi ravnatelju kao što jesam za jednu drugu sličnu udrugu oa su ih izbacili. Idrološko pristrani, paraziti na ptotačunu. Ne sano da zbog toga nisu NGO, nego i zbog toga što su financirani od različitih stranih vlada.
  • luftwaffe
    645
    ajde me prosvjetli za koje je demokrqtske procese GONG zaslužan kao nepolitička organizacija?
    Nemaju godinama promatrače, išli dva puta rušit referendumsku inicijativu UIO, u studiju im se predstavnici javno deklariraju za kojeg su kandidata i more drugih stvari, mislim čak da su Zelić i ekipa jedni od većih drkača od mnoštvo NGO udruga
  • Kwedi
    3.8k
    Jesam gore napisao. Jedan dio s čim se bave.

    Zelić je u SDP-u, nije u Gongu više.

    Gong ima svoju ulogu u društvu, bitnu.

    Kao npr i U ime obitelji.

    To kaj nekom smeta ideološko/politički - jebiga.

    Demokracija.

    No debelo je offtopic, tema je Zagreb i financiranje.
  • Baneki
    731
    U demokraciji se zna što tko radi. Ne može netko tvrditi da nepristrano nadgleda izbore, na tome dobivati financiranje, a zapravo biti idrološki pristran i nenadgledati izbore.
  • luftwaffe
    645

    Da ali opet griješiš, oni kao NEPOLITIČNA organizacija se ideološki svrstaju, a kao to je primjer Zelić koji se outao preko noći.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.