• Stihl
    3k
    Ne znam. Meni nije normalno da jedan shop neke navijačke grupe od sebe radi komercijalu i prodaje robu koju nije napravila grupa. To onda vise nije navijački dućan nego svastara kao i svaki drugi ducan u nekom shoping centru. A baš primarni cilj našeg shopa bi i trebao bit da se prodaje isključivo navijačka priča koju su napravili navijači i da se ta roba nosi i promovira ako ti nešto znači ta grupa, te da se što više na taj način pomogne grupi u daljnjem radu. To je ovak neko moje misljenje.
  • deda
    27.5k
    Pa koliko oni tih maski daju napravit kad im je ostalo tek 50 od druge šihte, 200?
  • Tom Hanks
    2.5k
    Neki dan sam procitao od njih samih zasto prodaju i druge stvari,da mogu odrzat stvari,shop svejedno.Njih nema puno i kad bi samo prodavali stvari za grupu ne bi im shop opstao,ovako i oni koji nisu navijaci kupuju stvari koje su donekle srodne.
  • ZGV
    3.1k
    Iskreno sve takve stvari koje ovi prodaju sa strane mogu odraditi i ljudi iz grupe sa logom grupe i prodavati.
    Meni su vrhunske stvari veste i košulje koje su naši dečki napravili i prodaju se u shopu.
    Ja recimo u tome idem na poslovne sastanke, a mogu i obući na utakmicu.
    Naš shop ima ogromnog potencijala, da se čuda napraviti samo treba malo volje, ideja i ulaganja.
  • superSantos
    2.6k
    Neki dan sam procitao od njih samih zasto prodaju i druge stvari,da mogu odrzat stvari,shop svejedno.Njih nema puno i kad bi samo prodavali stvari za grupu ne bi im shop opstao,ovako i oni koji nisu navijaci kupuju stvari koje su donekle srodne.Tom Hanks

    Upravo tako, taj shop i je samo od dijela tribine (WBC) i oni koji su bili tamo znaju da je često ponuda baš njihovih stvari dosta ajmo reć oskudna, premala su grupa brojkom da bi mogli zavrtit neku veću lovu i raditi nove stvari
  • Infinity
    15.2k
    Nisu lose, ali bi takvih trebalo biti na desetine u izboru.

    Cudna mi je jedna stvar, tj. cak i nije cudna s obzirom da je kod nas cudno normalno. Zasto tog Plavka kad su ga vec nabavili ne koriste malo vise kod djece. Vidim da je djeci jako zanimljiv. Da stave u prodaju plisanu igracku, neku djeciju majicu s likom i slicno. Te plisane igracke se u suradnji s vlasnicima autoskih prava mogu raditi u nekim limitiranim izdanjima. Inspirirase me grafiti oko vrtica, skola i slicno.
  • Guinness
    1.9k
    v9jewx6dr0ng1oah.jpg
    Maske KND Zaprešić
  • deda
    27.5k
    E to je to.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ok majice.

    Sviđaju mi se ove polo majice, šteta što još nisu izašle u prodaju ove nove sa 3 zvijezdice i adiddasovim crtama na ramenima, mislim na plavu .... a lijepe su.
  • Neki tip
    19k
    Vidjeh neki dan zetovca s Dinamovom maskom (iz shopa, ona sa znakom na oba obraza).

    I mislim si - imalo bi smisla da im i besplatno to podijele, pa tko hoće hoće. Ionako su obvezni nositi, sve besplatno ljudi vole, a vjerujem da većina barem simpatizira Dinamo.
    Dobro bi isreklamirali za one koji onda požele kupiti, a još važnije, povećaju vidljivost Dinama u vlastitom gradu. Tramvaji, Zagreb i Dinamo idu ruku pod ruku. :)
  • Kwedi
    3.8k
    Besplatno dijeljenje obezvrijeđuje proizvod. Makar i maske bile u igri
  • deda
    27.5k
    Hoću naručit masku, karte, komplet olovki na webshopu, nema ni jednog proizvoda na lageru. :monkey:
  • og1986
    2.9k

    Odličan dizajn, svaka čast. Je li se mogu gdje kupiti ?
  • Crusades1986
    9.5k
    Imaš FB stranicu od dečkiju iz Zaprešića pa im pošalji poruku u inbox.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.