• Cosey
    510
    Poludit ću ako na kraju budemo četvrti.

    Imali smo de facto 2. mjesto, a sad bi zbog izgubljenog momentuma mogli sve zeznuti.
  • Bosna86
    11.7k
    Ovaj VAR mi je potpuno nejasan, cist gol im ponistise
  • Keyser Soze
    10k
    Poludit ću ako na kraju budemo četvrti.Cosey

    I taj ishod je nažalost potpuno realan. Ne bi bilo iznenađenje da nas Atalanta dobije u Milanu i da mi zatim izgubimo kući od Citya, a oni pobjede Šahtar... Ipak, nadamo se najboljem i s bodom u iduće dvije tekme osiguravamo Euro proljeće.
  • Markelo
    2.6k
    Ne vjerujem da ce biti x u Milanu. Tu netko uzima sva 3 boda, a nadam se da ce to biti Dinamo.
  • Salva
    2.5k
    To je vrlo realan scenarij, ali opet, valjda se neće sve poklopiti u korist Atalante. Po meni je moguće da mi obje tekme izgubimo, ali baš da Atalanta uzme svih 6 bodova, e to se ne bi kladio. Pogotovo jer moraju u Ukrajinu u zadnjem kolu.
  • Neki tip
    21.3k
    jesi možda u krivu temu upisao? Misliš na onaj gol Cityja u zadnjoj minuti? Po meni čist ko suza. Ili je nešto i s Atalantom bilo? Jer njih nisam gledao.
  • Bosna86
    11.7k
    Pa to sam i napisao, cist gol citya nije priznat u zadnjoj min
  • Neki tip
    21.3k
    Ovaj VAR mi je potpuno nejasan, cist gol im ponistiseBosna86

    City se ne spominje, a na temi smo Atalanta - Dinamo pa me zbunilo. :smile:
  • Dino
    2.7k
    Jel se zna kolko ljudi iz Bergama dolazi u Milano
  • Infinity
    16.4k
    Vjerojatno oko 20.000, 25.000 najvise.
  • reziser
    6.8k
    Vjerojatno oko 20.000, 25.000 najvise.Infinity

    takva su i moja predviđanja, tako da neku atmosferu s njihove strane nećemo vidjeti, ali zato iz plavog sektora..... će grmjeti
  • Dino
    2.7k
    taman omjer 20000:4000
  • Infinity
    16.4k
    Bit ce nasih vise od 4.000. Prvo sto je Dinamo prema nekim saznanjima dobio ipak vise od 4.000 ulaznica. To ce se vrlo jednostavno vidjeti u utorak. Gostujuci sektor, tj. treci plavi prsten ima kapacitet 5.608 sjedecih mjesta, a na sluzbenoj stranici Dinama ta cijela tribina je oznacena kao tribina na kojoj ce biti navijaci Dinama koji su ulaznice kupili preko kluba. Ako tribina bude puna sve je jasno, jer se za istu do ulaznica moglo iskljucivo preko Dinama.

    Jos na sve to dodaj ljude koji imaju nehrvatske papire i koji mogu u Italiji kupiti ulaznice ili su vec i kupili. Ja mislim da ce Dinamo u Milanu bodriti minimalno 6.000 ljudi. Ja sam bio taj koji je prognozirao da ce biti mozda i 10.000, a ako vidimo kako su ulaznice prodavane i koliko je ljudi izvisilo mislim da ne bi bio daleko od te cifre da je toliko ulaznica pusteno u prodaju.
  • xavier
    12.1k
    Što kaže @Infinity, naš sektor će biti pun što je gotovo 6.000 ljudi, a ne sumnjam da će na kraju naših biti i na ostalim tribinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.