• Tade
    0


    Moze se kupit, kupovo sam kad sam iso gledat barcu.
  • xavier
    11.4k


    Nisam rekao da se ne može kupiti nego da znaju biti nepouzdani oko toga jesu li karte dostupne ili nisu. No dobro, to ovdje ne bi trebao biti problem jer će pola stadiona ionako biti prazno.
  • Salva
    2.4k
    Otišle i dodatne ulaznice..
  • BBBužanova
    4
    dv419w269ccrk5ju.png Ovo je sluzbeni kanal prodaje za domace navijace, na dnu pise zabranjena prodaja za drzavljane RH. Eh sad ak zivite negdje u inozemstvu vrijedi probat...
  • MM17
    224
    Iz iskustva kartičarstva kažem izbjegavajte VIAGOGO
  • Benito
    616
    Ovo s neogranicenom kupnjoj ulaznica je bio kaos. Ljudi su kupovali po 30 karata... pola sata je trebalo da se upise sve...uzas
  • Keyser Soze
    8.5k
    Oce li se u Milanu moci kupiti karte za sektor pored naseg ili neki domaci sektor?
  • Nino Bule
    12k
    Bas su lose odradili pregovore, 6000 karata bi se prodalo bez problema al sta je tu je
  • xavier
    11.4k


    Lijepo je rečeno da u se Milanu na blagajni ne mogu kupiti karte za one koji ima prebivalište u RH. E sad, postoji li drugi način, vjerojatno postoji.
  • deda
    29.2k
    Ajmo bit pametni. Valjda netko od svih nas ima nekog poznanika u Milanu i blizini. Neka proba kupit na blagajni. Ako ne treba osobni dokument može kupit tko hoće. Nijemaca je bilo 15000 u Milanu prošle godine.
  • BlauDivision
    463
    Ako sam dobro razumio uz internet prodaju može se kupiti i na nekim prodajnim mjestima uz predodžbu talijanskog dokumenta?
  • deda
    29.2k
    Piše da će se moći kupiti na blagajni od 18,30 do 21,00 h na dan utakmice
  • Infinity
    15.4k
    Samo talijanskog?
  • xavier
    11.4k
    Samo talijanskog?Infinity

    Obično se odnosi samo na državu iz koje je gostujući klub tako da svi vi iz BiH, Njemačke i ostalih država ne bi trebali imati problema.

    Osim ako zbog specifične situacije naprave iznimke.
  • Guinness
    2k
    Ako sam dobro razumio uz internet prodaju može se kupiti i na nekim prodajnim mjestima uz predodžbu talijanskog dokumentaBlauDivision

    Možeš kupit na bilo kojem viva ticket prodajnom mjestu u italiji... u trstu npr ih ima 5. Ne smiješ bit hrvatski državljanin tj pitanje da li će ti prodat ili ih boli k za to...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.