• Guinness
    1.9k
    Klub se ograđuje od "Dinamovog proljeća" u organizaciji DTSM



    https://gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/priopcenje-kluba
  • BluePhone67
    3.2k
    Klub se ograđuje od "Dinamovog proljeća" u organizaciji DTSMbk5b

    Vjeruj mi da je bolje i ovo da su napisali sto je i istina, nego sto su tovari napravili nekima u slicnoj situaciji neki dan svojima. Necu pisat o tome da ne zacopram.
  • Guinness
    1.9k
    Vjeruj mi da je bolje i ovo da su napisali sto je i istina, nego sto su tovari napravili nekima u slicnoj situaciji neki dan svojima. Necu pisat o tome da ne zacopram.BluePhone67

    Naravno da je, s tim se u potpunosti slažem. Čak i da su nam odnosi s klubom odlični i dalje bi htio ovakva priopćenja.

    Šta su tovari napravili?
  • 000
    941
    Vise mi se cini kao obavijest nego ogradjivanje. Nije ni cudo da ih zivkaju stalno, plakati su doslovno po cijelom gradu.
  • reziser
    6.2k
    mislim da je korektno od kluba da svu zaslugu pripisuju udruzu DTSM
  • BluePhone67
    3.2k
    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2061769

    Video u linku

    KRUNOSLAV MIKEC, poznati hrvatski meteorolog, na zanimljiv način najavio je Dinamove europske okršaje protiv Viktorije Plzen.

    Mikec je nabrajao Dinamove legende u "vremenskoj prognozi" europskog proljeća zagrebačkog kluba. Video je objavila Udruga Dinamo - to smo mi.

    "U tom iščekivanju evo i dobrih vijesti za sve kojima je modra boja u i oko srca. Naime, stiže 'plava anticiklona', a s njom i Dinamovo proljeće i to već u veljači. Malo će sredinom mjeseca prijetiti ova 'češka ciklona', no vjerujemo kako će plava kiša golova zajedno s ekstremno vrućim koncertom 23. veljače, potom vedrim dokumentarnim filmom i izložbom uz mnoštvo drugih modrih događanja obilježiti ovo proljeće.
    Stoga će nadam se svima, koji su ponovno izrazito poplavili ispod kože posljednjih mjeseci ponovno biti sve Krasnodar Rora. A isto tako i da će sve brzo Igor Cvitanović. Provjerite, dođite, nadam se da se Mark Viduka."
  • Blaz
    350
    mogao si nam ti bit vodic
  • BluePhone67
    3.2k
    Mogao sam ne znam gdje je zapelo, imao sam kontakt sa njihove strane i onda nitko nista.. Al nema veze, vazno da se ima sto pogledat.

    Preporucujem svakome. Inace recimo ova zastavica gore je velicina valjda 50 cm, ogromna i spektakularano izgleda..

    Moj doprinos ovoj zastavici neka bude barem ovdje na forumu program sa te utakmice :grin:

    tvh318pse28plzxm.jpg
  • BluePhone67
    3.2k
    Izlozba ce biti produzena do 23.02.2019
  • BluePhone67
    3.2k
    Danas na hrt 1 u emisiji "Kod nas doma" kod Barbare Kolar u 17:20 h gostuje ekipa DTSM (tata i sin gostuju) vezano za promoviranje i aktivnosti i sve akcije oko Dinamovog proljeca. Pogledajte
  • Blaz
    350
    Dinamovi pub kvizovi je s Zlatna Kuna by Cusa i Innotesco caffe bar.
    2 h ·
    EKIPA S "NAJNESRETNIJIM" IMENOM RASTURILA KONKURENCIJU NA TREŠNJEVCI !

    Predobro nam je bilo sinoć na Trešnjevci!
    U super ugodnom ambijentu caffe bara Innotesco natjecali smo se, družili i "osvježavali" na drugom Dinamovom tematskom pub kvizu, a ukupno devetom. Kviz kodnog naziva i napokon ostvarenog u stvarnosti "Europski Dinamo" odigrali smo u spomen na umotvorca pojma "Dinamovo europsko proljeće" Tomislava Židaka, u Capijevom kvartu i to sa čak 18 ekipa u "ligi"!
    Dva poluvremena sa po 15 pitanja ali s ukupno 98 mogućih bodova protekla su u poprilično borbenoj atmosferi. Igrači su bili primorani do krajnjih granica napeti moždane vijuge, bilo je znoja na čelima kao da se igra prava tekma!
    Rasprave članova ekipa, upiti prema komisiji, poneka reklamacija od kojih je jedna uvažena i protesti zbog (uvijek kad zapne) premalo vremena za razmišljanje. Svega je bilo "na izvoz" jer europska tematika kviza ipak izaziva poseban natjecateljski adrenalin. Pravi kviz, odličan kviz, najbolja moguća predigra Dinamovim fanaticima za Plzen u četvrtak!

    Baš kako smo i najavili, specifičnost ovog tematskog kviza donio je "poremećaje" u konačnom poretku!
    Najugodnije, možemo to slobodno reći i neočekivano iznenađenje priredila je ekipa, a zapravo dvojac pod imenom Bratići. Redoviti su sudionici naših kvizova ali tek sinoć su pokazali svoje ogromne kapacitete i po prvi put se popeli na postolje. Dado i Ivane, čestitke na zasluženoj !
    je oko vrata objesila ekipa koja se nazvala prema dvojici modrih virtuoza među kojima je razlika u "mandatima" dobra 4 desetljeća - Lamza i Dudu! Čestitke našim Sesvećanima!
    A iako "gubitničkog" imena uvjerljivu pobjedu odnijela je ekipa "Šimić za Ketsbaiu"!
    Čak 91 osvojeni bod dokaz je o kakvim se poznavateljima Dinamove europske povijesti radi! Kao poseban poklon, uz one koje je sinoć osigurao BBB Fan shop, njima u čast objavljujemo snimku trenutka kada su proglašeni pobjednicima!

    Najviše nam je ostala dužna ekipa "Mlinka za Cicu bez Nike" koja je zauzela "drveno" 4. mjesto sa čak 22 promašaja. Sigurni smo da će se za idući proljetni opći kviz u svibnju itekako ozbiljno pripremiti za novi derbi s "Farmerima" koji sinoć nisu igrali kao ekipa ali je zato naš Rile kao član pobjedničke ekipe postao pojedinačni rekorder s impresivnih 6 osvojenih titula!

    Titulu za najkontroverznije ime ovom prilikom dodjeljujemo ekipi "Komnenovo proleće" ‍♂️ koji su htjeli biti "deveti" ali su se na kraju "zadovoljili" i s 5. mjestom.

    Svim ekipama zahvaljujemo na igranju i još jednom nezaboravnom susretu!
    Također zahvaljujemo se i našim domaćinima, "Caffe bar Innotesco", te sponzorima koji su nam osigurali nagrade za prve tri ekipe, "KND Bad Blue Boys Zagreb" te pizzeriji "Zlatna kuna by Čuša"!
    Sada idemo u Plzen, pa na Maksimir pa u osminu finala... i tako sve do svibnja. Možda i do Bakua, a sasvim sigurno do redovnog proljetnog Dinamovog pub kviza u spomen na 13. svibnja 1990.
    Živjeli!
  • BluePhone67
    3.2k
    Cestitke nasim deckima na 2 mjestu jucer na dinamo pub kvizu ? Jel to doslo do neke promjene u imenu ekipe "lamza&dudu" ?
  • xavier
    11.1k
    da, i očito nam je novo ime pomoglo :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.