• dinamo u srcu
    1.6k
    Da se vratimo na temu o broju članova u Gnk Dinamo. Prešli smo brojku od 43 000 članova i to je već sad jedna respektabilna brojka s obzirom na prvu pravu godinu sa novom upravom i čistim klubom od uhljeba i sebičnih ljudi koji su koristili dinamo za samopromociju i uzimanju love za sebe i svoje.

    Očekujem do kraja mjeseca 46 000+ članova, a ako nas pomaze dobri rezultati u ligi prvaka mogli i preko 55 000 do maksimalnih 60 000+ članova.

    Radit kontinuirano sve ove događaje van stadioma kako bi se svaki navijač osjetio poželjnim i brojke će rast iz godine u godinu i kroz 2-3godine prelazimo brojku od 100 000.
  • prefontaine
    315
    Očekujem do kraja mjeseca 46 000+ članova, a ako nas pomaze dobri rezultati u ligi prvaka mogli i preko 55 000 do maksimalnih 60 000+ članova.dinamo u srcu

    Dobro sad, ne znam koliko je realno takvo povećanje, ipak članarina traje do kraja kalendarske godine, a sad smo već dobro zagazili u deveti mjesec. Ali od iduće godine, samo nebo je granica
  • dinamo u srcu
    1.6k
    sad, ne znam koliko je realno takvo povećanje, ipak članarina traje do kraja kalendarske godine, a sad smo već dobro zagazili u deveti mjesec. Ali od iduće godine, samo nebo je granicaprefontaine

    Ovisi sve o rezultatima u ligi prvaka, ako zaredimo koju pobjedu, bod i budemo u igri za prolaz dalje, ljudi će htjeti na Maksimir i samim time svi ovi koji se nisu učlanili će se učlanjivat, a to je za svako kolo po dvi tisuće novih članova.
  • Brusa
    1.5k
    sve si dobro napisao, samo mali ispravak: nitko nije vlasnik ni dinama, ni hajduka, ni članovi dinama , ni članovi hajduka, ni članovi dph, ni dioničari. I dinamo i hajduk su pravne osobe , sa vlastitom pravnom osobnošću različitom od njihovih članova/dioničara.
    Jedna od temeljnih razlika je što je dinamo udruga, dakle, u svojoj biti (i po Zakonu) ne postoji radi stjecanja dobiti, a hajduk je d.d., dakle trgovačko društvo, koje po svojoj biti (i po Zakonu), postoji radi stjecanja dobiti.
  • badjibadara
    3.1k
    ni članovi dinamaBrusa

    ?
  • deda
    32.5k
    Članovi Dinama su vlasnici Dinama.
  • Brusa
    1.5k
    ja govorim sa čisto pravne strane. pravne osobe nemaju vlasnika. Znam ja da se to popularno u narodu kaže "vlasnik". Al glavna odrednica tog "vlasništva" je pravo da si kao "vlasnik" isplaćuješ dobit (u d.d.-u npr. preko isplate dividende). Dinamo pogotovo toga nema jer je udruga i tu nema nikakve isplate dobiti članovima. Isto tako ti "vlasništvo" u d.d.-u ti možeš isto unovčiti, odnosno prenijeti na drugoga, prodajom dionice. Kod udruge toga nema.
  • deda
    32.5k
    To se slažemo.
  • deda
    32.5k
    Moram primjetiti da je od trenutka objave cijena i uvjeta kupovine paketa ritam učlanjenja više od čovjeka po minuti.
  • prefontaine
    315
    Vjerojatno bi bilo i puno više da normalno funkcionira on line prijava
  • deda
    32.5k
    Funkcionira. Samo treba skužit sve. Mnogi rade banalne greške prilikim procesa.
  • prefontaine
    315
    priznat ćeš, malo je glupo da kad ideš na "Učlani se OVDJE i plati članarinu karticom ili Internet bankarstvom." odvede te na https://tickets.gnkdinamo.hr/ umjesto na https://tickets.gnkdinamo.hr/buy-membership
  • Big Daddy
    1.1k
    Vec sada DANAS preko 600 novih clanova, a cijela vecer je ored nama. Ovo ide nenormalnim tempom
  • Dani Olmić
    222
    kaj prvokup paketića za clanove radi brojkom
  • Liks90
    1.9k
    22.47 h

    43 700 članova
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.