• ZgDLions
    395

    Klub bi vam uz to trebao i neki poklon spremiti, ipak budu članovi najvjerojatnije povečali broj članova.
    Sve naj naj u životu.
    :up:
  • Draž
    1.3k
    Naravno da je. Mora ponovno ispuniti pristupnicu i poslati na uz objašnjenje ili preko svog povjerenika ako se učlanila preko njega.
    Svaka promjena podataka o članu zahtjeva novo ispunjavanje pristupnice.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Nećemo preć 40 bez neke akcije za učlanjenje, jer tko će se učlanit poslije 10.mjeseca?miro

    Imamo do studenog derbi na Maksimiru i Ligu prvaka / Europa ligu za koje će članovi imati pravo prvokupa i postoji ozbiljna šansa da sve ulaznice odu u prvokupu, još dva Dinamova, par većih plavih noći koje su već u organizaciji, sad su kućice u Oroslavju, vjerojatno će biti još prilika... tako da ima "triggera" itekako do studenog.
  • plavi72
    831
    Tko se učlani u petak u fan shopu (ujutro) može li odmah koristiti popust za utakmicu ili besplatnu jer se igra isti dan ?
  • deda
    32.5k
    Može
  • maximus
    3
    Pitanje vezano za besplatne ulaznice za članove, preuzeo sam ju online tako da sada imam ulaznicu u pdf-u, dali ju moram printati ili će ju moći skenirati sa moba na ulazu? Ako nemože sa moba jel mogu onda na ticket pointu ju preuzet unatoč tome što sam ju uzeo online?
  • Liks90
    1.9k
    36192 clana
  • 1986-Pl
    192
    Moze li se online uclaniti vise od jedne osobe na isti račun?
  • Dinamosaur
    1.5k
    pojasni malo situaciju
    Inace ti sustav neda da uclanis drugu punoljetnu osobu, mozes maloljetnu preko sebe
  • 1986-Pl
    192
    frend mi se zeli uclaniti preko mog računa na kojem sam ja vec clan ali mi dozvoljava da mogu uclaniti samo maloljetnu osobu. Mora li onda on praviti posebno praviti račun kako bi se uclanio?
  • Dinamosaur
    1.5k
    mora se sam uclaniti, ne moze preko tvog racuna

    Ps. mozes mu uplatiti sa svoje kartice kad dođe na plaćanje
  • Liks90
    1.9k
    Dobro jutro

    Trenutno brojimo 36202 člana
  • xavier
    12k


    Nisam siguran da razumiješ što znači tvoj račun tamo. Preko njega si učlanjen ti i eventualno maloljetne osobe (tvoja djeca).

    Druga punoljetna osoba mora otvoriti svoj račun. Ovo je kao da dođeš na novi posao i kažeš tamo "nemam otvoren račun u banci, možete mi plaću isplaćivati preko računa od prijatelja?". Naravno da ne može u niti jednoj normalnoj firmi.
  • Liks90
    1.9k
    15h
    36230 clanova
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.