• maki
    45
    Od danas ponovno ponosni član Dinama :heart:
  • maki
    45
    12.08.2024. 35.900 članova :heart:
  • 1986-Pl
    192
    Ne znam jeli vec bilo postavljeno pitanje ali zanima me mogu li uclaniti jos jednu osobu na isti račun gdje trenutno imam članstvo, jer nakon sto sam danas pokusao dostupne su mi samo 2 opcije na pitanje koga učlanjujete, jedna je da učlanjujem sebe iako vec imam članstvo a druga je da učlanjujem maloljetnu osobu
  • Olmic
    3.6k
    Ako sam dodao kartu na svoj profil jel mogu uci na stadion da mi skeniraju mobitel ili moram imat fizicku godisnju kod sebe?
  • duksy
    290
    Možeš s mobitelom.
    Ja imam godišnju u Walletu i normalno sam ušao.
  • desno
    13
    Može li mi netko pomoći, idem se učlaniti online ali vodi me na tickets da kupim ulaznicu za sibenik, jesam li kaj preskocio ili?
  • bluelions
    320

    Gore desno, klikneš članstvo/učlani sebe
  • DrawTube
    4.7k
    U trenutku računanja, dinamova obitelj brojala je 34 608 članova ili 7392 do cilja. Prema jednadžbi, do sljedećih milestoneova došli bismo:
    35 000 - 31. 7. 2024.
    36 000 - 14. 8. 2024.
    37 000 - 28. 8. 2024.
    38 000 - 10. 9. 2024.
    39 000 - 24. 9. 2024.
    40 000 - 7. 10. 2024.
    41 000 - 21. 10. 2024.
    42 000 - 4. 11. 2024
    — NVKOD

    2. milestone smo također prešli dan ranije. S obzirom na tekmu sa Šibenikom mogli bi do vikenda preći i 3. milestone
  • miro
    4.4k
    Nećemo preć 40 bez neke akcije za učlanjenje, jer tko će se učlanit poslije 10.mjeseca?
  • jedan u nizu
    8.2k


    Mislim da kad uđemo u LP i kada bude prva objava kluba vezano uz karte, i da do karata mogu samo članovi, da će se masa ljudi učlaniti.

    Sigurno će biti hejt na društvenim mrežama, ali već drugu domaću utakmicu očekujem smanjenje istog hejta.

    Isto kao što će boom biti pred utakmicu sa Hajdukom kada će članovi imati prvokup (a možda će samo i članovi moći kupiti karte).
  • NitkoBitan
    17k
    jer tko će se učlanit poslije 10.mjeseca?miro

    Zasto ne? Clanstvo se gleda po kalendarskoj godini...

    Gdje ste bili u povijesnoj 2024. godini? :cool:
  • Tomica
    4
    Pozdrav! Novi sam ovdje pa ne znam hoće li moje pitanje biti glupo. Naime, za manje od mjesec dana ću se vjenčati te će moja ljepša polovica uzeti moje prezime. S obzirom da i ona ima člansku od Dinama kao i ja, na njenoj idalje piše djevojačko prezime. Postoji li mogućnost da dobije novu karticu s mojim prezimenom?
    Na webu mogu ažurirati profil kada god. Tog sam svjestan no željeli bismo da nam baš na fizičkoj kartici bude također promijenjeno prezime.
    Hvala unaprijed na odgovoru!
  • skener
    873
    U dan krecemo s 36121 clanom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.