• dumitrumitu
    1.3k
    Prešli smo brojku od 35000 članova
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Super, hvala na pojašnjenju @Bosskovitz :up:

    Ako želiš spojiti da bi vratio ulaznicu za Istru jer nećeš biti na tekmiBosskovitz
    Ne daj Bože, otvaranje sezone se ne propušta :cool:

    Postoji dvije klupske aplikacije: "GNK Dinamo" koja je službena aplikacija kluba (i to piše na App Storeu) i "Dinamo Plus" koja je doslovno Dinamo Plus platformaBosskovitz
    Imam i koristim obje, drago mi je da se ide u smjeru "objedinjavanja", bravo!
  • mali M
    5k
    Bilo bi idealno da je Dinamo plus dio službene aplikacije a ne zasebna aplikacija, to je svakako smjer u kojem se ide, ali još uvijek su odvojene.Bosskovitz

    zapravo to čekam. Ali okej, slažem se, mogao bi je instalirati.

    No to su ujedno i jedine dvije klupske aplikacije koje postoje, drugih nema.Bosskovitz

    ma bilo je prošle ili pretprošle godine da stara app se više ne koristi, mora se instalirati novu, pa instalirati Dinamo+.. uglavnom, tu sam dobio malo averziju, a i Dinamo+ mi je jako bezsadržajan tj. kao da je još nedorečen, nedovršne, ali da sad kad s vama pišem, nije to baš neka umjetnost instalirati i koristiti.
  • Marley
    1.6k
    cekaj dakle moguce je "kupiti" online ulaznicu (konkretno mislim na onu besplatnu clansku), pa ju isto tako online vratiti ako se dogodi da necu moci ici?
  • skener
    873

    Nema vracanja ulaznica. Samo oni koji imaju godisnju mogu "javiti" da nece doci pa njihovo mjesto ide u prodaju
  • Marley
    1.6k
    aha ok. Ma tako sam prvo i mislila, ali mi je ovo dobro zvucalo pa reko idem provjerit za svaki slucaj
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ne, samo vlasnici godišnjih mogu "vratiti ulaznicu" natrag klubu ako ne dolaze s obzirom da kupuju ulaznicu za 10 mjeseci unaprijed pa ne mogu znati hoće li moći biti na svakoj tekmi. Oni koji kupuju pojedinačne ulaznice, kupuju ih par dana prije utakmice i znaju, odnosno neće ju kupiti ako ne mogu doći.
  • Marley
    1.6k
    ma uzela sam, nisam mogla izdrzat da ne uzmem. Drzim sama sebi fige da cu moci ici :sweat:
  • dinamo u srcu
    1.6k
    U trenutku računanja, dinamova obitelj brojala je 34 608 članova ili 7392 do cilja. Prema jednadžbi, do sljedećih milestoneova došli bismo:
    35 000 - 31. 7. 2024.
    36 000 - 14. 8. 2024.
    37 000 - 28. 8. 2024.
    38 000 - 10. 9. 2024.
    39 000 - 24. 9. 2024.
    40 000 - 7. 10. 2024.
    41 000 - 21. 10. 2024.
    42 000 - 4. 11. 2024
    NVKOD

    Prvi milestone smo prošli , idemo dalje, učlanite se ljudi i sebe i svakog dinamovca.
  • M94
    1.2k
    Mi koji imamo godisnju a nismo ju podignuli jos, kako da saznam barkod da ustupim mjesto posto sam na moru?
  • strumfich
    221
    Meni se odmah automatski povezala na https://tickets.gnkdinamo.hr/season-tickets-profile
    Ako nije, skini pdf format koji su ti poslali u mailu potvrde narudzbe i imas s desne strane barkod.
  • criticus
    2.2k
    Na dječje članske se pojavilo po 20 besplatnih ulaznica za preuzimanje da je dozvoljeno. Jel to neki bug ili je to za sve utakmice ove godine automataki dodano da se može preuzeti?
  • Dzoni
    616

    I to dan prije tog roka
  • Ludovic IX
    7.2k
    vjerojatno do 12 god klinci.. oni tak I tak imaju free pa je ovak olakšano nama uzimanje tih ulaznica za njih
  • M94
    1.2k
    Meni se odmah automatski povezala na https://tickets.gnkdinamo.hr/season-tickets-profile
    Ako nije, skini pdf format koji su ti poslali u mailu potvrde narudzbe i imas s desne strane barkod.
    strumfich

    Nema na pdf formatu barkod. Gledao sam vec.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.