• Ludovic IX
    7.2k
    ne samo članovi jer ne želimo da nam sw turisti uclanjuju a da nemaju veze s klubom ko ovi dolje

    Samo prvokup dva dana prije prodaje svima.
  • Paggini
    19.6k


    Ma vrhunski, jos bolje. Krivo sam skužio iz najave očito!
  • NitkoBitan
    17k
    ne samo članovi jer ne želimo da nam sw turisti uclanjuju a da nemaju veze s klubom ko ovi doljeLudovic IX

    Pa turisti se ni ne mogu uclanjivat jer nemaju OIB?

    Po meni steta, nek se uclanjuje tko hoce. Tko pita Benficu, Bayern ili neki treci klub koliki postotak clanova su turisti... Prihod je prihod, a broj clanova solidan indikator sponzorima o popularnosti kluba.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Ne bi me čudilo da tovarija poveže 2 i 2 i krene se učlanjivati početkom 9og. Vidjeli smo kod godišnjih u Loksi koliko su ludiDrawTube

    Ok, ovo zvuci paranoicno.
    Cisto sumnjam da bi se tovar uclanio u dinamo samo da moze na derbi u 9mj.
    Ne bih se uclanio u hajduk pa da imam i dozivotno besplatan ulaz na Poljud
  • DrawTube
    4.7k
    To je naše razmišljanje

    Prošli derbi u 12. mjesecu išli su toliko daleko da kreiraju desetke lažnih računa na zoni i da kajkaju i prave se kao dinamovci da dobiju ulaznice

    Neka budu na manje od 6 bodova zaostatka i ne sumnjam da bi i ovo napravili
  • Dinamosaur
    1.5k
    uvijek se nade par budala, al ovakva neka akcija uclanjivanja u dinamo mi je nadrealna
    Ps.uostalom imaju jug, a kolko se sjecam tad su nasi prodavali karte. A i ona bakljada na jugu mi nejde u glavu..
  • Dubbbrava
    446
    I onda se još prave kasnije da su sve unijeli regularnim putem
  • Dinamosaur
    1.5k
    kojim regularnim putem?
    U Splitu su trazili da se tableta Lekadola baci u smece kod ulaska..
  • Dubbbrava
    446
    Ma ne moraš to meni govorit kad sam svjedok svaki Poljud kakav nam je tretman pri ulasku ali mi je smijesno da svoj fanatizam pirotehnike temelje na šupljim pričama da unose sve regularnim putem a ne u dogovoru s nekim tovarskim šljamom koji je taj dan baš slučajno dolje na pretresu na jugu
  • Dinamosaur
    1.5k
    Kaj i koga god da su imali, uspjelo im je. Nadam se da ove sezone nece
  • NVKOD
    1.3k
    Probao sam izračunati kada bismo mogli doseći rekordnih 42 000 članova i prvotne prognoze su više nego dobre. Podatke sam izvukao zahvaljujući @deda, @Liks90 i ostalih forumaša koji su vjerno pratili broj članova našeg kluba. Podatke sam počeo brojati otkako smo dosegnuli 30 000 članova, odnosno od 22. 5. 2024. Pomoću tih podataka napravio sam jednostavnu regresijsku analizu pri čemu ispada da linearna regresija jako dobro opisuje datum i broj članova (prikazana na grafu niže)

    Broj-lanova.png

    U trenutku računanja, dinamova obitelj brojala je 34 608 članova ili 7392 do cilja. Prema jednadžbi, do sljedećih milestoneova došli bismo:
    35 000 - 31. 7. 2024.
    36 000 - 14. 8. 2024.
    37 000 - 28. 8. 2024.
    38 000 - 10. 9. 2024.
    39 000 - 24. 9. 2024.
    40 000 - 7. 10. 2024.
    41 000 - 21. 10. 2024.
    42 000 - 4. 11. 2024.

    Kada bismo uzeli da se dnevno učlanjuje 50 osoba, bilo bi potrebno 148 dana, odnosno 17. 12. 2024. bismo dosegnuli željenih 42 000 članova plave obitelji. Zato tko se nije učlanio, neka se učlani, hajdemo srušiti još jedan rekord!
  • SAS1987
    14.6k
    Treba poceti razmisljati o novom cilju, recimo 100k clanova jer se to moze relativno brzo dostici jedino ako rast bude eksponentna.

    Bilo bi zanimljivo da postoji opcija da clan dobije neku nagradu (recimo famozne loyalty pointe ili neki oblik gamifikacije) ako uclani novog clana.
  • ZgDLions
    395

    Članska vrijedi za tekuću godinu, kaj nije da će padati broj što se ide kraju.
    Većina se učlani na početku, sad koji će interes biti u 11 i 12 sigurno puno manji.
    Ono što je neki kolega rekao da bi se članske mogle za iduću godinu produžiti za Božić, čini mi se kao odlična ideja.
    Uz poklone familiji, još člansku upakiraš.
    Ne da mi se tražiti, ima neki graf kako se situacija sa članovima kreće zadnjih recimo dvadeset godina?
  • ksapi
    2.8k
    Moze li se danas prebaciti lova za hranu i cugu sa stare godisnje na novu?
  • Bosskovitz
    11.7k
    Nadam se da bodovanje preko kupovine suvenira nece donositi prednost pri kupovini godisnjih i pri nabavi ulaznica opcenito.Neron53

    Neće.

    neka svatko može povesti MAX još 1 nečlana.DrawTube

    Ne znam, da se odmah razumijemo, ali ne bih bio presiguran da će se moći kupovati za nečlanove. To je generalno dosta glupa ideja jer opet onda nečlanovi ulaze prije članova. Ako je prvokup za članove, onda treba biti samo za članove, a za nečlanove ako ostane. Baš kao što je bio prvokup godišnjih za stare godišnjake: imaš 4-5 dana ulaznice u prodaji za članove i onda ako ih još ostane, idu u prodaju za nečlanove. Imat ćemo tada cca 60% više članova nego mjesta na stadionu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.