• Neron53
    589
    Malo vjerojatno da izvisi itko od clanova koji budu htjeli na bilo koju tekmu. Bez obzira na trenutni broj članova kluba.
  • Purgeri
    755
    Ima rješenje koje je već najavljeno. Ne tvrdim da je idealno, ali je neusporedivo poštenije od trenutnog. Dakle svi će uzivat svoje pravo koje im daje godišnja za tu sezonu bez obzira na to koliko dolaze, ali za sljedeću neće samo zbog prethodne godišnje imati prednost pred nekime tko dolaz bitno vise a nije imao godišnju.

    Dakle bit će pretpostavljam kategorije po dolascima i tim redom će ići mogućnost kupovine godišnjih ulaznica. To da na konto prošlosezonske imaš prioritet za kupnju godišnje makar si možda bio na 5 utakmica godišnje u odnosu na nekoga tko ih ima 20 jednostavno nije fer i najavljeno je da će se to ispraviti. Dakle budući da je broj godišnji premalen u odnosu na potražnju i da će prelaskom na Kranjču tek nastati problem s ulaznicama onda naravno da je potreban pošten sustav prema vjernosti a ne u pravilu zatvoren krug u koji uspiju uci rijetki i to po kriteriju mogu li stajati u redu u ponedjeljak u 11 ili biti tocno 11:00 na ulaznice.hr ili možda rade pa ne mogu.
  • Neron53
    589
    U odnosu na ponudu !
  • The Undertaker
    5.1k
    Meni i dalje nema smisla da je prodaja završena, da postoji potražnja a prodano je niti 25% kapaciteta stadiona. Mene su na prodajnim seminarima uvijek učili da je bolje uzeti lovu odmah sa popustom nego kasnije (možda) bez popusta.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Zato što ovo nij3 samo matematika..tebi je sve crno i bijelo.
  • Pop corn
    8.1k
    Zar nije fer da se proba napravit sustav kako bi se takvima povecala sansa da dodu do godisnje?NitkoBitan

    Pa napravit će se pošteni sustav za sve članove. Od nekuda se mora krenuti, krenulo se ovo ljeto s ovime. Idući korak je sustav praćenja dolaska na Dinamove utakmice
  • Pop corn
    8.1k
    Meni i dalje nema smisla da je prodaja završena, da postoji potražnja a prodano je niti 25% kapaciteta stadiona. Mene su na prodajnim seminarima uvijek učili da je bolje uzeti lovu odmah sa popustom nego kasnije (možda) bez popusta.The Undertaker

    Složio bi se da je dolaznost na Dinamove utakmice od strane vlasnika godišnjih ulaznica na utakmicama HNL-a 73%. Ali nije. Nažalost je 37% i mora se to početi mijenjati. Prodajom svih mjesta nećeš to učini, naprotiv, radiš dugoročno štetu klubu.
  • Joza
    455
    Idući korak je sustav praćenja dolaska na Dinamove utakmicePop corn
    Znaci ovo jos nece biti aktualno ove sezone?
  • Liks90
    1.9k
    20.40
    34 000 članova :cool:
  • bezvangori
    174
    Idući korak je sustav praćenja dolaska na Dinamove utakmicePop corn

    Zna li se metodologija praćenja? Hoće li to biti čista dolaznost neovisno o značenju utakmice (HNL - derbi/nederbi, Europa, kup) ili će se ići s vrednovanjem istog? Hoće li se bodovi braniti iz sezone u sezonu kao ATP-u ili? Trebalo bi možda to u budućnosti jasno iskomunicirati prije kupnje godišnjih čisto da se zna dužnost i obaveza istog te objasniti što za nekog od 30, 50 ili 80% dolazaka znači uzimanje ili neuzimanje iste. Također, trebalo bi spriječiti možda i malverzacije s time da "frend" štanca, a tebe nema i tako. Ima puno pitanja, a malo službenih odgovora...
  • nemapredaje
    3.2k


    Čekam cijeli dan i sad mi neš iskrsne i preduhitriš me za dvije minute
  • Šteco
    680
    Ima puno pitanja, a malo službenih odgovora...bezvangori

    Puno puta je napisano na raznim temama i rečeno je na press konferenciji da će biti iskomunicirano sve na vrijeme, uoči početka prvenstva.

    Rečeno je na novinskoj konferenciji vjerojatno do početka prvenstva.deda

    Uoči početka nove sezone, sve na vrijeme.Pop corn
  • Pop corn
    8.1k
    Zna li se metodologija praćenja? Hoće li to biti čista dolaznost neovisno o značenju utakmice (HNL - derbi/nederbi, Europa, kup) ili će se ići s vrednovanjem istog? Hoće li se bodovi braniti iz sezone u sezonu kao ATP-u ili? Trebalo bi možda to u budućnosti jasno iskomunicirati prije kupnje godišnjih čisto da se zna dužnost i obaveza istog te objasniti što za nekog od 30, 50 ili 80% dolazaka znači uzimanje ili neuzimanje iste. Također, trebalo bi spriječiti možda i malverzacije s time da "frend" štanca, a tebe nema i tako. Ima puno pitanja, a malo službenih odgovora...bezvangori

    Rečeno je da će postojati razredi protivnika po kojima će se to pratiti.

    Ako nekome tko kupuje godišnju treba poruka o "dužnosti i obavezi" da ne uzima godišnju ako ne dolazi redovito na domaće Dinamove utakmice, onda on možda niti ne treba biti vlasnik godisnje ulaznice.

    Metodologija je isto tako rečena, nabavljeni su novi skeneri ulaznica koji biti instalirani do početka prvenstva.

    Ukratko - većina ovih pitanja su suvišna vlasniku godišnje koji redovito ide na utakmice Dinama i ne bira protivnike već bira gledati svoj klub.
  • Pop corn
    8.1k
    Znaci ovo jos nece biti aktualno ove sezone?Joza

    Odakle taj zaključak? Pa kad bi to trebalo ako ne ove sezone?
  • Joza
    455
    Pitanje je bilo nikakav zakljucak, dovoljan je odgovor hoce, nece, ne znam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.