• NitkoBitan
    17k
    Treba napravit selekciju, odnosno onemogucit kupnju godisnje ljudima koji dodu na manje od 50% utakmica (a imaju godisnju). Uostalom kakvog to uopce ima smisla kada je isplativije onda uzimat pojedinacne karte.

    Tko je clan nece izvisit ni za jednu utakmicu.
  • Crni86
    3.5k
    vrijedi slazem se. Uvjeren sam da je puno vise karata danas prodano online nego uzivo.

    Uzivo jednostavno imas prepreke, citali smo da to sve ide jako sporo ovih dana dok online u dvije minute od jednom vjerojatno moze kupiti 200-300 ljud bez beda, dok na kartani u to vrijeme se proda mozda 2,3,4. I sad zamisli zatvoris kartanu kazes nema vise karata nakon 4 prodane karte jer je sve otislo online. A ti bio 5. na redu uzivo, a netko tko je bio 356. na “redu” online je uspio kupit, po meni to ne bi bilo fer prema ljudima koji su cekali na kartani. Jos su cekali po najvecem suncu.

    Kak ces i online znat tko je bio odmah tu u 11 sati, opet fizicki je nekako lakse kontrolirat tko je stao u red do 12.

    Kuzim te skroz i ja bi bio “ljut” al nezgodno je to sve organizirat da svi budu sretni. Mozda se pusti u prodaju nekakav dodatn broj karata.
  • BBBaranja
    2.5k

    Ma nisam ljut,drago mi je da se prodalo što više godišnjih..nadam se da ću doći do karte za svaku tekmu koju budem mogao gledati i to je to :smile:
  • Crni86
    3.5k
    ma znam zato sam i stavio u navodnike.

    Ma sigurno oces jer za ove vaznije tekme vjerujem da ce bit prvokupa za clanove.
  • Pop corn
    8.1k
    Kod stare uprave i glave se nije moglo desiti da nema godisnjih za kupit.Boycie

    Kod stare Uprave bi se spustila roleta na Ticket pointu i stavilo natpis "Rasprodano" i doviđenja. Svatko tko je bio u redu u trenutku dok je još bilo ulaznica, pod onim suncem, je ispoštovan i pružena mu je prilika da kupi godišnju ulaznica.
  • NitkoBitan
    17k
    nadam se da ću doći do karte za svaku tekmu koju budem mogao gledati i to je toBBBaranja

    Ako si clan oces sigurno, pa makar za tribinu koja ti nije prvi izbor.
  • BBBaranja
    2.5k

    Baš za te "važnije" tekme će vjerojatno biti najveći problem jer je članova više od kapaciteta stadiona..a znaš da svi žele gledati to..
  • NitkoBitan
    17k
    Godisnja se ne kupuje da se ne izvisi za "vaznije" utakmice nego da se redovito ide na utakmice, tocka.

    Tko gdje zivi, koje mu je radno vrijeme... jbg kockice su se nekima tako poslozile. Ne bi dopustao obnovu godisnjih onima koji ne dolaze na vecinu (50%+) utakmica, ili im barem ne bi dozvolio obnovu u "povlastenom" periodu za stare godisnjake.
  • mali M
    5k
    u tom slučaju ćeš zamoliti nekog frenda ili nekog ovdje da ti odma uzme kartu. Ja nemam godišnju al sam već navikao da čim krene online prodaja ja već klikčem da kupim! I riješeno. Jedva čekam i nadam se da ćemo uskoro sve loyality i kupovinu karti i sve ostalo imati na jednoj app...
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Ja sam direktoru još u petak najavio da danas od 10:55 čekam u niskom startu s F5 i da ne računa tada na mene jedno 20 min na sastanku...
    Majstor mi u 10:50 šalje poruku "Ajde ti odi riješi kartu za Dinamo pa se vrati"
    E to je direktor :cool:
    P.S. Pohvale Upravi da su izašli u susret ekipi koja je čekala u redu za TP, bravo!
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Ne bi dopustao obnovu godisnjih onima koji ne dolaze na vecinu (50%+) utakmica, ili im barem ne bi dozvolio obnovu u "povlastenom" periodu za stare godisnjake.NitkoBitan

    Pa ne možeš baš tako. Ljudi su platili uslugu u ovom slučaju kartu i imaju pravo radit što god hoće i ne doć na utakmicu, možeš ti uvjetovat da moraju doć na 50% utakmicu ali to onda napraviš prije puštanja ulaznica u prodaju ali ako i to napraviš onda ti nitko ne bi kupio kartu.

    Imaš opciju ustupanja mjesta u slućaju nemogućnosti dolaska na utakmicu i tu treba educirat ljude da to redovno rade i prepuštaju kartu u slobodnu prodaju ako ne mogu doć na utakmicu.
  • Purgeri
    755
    Apsolutno možeš tako. Godišnja ulaznica treba biti za najvjernije ili najredovitije, kako god ti drago. A pogotovo za navijačku tribinu.

    To onima koji su manje redoviti ne oduzima pravo da idu na utakmice, ali kupnjom pojedinačnih karata. Ja sam prošle sezone bio na više od 85 posto utakmica pa nisam uspio kupit godišnju jer sam htio sjever, radio sam pa nisam mogao stajat u redu, a online je planulo odmah. Ne kukam, ali stvarno računam na loyalty sustav koji je najavljen za ovu sezonu i najpošteniji pristup u sljedećoj - da do godišnjih dolaze oni koji je najviše koriste a ne da 90% utakmica imamo rupe po tribinama, a da su kakti rasprodane.
  • NitkoBitan
    17k
    Imaš opciju ustupanja mjesta u slućaju nemogućnosti dolaska na utakmicu i tu treba educirat ljude da to redovno rade i prepuštaju kartu u slobodnu prodaju ako ne mogu doć na utakmicu.dinamo u srcu

    Ima ljudi koji su planirali redovito ic na utakmice ovu sezonu a izvisili su i sad moraju kupovat pojedinacne kaj ce ih na kraju skuplje izac + vise "izgubljenog" vremena na kupovinu.

    Zar nije fer da se proba napravit sustav kako bi se takvima povecala sansa da dodu do godisnje? Svake sezone iznova i iznova odredeni postotak ljudi (nemalen broj) uzima godisnju da dode na nekoliko utakmica tijekom sezone.

    Koliko im je stalo do Dinama cisto sumnjam da ce se nesto pretrgat oko prepustanja mjesta drugima.
  • dinamo u srcu
    1.6k


    Nema idealno rjesenja, uvijek ce netko bit nezadovoljan. Pa ako uđemo u ligu prvaka bit ce red ogroman i ovaj trenutni kapacitet ce bit premali za sve i mnogi ce izvisit i sta kako to rjesit. Nikako, to je tako, uvijek netko izvisi. Tko bud najbrzi i najsnalazljiviji dobit ce karte. Ni prvi ni zadnji put da ce netko izvisit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.