• mlinchica
    1.3k
    Ma mislim da to nije nemoguće postići do kraja godine ali treba se max tome posvetiti.
    Ovo s kvartovima je odlično. Treba targetirat djecu i prek praznika, organizirat ture po stadionu dok su na praznicima. Prek djece je najlakše dobit masu, poput baka i djedova, mama, teta… ili nekaj na foru Dana otvorenih vrata.

    Pa aktivnosti u shopovima. Dovoljno je dovesti 2 igrača i to mogu bez problema biti i igrači “s klupe”, posjeta je sigurna. Iskoristit sada vrijeme Eura kada svi dišu nogomet, povezati Dinamove igrače s tim.
    Djelatnici moraju svakog kupca pitati jeli član i obavezno ponuditi učlanjenje. Pogotovo one za koje po govoru prepoznaš da su naši iz dijaspore.
    Uz to, uvijek mjesto za učlanjivanje jasno istaknuto, meni bi to bili mali oltari u shopu. :grin:

    Ako će pripreme biti u Slo, može se i tamo organizirati jedan dan za naše sosede, kolega Sas bi sigurno animirao ekipu.

    Iskoristiti veterane, ambasadore da hodaju po HR, u org. s udrugama navijača. Neka odigraju neki nogač. Moj stari i dan danas priča kak je igrao protiv Ištvanića, kad su veterani Dinama došli u posjetu. Tu bi se učlanilo sigurno masa onih koji su “zaboravljeni”. Pogotovo sada za vrijeme Eura, kad Mara i ekipa mogu prepričavati i reprezentativna iskustva.

    Samo hrabro, sve se može, sad se napokon pravilno diše i treba to iskoristiti.
  • Liks90
    1.2k
    29942 članova…
  • DZG über alles
    1
    Mogu li se ja iz Njemacke uclanit u Dinamo preko povjerenika iz ZG-a npr? Ili to nije moguce nego se moram sam uclanit?

    I jos jedno pitanje. Ima li netko tko nije drzavljanin HR i da je clan Dinama? Npr ako bi ja htio zenu uclanit koja nije s nasih prostora, a u pristupnici bi se trebao upisat OIB, jel moguce za nju onda bez OIB-a?

    Hvala unaprijed.
  • deda
    29.2k
    Možeš se učlaniti preko nekog od povjerenika, ali nažalost prema Zakonu o udrugama ne može se učlaniti osoba koja nema OIB.

    Ako se želiš učlaniti možemo se čuti u inbox.
  • Bosskovitz
    8.2k
    prema Zakonu o udrugama ne može se učlaniti osoba koja nema OIB.deda

    Ali može se izvaditi OIB online i to ne na kompliciran način. Znam da većinu stranaca opravdano napusti entuzijazam kad im se kaže da moraju ići na stranicu porezne da izvade svoj evidencijski broj, ali možda je čovjek spreman na tih par minuta zajebancije :)
  • Eduardo
    18.1k
    Boss, daj taj postupak objasni nešto detaljnije. Sigurno će mnogima biti od pomoći.
  • Sajla
    4.1k
    Ali može se izvaditi OIB onlineBosskovitz

    je li ovo još uvijek točno? mislim da se već pisalo o tome na forumu i da se sad mora osobno (ili preko opunomoćenika) podnijeti zahtjev. Ovdje piše da je potrebno putovnicu dati na uvid, a priložiti kopiju. Ako ju daješ na uvid, to mi zvuči kao da moraš fizički to odraditi, da ne ide online?

    Ali ide ljeto i sezona godišnjih, nadam se da će naši "stranci" kad dolaze u Hrvatsku izdvojiti koji sat da i to obave :)
  • rioda
    3.3k
    30.013 članova trenutno! :strong:
  • criticus
    1.6k
    Ali može se izvaditi OIB online i to ne na kompliciran način.Bosskovitz

    Al kako može OIB izvaditi osoba koja nije državljanin RH? Koliko sam razumio to je slučaj kod kolege...
  • Sajla
    4.1k
    Al kako može OIB izvaditi osoba koja nije državljanin RH?criticus

    i fizičke i pravne strane osobe mogu dobiti OIB u RH
    https://www.porezna-uprava.hr/HR_OIB/Stranice/DodjeljivanjeOIBa.aspx
  • criticus
    1.6k
    i fizičke i pravne strane osobe mogu dobiti OIB u RHSajla

    Bome ovo nisam zna. Hvala na info. Nema izlike ni za Japance onda. Taki učlanjuj sve što hoda.
  • Bosskovitz
    8.2k


    Ne znam kako ide proces jer mi nikad nije trebalo, ali cuo sam s raznih strana da je online vrlo jednostavno. Ako su mi svi rekli krivo onda nazalost i ja krivo govorim, ali mala je vjerojatnost.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Dvojne cijene pojedinacnih ulaznica za novu sezonu bi najvise stimulirale broj clanova, i jasno podrazumijeva se komunikacija tog poteza na vrijeme.

    Osijek i Rijeka imaju takav model i odlicno stoje sa brojkom clanova s obzirom na velicinu navijackih baza.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.