• Bosskovitz
    8.2k
    Mislio sam da će to jače skočiti nakon dubrave.dumitrumitu

    Čisto da ovo objasnim: da bi netko postao član, odjel za članstvo mora ga ručno verificirati. Još ako je učlanjen preko formulara, a ne online, njegov formular se mora unijeti u sustav i onda verificirati tako da je to proces koji traje i ako se recimo jučer (karikiram, ne znam brojke) učlanilo 500 ljudi, sigurno se neće vidjeti danas ujutro 500 novih članova nego će to kapati kroz 2-3 dana.
  • Crusades1986
    10.1k
    Jebote, ljudi odvajaju lovu i vrijeme da bi pridonjeli klubu, a drugoj gospodi je teško kupit majicu u službenom shopu kluba ili grupe

    Kriva tema, peebacite.
  • Liks90
    1.2k
    29876 članova u ovom trenu
  • M94
    604
    29876 članova u ovom trenuLiks90

    Nije lose za prvu sezonu, a jos ce rast.
    Nadam se da ce se godinama koje slijede povecavati.
  • The Undertaker
    4.4k
    Nešto ozbiljniji porast bi trebao biti kad krenu kupnje godišnjih karata.
  • Liks90
    1.2k
    29901 sad
  • Papastrumf
    10.4k

    Ne vjerujem. Mislim da su se sadašnji, a i budući vlasnici godišnjih ulaznica učlanili prije izbora.
  • deda
    29.2k
    29.926

    Ja ću biti zadovoljan ove godine i s 35.000. Čini mi se da je 42.000 malo preoptimistično za ovu sezonu, ali stisnut ćemo i vjerujem da bismo mogli to ostvariti.
  • Olmic
    3k
    racunaj deda da je uvijet za godisnju iduce sezona clanska. Tu ces sigurno ugrabit novih clanova
  • deda
    29.2k
    Maksimalno 10% godišnjaka nisu bili članovi. Bit će još akcija i mi ćemo nastojati skupiti što više članova.
  • miro
    3.5k
    Puno ovisi o transferima i europskoj sezoni, mislim da 42k ide sigurno ako uđemo u LP
  • Agramer86
    263
    teško to je ipak 25% više nego sad imamo
  • Mazalo
    70
    Možda se I ove sezone ne ostvari cilj što se tiče članova, ali ja sam uvjeren da dinamo kao ime u sebi ima takav potencijal da je to neviđeno, 50 000 je dohvatljivo bez problema. Tu ima toliko neostvarenih mogućnosti, da bi nabrajanje trajalo u nedogled..
  • mlinchica
    1.3k
    Kaj nije 42000 do kraja godine? Vidim da spominjete sezonu pa sad nisam sigurna.
  • Nino Bule
    12k
    Godine godine, sad svakako clanstvo napokon prati kalendarsku godinu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.