• Tradicija bunta
    5.7k
    Vaše je pravo da si kupite godišnju primarno da si osigurate karte za atraktivne euro utakmice, pa ostalo šta dođete- dođete.

    Isto tako je pravo kluba reci da ne žele takvim navijačima ići na ruku nego žele navijače koji fizički dolaze na utakmice i podržavaju klub na stadionu.

    Legitimno je i ovo prvo, legitimno je i ovo drugo. Nema ljutiš. Pretplata nije ničije PRAVO. Danas kartu kupiš preko mobitela za 30 sekundi.

    Klub bi doslovno morao suspendirat kupnju pretplate za nekoga ko je bio na manje od 80% utakmica u sezoni za narednu sezonu. Ko ti kriv druškane. Ja zbog tebe imam prazna mjesta, a ljudi koji žele doći na utakmicu moraju na gornje etaže jer si ti to eto kupio i jebe se tebi.

    Nije klub dužan nikome omogućiti pretplatu osim pod svojim uvjetima. Imaš blagajnu, imaš online ako ti daleko blagajna i ajmo dalje.
  • deda
    29.6k
    Ja vam kao predstavnik u odboru za članstvo mogu reći da ću inzistirati na godišnjima isključivo za HNL. Sve drugo je teška prostitucija kluba na koju nas je navikao zločinac i njegova ekipa jednokunaša. Nitko na svijetu nema godišnje za ligu i Europu u đuturi. Nitko. Ponavljam to je čista prostitucija. Naravno, godišnjaci će imati pravo prvokupa karata za Europu i morat ćemo odraditi prepuštanje karata u slučaju nemogućnosti dolaska.
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Da mi je samo naci moj post od prije 1-2 godine (mozda i vise). E bas sam ovaj problem naglasio i prije izbora i svega tog. Lijepo sam rekao jednog dana kada se opet navijaci vrate i kada bude in ici na tekme Dinama opet ce ljudi pricati kako je to preskupo kako nista ne dobijaju natrag. Uvjeti na stadionu uzasni itd. Onoga dana kada izgradimo stadion,i cijena ulaznice se mozda jos malo poveca opet ce se naci ljudi kojima je izgovor bio los stadion da komentiraju i na novom kako je cijena prevelika ( naravno naci ce razlog). Situacija je jasna,jedan dobar dio Dinamovog puka se ne osjeca povezano s klubom,niti osjeca nekakvu duznost ili obavezu prema klubu. Jedan dobar dio na navijaca bi odmah prihvatio da su sve ulaznice 0€,da je na stadionu piva 0€, i jos da uzmes jedan artikal iz shopa isto za 0€. Taj netko bi vas posvuda hvalio dok opet ima drugi dio Dinamovog puka kojem sam pripadam pa bi se zapitao koliko tu nas klub gubi a ne bi trebao.


    Da li je vec netko dao ideju da godisnjaci imaju pravo prvokupa za Europu,iza njih da idu clanovi i tek onda ono sto ostane da ide u slobodnu prodaju? Poticemo ljude na uclanjenje,a sa druge strane godisnjaci ce dobiti svoje benefite dok ce clanovi takodjer dodji do svojih karata.
  • Endeavour
    496

    Potpisujem. Jedinostavno marketinško rješenje kako smiriti godišnjake za zapad dolje koji su navikli imati svoje mjesto i ekipu oko sebe, je naglasiti ne samo pravo prvokupa, već pravo prvokupa vašeg sjedala za koju imate godišnju karu.
  • deda
    29.6k
    Naravno.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Pa evo briga mene i nas na sjeveru dolje. Imas prodanih 2.800 godisnjaka i 2.200 pojedinacnih. Znaci karte za sjever dolje su rasprodane i vise nitko ih ne moze kupiti. To se dogodilo 7-8 puta ove godine. Onda dodjes na utakmicu i nema na tribini 1200-1300 godisnjaka.Papastrumf

    Nikad ne bih rekao da je taj omjer.

    Meni izgleda da je sjever na tim utakmicama punog kapaciteta tribine, a rubovi su prazni jer ljudi stoje na stepenicama.
  • Papastrumf
    10.7k

    Mislim da je samo protiv PAOKA dolaznost godisnjaka bila preko 70% na sjeveru dolje.
    Manje utakmice hnl-a su na 40ak%, ove malo jace na 55-65%.
  • Cosey
    467
    Bilo je u medijima prije nekog vremena kako je Arsenal imao tih problema. Konstantno su prikazivali kako im je posjeta 59k (od 60k koliko je kapacitet), a očito je bilo da je bilo više praznih mjesta.

    Prijedlog: neka se vrate blue i gold godišnje, a ne nužno da su godišnje samo za HNL.
    I da nadodam, malo se smiriti s cijenama koju sezonu. Prije su bile smiješno niske cijene, ali je došlo do naglog skoka na početku ove sezone.
  • Papastrumf
    10.7k
    Prijedlog: neka se vrate blue i gold godišnje, a ne nužno da su godišnje samo za HNL.Cosey

    Sto tocno ces dobiti s tim? To je bilo prije nekog vremena i omjer ti je bio 90-10 na stranu golda.
  • Tom vg
    1k
    da li imaš takav info za prošlu sezonu? Pitam, jer pretpostavljam da dobar postotak godisnjaka na sjeveru u ovoj sezoni su bivsi zapadnjaci koji su zbog povećanja cijena godišnje promijenili tribinu.
  • Nino Bule
    12.1k
    100 puta napisano, deda je ponovio, ja cu jos jednom, ne postoji klub s godisnjim koje vrijede za sve europske utakmice, dobit cete pravo prvokupa, paket ulaznica za skupinu da ne morate vise puta kupovat i da je povoljnija cijena i rjesen problem, ne moramo izmisljat toplu vodu, mozemo i mi funkcionirat kao svaki normalan klub u europi
  • Cosey
    467


    Referiram se na gornji komentar da bi se uvele godišnje samo za HNL; kaj sigurno znači da bi svi morali kupovali za europske kaj znači zapravo da bi ekipa više plaćala karte. U tom slučaju bi blue i gold, za razliku od sezone 2019./2020., imale smisla.
  • Papastrumf
    10.7k

    Isto otprilike. Bolje na europskim zbog lige prvaka, malo losije na malim domacim.
  • Tom vg
    1k
    slažem se, ali mislim da se ne mogu vući usporedbe sa drugim europskim klubovima dok god imamo ovakav stadion
  • The Undertaker
    4.5k
    Čini mi se da će te od običnog odlaska na utakmicu napraviti dernek koji se mora isplanirati tjednima unaprijed.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.