• NitkoBitan
    12.4k
    nismo smrdljivi tovari koji ucjenuju ljude da se uclaneVE86

    U svemu vidite tovare. U vecini klubova clanova imaju neku vrstu prednosti. Bio to prvokup, iskljucivo pravo na kupnju, popust na pojedinacne/godisnje ulaznice...
  • The Undertaker
    4.1k
    Ne lupetaj. Da mi je teško ne bih se učlanjivao i kupovao na ticket pointu kao do sada.
  • VE86
    47
    pa pravo prvootkupa i pogodnosti apsolutno da. Al utakmice rezervirane samo za članove nikad.
  • Felip
    43
    Podržavam ideju. Dakle, otpadaju nečlanske cijene godišnjih, a da kao član kupiš godišnju imaš maltene pola godine za učlaniti se ili produžiti članstvo. To je to.
    S tim očito i ove 4 besplatne za negodišnjake idu u povijest.
  • NitkoBitan
    12.4k
    Ja bi stavio dvojne cijene pojedinacnih ulaznica za clanove i neclanove. Takva politika je dovela Rijeku do 15 tisuca clanova ove godine, odnosno njihovog rekorda.

    To se moze uvest od nove sezone i jasno iskomunicirat cijene za sve utakmice prvenstva ovisno o protivniku.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Pa ako se ukidaju 4 besplatne, onda je to logičan korak
  • The Undertaker
    4.1k
    Pretpostavljam da je ovo samo dio šireg plana promjene politike prodaje ulaznica, članstva i pretplata. Imate li to već pripremljeno? Vidim da je sjednica IO bila posvećena (i) tomu.
  • deda
    28.1k
    Radi se Under.
  • The Undertaker
    4.1k
    Znam da se radi. Zato i pitam. Malo je nezahvalno ovako komentirati pojedinačne stavke ako se nema kompletna slika. Imate li bar okvirno neki rok do kada bi mogli izaći sa novostima?
  • deda
    28.1k
    Zasigurno će se sve po pitanju sljedeće sezone znati do sredine lipnja najkasnije. Neke stvari će se odraditi za tu sezonu, neke tek za iduću.

    Ono što svi moraju shvatiti, proces donošenja odluka kao i u bilo kojoj sferi života zahtijeva vrijeme, razgovor, strpljenje i na kraju postizanje konsenzusa. Budite sigurni da sve primjedbe, kritike i savjete koje ovdje pišete čitamo i slušamo. Naravno da nikad neće svi biti zadovoljni, ali ima jedna stvar koja svima mora biti jasna. GNK Dinamo je udruga građana i vlasništvo je njegovih članova te će njima odgovarati uprava, IO, skupština, sportski sektor. U tom kontekstu svaki navijač mora razumjeti da je biti član Dinama prije svega čast, ponos i privilegija, ali isto tako nosi i svoje obveze. Uloga člana će biti sve važnija, a u kontekstu ulaznica mogu samo procjenjivati recimo da na jednoj Kranjči će praktički biti nemoguće kupiti ulaznicu za gro utakmica ukoliko niste član. Ponavljam to je moja procjena.
  • ElektricnaInfluencija
    214


    Ovo je super ideja. Ako je Rijeka na taj način stigla do 15 k članova, mogli bismo i mi barem do 50 k.
  • NitkoBitan
    12.4k
    Jasno da jasnije ne moze bit. I imam jos jedan prijedlog, a to je da se promijeni izgled pojedinacnih ulaznica. Mislim da se godinama dizajn nije dirao, a nekako mi imaju previse bijeline za plavi klub. Futsal Dinamo ima lijepe karte :ok:

    TABLICA-2-HNL.jpg
    TABLICA-3-DERBI-UTAKMICE-HNL-1.jpg
  • rob ljubavi
    780


    Ovdje vidim djeca do 16. godina imaju 50%popusta na cijenu, pa bi bilo možda zgodno uvesti i širu kategorizaciju kod nas - djeca do 12 godina, djeca do 18, studenti, umirovljenici...
  • DrawTube
    3.1k
    Ovo je ujedno i jedan od rijetkih načina kako neki klub može prevenirati da mu navijači većeg protivnika pokupuju karte kao npr u Osijeku.

    Na derbijima Rijeke i Dinama/Hajduka nas ili tovara izvan lože/kaveza ima valjda dvoznamenkasto
  • Bosskovitz
    7.6k
    Bit će neke novosti već za mjesec dana, neke će čekati implementaciju backend rješenja pa će stizati kroz sezonu ili od sljedeće. Šansa da je netko dao razuman i dobar prijedlog na Zoni a da ga nije vidio nitko od članova odbora ne postoji, pitanje je samo je li izvediv u trenutnoj klupskoj konstelaciji ili je vremenski okvir malo dulji.

    Pretpostavljam da je ovo samo dio šireg plana promjene politike prodaje ulaznica, članstva i pretplata. Imate li to već pripremljeno?The Undertaker

    Naravno da je dio većeg plana i on će se vjerojatno iz godine u godinu nadopunjavati i poboljšavati. Postoje stvari koje su praktično spremne za launch i samo čekaju pravi trenutak, stvari koje su dogovorene i radi se na njima i još mnoštvo onih koje će tek biti u budućnosti. Odborima je posao malo lakši utoliko što su fokusirani na specifične stvari, ali imajte razumijevanja da su odbori samo savjetodavna tijela, dok IO, predsjednik i član(ovi) uprave imaju milijun stvari na agendi svakog dana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.