• Izet Hajrović
    919
    radi se na tome, prije nije bilo slučajeva da se organiziraju eventi na koje dolaze igrači, kvizovi na koje dolaze igrači, itd. #bitcetogajos
  • NitkoBitan
    12.3k
    Globan kaze da je cilj prestic rekordnu 1982. kada je bilo 42 tisuce clanova. Trenutno smo na oko 29 tisuca.

    Ajmo, kaj se ceka... i tu na forumu ima dosta onih koji nisu clanovi.

  • Paggini
    7.2k
    tri člana IO posjetiti Plavu noć u Imotskom :cool:rioda

    Ovo je čudesan potez jer daje ozbiljan legitimitet navijačkom (i mudovitom) eventu kojem se prijetilo i prijeti se na sve strane. Više nije to"njih pet šest" nego su na njemu i članovi izvršnog odbora najvećeg hrvatskog kluba.Stvarno svaka čast na potezu, poštovanju i cijenjenju navijača iz cijele Hrvatske.
  • NKDZ86
    303
    Svaka čast, slažem se sa svime što je rekao prof. Globan. Samo tako i samo jako!
    Dinamo
  • Bosskovitz
    7.6k


    Pojednostavljivanje cijelog procesa. Nema potrebe za dvostrukim cijenama kad je 90% godišnjaka već učlanjeno u klub, niti danas više ima nekog racionalnog opravdanja zašto vlasnik godišnje ne bi bio i član kluba.

    Ako ovdje ima netko od tih koji su kupili godišnje ulaznice, ali nisu članovi kluba, iskreno bih volio čuti argumentaciju zašto je to tako. Nema ih puno, ali nisu baš ni dva, tri.
  • Nino Bule
    11.6k


    Garantiram ti da je u 90% slucajeva godisnjaka neclanova razlog "nije mi se dalo", "nije mi bitno", i varijacije na tu temu
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ako ove godine udemo u LP stavit utakmice samo za clanove i da vidis kako ce ljudi odjednom dobit volju i sjetit se da su navijaci Dinama.

    Eventualno ostavit "ostalima" karte za dan utakmice.
  • Bosskovitz
    7.6k
    Garantiram ti da je u 90% slucajeva godisnjaka neclanova razlog "nije mi se dalo", "nije mi bitno", i varijacije na tu temuNino Bule

    I to je ok, u tom slučaju je promjena potpuno logična. Zanima me postoji li netko tko je ciljano kupio godišnju, ali se namjerno nije želio učlaniti. Ako takvi ne postoje - super.

    Ako ove godine udemo u LP stavit utakmice samo za clanove i da vidis kako ce ljudi odjednom dobit volju i sjetit se da su navijaci Dinama.NitkoBitan

    Budimo realni, za LP će članovi sigurno imati pravo prvokupa ulaznica, a s obzirom da članova već sada imamo oko 50% više nego dostupnih stolica na stadionu - tko nije član teško da će gledati LP.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ne znam baš koliko je pojednostavljivanje procesa jer, u teoriji, članstvo uplaćuješ početkom godine a godišnju početkom sezone. Trebati će napraviti poveznicu i za to. Pretpostavljam da će se i godišnja moći kupiti online, uključujući i odabir mjesta.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Ne znam baš koliko je pojednostavljivanje procesa jer, u teoriji, članstvo uplaćuješ početkom godine a godišnju početkom sezone.The Undertaker

    i na kraju i jedno i drugo placas jednom godisnje.
    Nemas nikakvih komplikacija.

    Na pocetku godine uzmes clansku, da imas 365 dana benefita (ako ih koristis), a na ljeto uzmes godisnju i bok.

    Mozes i jedno i drugo na ljeto, ali onda gubis benefite clanstva pola godine.

    U vrijeme interneta i online uclanjivanja, stvarno ne vidim problem da jednom u 365 dana izdvojis 5 min vremena za produziti clanstvo.
    Kao sto ne vidim problem da jednom odes do Maksimira i uzmes godisnju i citavu sezonu izbjegnes kupovanje i cekanje u redovima.

    Ti stvarno dlaku trazis u svakom jajetu u svakoj temi na ovom forumu.
  • The Undertaker
    4.1k
    Do sada sam to radio odjedanput a sad dvaput. U čemu je pojednostavljenje?
  • Nino Bule
    11.6k
    Pojednostavljivanje je da nema dvije cijene za godisnje

    Edit: a mozes i sad odjedanput to rjesit ako ti to nesto znaci
  • jedan u nizu
    6.2k
    Do sada sam to radio odjedanput a sad dvaput. U čemu je pojednostavljenje?The Undertaker

    apeliraj u HNSu da nam sezona traje od siječnja pa do listopada negdje. Pa da se uskladi sa clanstvom kluba.
    Pa da onda ne moras dvaput godisnje trositi 3min vremena za klub koji navijas.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ok. Konačno neko prihvatljivo objašnjenje. Hvala.
  • VE86
    47
    nismo smrdljivi tovari koji ucjenuju ljude da se uclane
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.