• Navijač Dinama
    7.4k
    Sviđa mi se ovaj kraj, Zajedno smo Dinamo.
  • The Undertaker
    4.1k
    Trenutno sam u "samo da me učlane na vrijeme" fazi ali je ovo zabrinjavajući odraz stanja u klubu. U svakom slučaju, pohvalno je da su omogućili on-line učlanjenje. Još ako omoguće i online glasovanje, oprostiti ću im sve improvizacije.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Kak mi je zakon da su onog malog iz Kranjče stavili u spot. :D
    Odlično izgledaju nove iskaznice.




    Klub se konačno budi.
  • Nino Bule
    11.5k

    Je stanje u klubu je da je puno nesposobnosti ali vjerujem da bi i s najboljim ljudima bilo problema u mjesec dana sve ovo izorganizirat, oni jadni do prije godinu dana nisu imali uređene liste clanova da bi uopce znali tko je i koliko clan
  • superhik
    10.3k
    užasno sterilno napravljen video
  • NitkoBitan
    12.2k
    Treba prosirit glas o tome da se online placa razmjerno ostatku neclanskih mjeseci. Mnogi kukaju kako opet trebaju dat 20 eura...
  • reziser
    6.4k
    ja sam produljio clanstvo koje je bilo do 30.6 i platio samo 10 eura...
    sad jos uclanjujem druge....a ima ih...super je da sve ide online i lagano! pohvale!

    jedino kaj mi jos u aplikaciji nisu datum produzili do 31.12..valjda budu, jos mi stoji stari datum
  • Sajla
    3.5k
    Uplatio produljenje članstva u shopu pod zapadom 4.1. Kad odem na ulaznice.hr još uvijek stoji da članstvo vrijedi do 03/2024. Nisam htio da mi šalju poštom novu člansku jer nisam siguran u HP (npr. ove zime nisam primio neke račune) već sam se odlučio za preuzimanje u fan shopu. čekam obavijest mailom da je gotovo.
    Ima li netko tko je u slično vrijeme produljio članstvo da je možda već dobio novu člansku iskaznicu? 11 dana od čega su 2 vikenda nisu previše, ne mislim da kasne, pitam samo za orijentaciju.
  • Bruh
    901
    Iskreno bolji mi je onaj kratki video sa pjesmom za učlanjivanje od zone... svaka čast onima koji su ga radili
  • Jurki
    8.7k
    tak sam i ja prek maila poslal za clanstvo 4.1. i jos pise stara clanska na ulaznice.hr . Dok je nekima nakon par dana vec unesena nova clanska u sustav.
    Svejedno mi je kad bu dosla plastika vec je bitno da bude u sustavu. Jer ne vjerujem da ce svima stici izraditi clanske i dostaviti do izbora. I moglo se bu sigurno na taj nacin glasat samo da se pokaze da ona postoji u sustavu.
  • dumitrumitu
    560
    Zar ne trebamo sami unijeti barkod sa nove članske da bi nam se prikazivala na ulaznice.hr?
  • Jurki
    8.7k
    kad si registriran od prije niti nema mogucnosti unosa barkoda od nove clanske. Bar ja nisam nasel taj dio.
    Samo te salje na opciju "produzite svoje clanstvo"
  • dumitrumitu
    560
    meni pokazuje ove dvije kartice " moje članstvo" i "ostala članstva". U ostala članstva se može unijeti barcode. Ne znam jel potrebno ili će se automatski updateati.
  • Jurki
    8.7k
    vjerojatno ce se automatski updeatati.

    Edit: ostala clanstva su za clanove tvoje obitelji
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.