• Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus moras ici na svoj profil i imas kao nekakvu iskaznicu di vidis do kad ti vrijedi clanstvo i tamo onda imas obnovu clanstva di te samo trazi uplatu a podatke ti prekopira. Meni je bio isti slucaj da mi je pisalo ovak, ali mi je tamo bilo vidljivo da mi clanstvo istice 29.2.2024. Ovo sta si slikao mislim da je za upis u clanstvo ako si prvi puta.Crni86

    Ma sve sam to napravio tak i nemam nigdje opciju za produljiti.
  • Crni86
    1.1k
    ma onda si vjerojatno miran, ali probaj dobit odjel za clanstvo mozda cisto da smiris dusu :)
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus ma onda si vjerojatno miran, ali probaj dobit odjel za clanstvo mozda cisto da smiris dusu :)Crni86

    Izgleda da da. :)

    Samo ne znam na koji način, jer ne odgovaraju ni na mail niti se javljaju na telefon.
  • Crni86
    1.1k
    to za telefon sam cuo i sam se uvjerio nazalost da… to je jos jedna od stavki na kojoj bi trebalo poraditi. Jer sigurno time odbijas neke navijace da se uclane jer ne mogu doc do informacija (ne citaju svi zonu).
  • Jaro
    5.6k
    (ne citaju svi zonu).Crni86

    Kakva greska... :wink:
  • striko
    1.2k

    Logiraj se i vidi status članske. Meni piše u izradi a uplatio sam povjereniku prije 3 dana.
  • Ivan0302
    257
    I ja imam isti problem, napravio sam člansku u prosincu 18.12.2023. i piše da vrijedi do 31.12.2024. Kad pritisnem na produljite članstvo samo mi otvori moju člansku iskaznicu.
  • Oluja
    3.7k
    klincima i sebi sam upravo produljio članstvo koje nam je vrijedilo do 31.07.2024. sad me zbunjuje što za njihova članstva piše- članstvo JE VRIJEDILO do 31.07.2024., a meni još uvijek piše članstvo VRIJEDI 31.07.2024. Za njihove uplate sam odmah dobio mail za narudžbu i terećenje kartice, a za svoje još ništa ne dobivam.
    Naravno da se na telefon nitko ne javlja.
  • Jaro
    5.6k
    Ekipa, prvi dan "produkcije" je. Štekat će i kao u svakom sustavu iskakat će bugovi... To je normalno. Možda otvoriti topic gdje bi samo opisali greške i poslali nakon 2-3 dana skupno.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Znaci kolko sam shvatio clanstvo za 2024. se online placa proporcijalno broju neclanskih mjeseci koji je ostao do kraja godine? Za nekog tko se uclanio od sredine 2023. pa na dalje se onda vise isplati uclanit online neg ic do shopa.
  • The Undertaker
    4.1k
    Opet brljaju. Što sad sa onima koji su platili kompletnu cijenu? Mislim, jebe mi se za 20 eur ali ova razina improvizacije je zabrinjavajuća.
  • Mr Anderson
    5.4k
    a meni još uvijek piše članstvo VRIJEDI 31.07.2024.Oluja

    To i meni piše kad se ulogiram.
  • Oluja
    3.7k
    ali meni to piše i nakon što sam ispunio podatke za produljenje dok je klincima odmah prebacilo na "vrijedilo je" i obrisalo im je bar kodove
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ne znam, navečer ću se pozabaviti time. Možda bude i bolje radilo.
  • Nino Bule
    11.5k

    Popušili smo 20 eura, ali jebiga razumijem situaciju, jer je statut prosao u 5 do 12 i sad je improvizacija teska da se uredi clanstvo do izbora, svakako pozdravljam kako su rjesili online uclanivanje i da se razmjerno placa, jos kad bi malo to po drustvenim mrezama razglasili rekao bi da je odlicno odrađeno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.