• Nino Bule
    13.4k

    Zato sto neki cekaju da vide koliko ce dinamo dogurat u europi i kalkukiraju, al kad kupis godisnju od 300 eura vjerovatno ces ici na vecinu utakmica, treba cilj biti napravit redovne posjetitelje utakmica
  • NitkoBitan
    17.1k
    Zato sto neki cekaju da vide koliko ce dinamo dogurat u europi i kalkukiraju,Nino Bule

    E pa bas mi je drago sto ce takvi izvisit. Toga skoro nigdje nema da su europske utakmice ukljucene u godisnju.
  • Nino Bule
    13.4k


    Pa nisu to navijaci izmislili, klub je to uveo, ja sam prvi za to (i pisao sam vise puta) da godisnja treba vrijedit samo za hnl i da imas pravo prvokupa za europu (i paket za skupine sa povlastenom cijenom).
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Volim ove rasprave o cijenama ulaznica...

    Realno... ulaznice za utakmice na maksimiru bi trebale biti besplatne, čak bi klub trebao plaćati ljudima što uopće dolaze na tu sramotu...

    Odlazak na maksimir je čisti mazohizam!
    Platiti ulaznicu za maksimir je kao da odeš u dućan i kupuješ trulu rajčicu ili pljesniv kruh...
  • Dinamosaur
    1.5k
    Volim ove rasprave o cijenama ulaznica...

    Realno... ulaznice za utakmice na maksimiru bi trebale biti besplatne, čak bi klub trebao plaćati ljudima što uopće dolaze na tu sramotu...

    Odlazak na maksimir je čisti mazohizam!
    Platiti ulaznicu za maksimir je kao da odeš u dućan i kupuješ trulu rajčicu ili pljesniv kruh
    db-izbjeglica

    Opet se sramotis..
  • Neki tip
    21.3k
    Realno... ulaznice za utakmice na maksimiru bi trebale biti besplatne, čak bi klub trebao plaćati ljudima što uopće dolaze na tu sramotu...

    Odlazak na maksimir je čisti mazohizam!
    Platiti ulaznicu za maksimir je kao da odeš u dućan i kupuješ trulu rajčicu ili pljesniv kruh...
    db-izbjeglica

    Kriva usporedba.

    Platiti ulaznicu za Maksimir je kao da odeš u neugledni, stari dućan kojem natpis "Maxi Mirko" visi ukošen, ali ako se ipak odvažiš ući možeš kupiti domaći kruh ispod peke i na suncu dozrelo volovsko srce.

    Isplati se tu ostaviti lovu, ako zažmiriš na vanjštinu dućana.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Maxi Mirko"Neki tip

    Ovime definitivno prestaje rasprava o imenu novog stadiona.
  • mali M
    5.1k
    Barišić bi cvao jer bi mislio da je po njemu :rofl:
  • deda
    32.6k
    Pustili su cijeli sjever 4 u prodaju. Navali narode dok jos ima.
  • Crle
    513
    Kako funkcionira preuzimanje godišnje ako je kupljena online? Dođem samo sa pdf potvrdom na mobitelu na ticket point i tamo mi daju/izrade godišnju?
  • deda
    32.6k
    Tako je.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Volim ove rasprave o cijenama ulaznica...

    Realno... ulaznice za utakmice na maksimiru bi trebale biti besplatne, čak bi klub trebao plaćati ljudima što uopće dolaze na tu sramotu...

    Odlazak na maksimir je čisti mazohizam!
    Platiti ulaznicu za maksimir je kao da odeš u dućan i kupuješ trulu rajčicu ili pljesniv kruh...
    db-izbjeglica

    Odlazak na Maksimir je za prave navijače, ne za puslice.
  • zagr
    505
    kaj je pušten cijeli sektor 4 za godišnje?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.