• deda
    32.6k
    Preostala je svega 1 ulaznica za zapad i 20 za sjever u ponudi. Prodano je 4240 komada.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Preostala je svega 1 ulaznica za zapad i 20 za sjever u ponudi. Prodano je 4240 komadadeda

    Očekujem danas (najkasnije sutra) nekakvo priopcenje na temu toga
  • deda
    32.6k
    To bi bio minimum ozbiljnosti od strane kluba. Sad je još preostalo 14 karata za sjever dolje.
  • Keyser Soze
    10k
    Godišnja se danas može podić do poluvremena jel tako?
  • zagr
    505
    ak stigneš frende
  • bbb medimurje
    3.2k
    Za zapad nebudu pustali vise u prodaju, za sjever ocito da budu
  • Keyser Soze
    10k
    Ako obustavljaju prodaju godišnjih za sjever, znači li to da se može pokupit na TP već kupljena preko neta?
  • LeonianWrynn
    162
    Evo nazvao sam sad klub, prenosim što su mi rekli.

    Dakle zapad dolje godišnje rasprodane i neće ih više puštati u prodaju.

    Od sada će prodavati samo pojedinačne karte.

    Zapad gore će *vjerojatno* otvarati samo za veće utakmice (derbije) a za ove manje će *vjerojatno* samo po potrebi.

    Što se cijena tiče, rekli su mi da cijene pojedinačnih za te manje utakmice koje nisu derbiji još nisu postavili ili odlučili i da će to tek napraviti.

    Dakle ništa više od godišnjih, a ne zna nitko još koliko će koštati pojedinačne.

    Ja se samo nadam da će bit ispod 20€ jer je 20€ previše za manje tekme po mojem mišljenju.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    mozes, samo obustavljaju prodaju.
  • Nino Bule
    13.4k
    Zasto nista od godisnjih, debilana teska nadam se jos bar 500 za zapad
  • LeonianWrynn
    162


    Iskreno pojma nemam to je i mene začudilo, ja sam se isto nadao da će pustiti još barem par stotina godišnjih pa da kad zaradim kroz 2 tjedna da kupim ali očito ništa od toga

    Ako budu cijene ispod 20€ za HNL onda neće to ni bit problem ali bojim se da će nas tražit onak 20€ za Dinamo - Gorica/Varaždin/Lokomotiva
  • NitkoBitan
    17.1k
    Zasto nista od godisnjih,Nino Bule

    3 tjedna su vec u prodaji, tko je imao namjeru uzet uzeo je. Do sad smo imali 2 derbija i danas 2. pretkolo, ne vidim razlog zasto netko tko je redovan nije uzeo do sada godisnju.
  • LeonianWrynn
    162


    Neki ljudi tek sad imaju para da plate, a prva dva derbija se moglo kroz članarinu gledat

    Ako tako dobro ide prodaja, ne vidim zašto ne bi stavili još 500-tinjak pa da još zarade
  • seljak86
    2.5k
    Onda onak kupi kartu ako zbog kojeg god razloga nisi onak uzeo godišnju
  • Bosna86
    11.6k
    Ako Dinamo udje u lp, fantasticna odluka.. Ako ne udje, vrlo moguće užasna odluka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.