• deda
    28.1k
    Marijan Čabraja je prosljeđen iz Ferenca u Olimpiju na posudbu.
  • Maki17
    174
    Možda ću ispasti bezosjećajan ali Đurasek se vraća u Hrvatsku, naš je igrač, dobro bi došao ako može nastupati
  • Infinity
    15.3k
    Ni ja ne bih da budem bezosjecajan, al mozda Dovbyk zatrazi papire.
  • Beowulf112
    301
    Duraseku treba dati priliku..mada smo nakrcani na toj poziciji..decko se uspio izboriti za prvu postavu tamo
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa da, koliko god sad to zvučalo bezosjećajno, ali vjerojatno bi se u ovoj situaciji dalo naći dobrih igrača.

    Jbt, ja bi pozval njhove klubova da ovdje dođu ako traže državu gdje bi privremeno preselili jedan dio djelovanja.
  • Captain America
    14k
    Treba im pomoć na svaki mogući način, nikad ne znaš kad tebi može zatrebat pomoć. Za Đuraseka se može nać mjesta s obzirom da moramo štedit Kapetana što više.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Nikada ne bi volio da Dinamo lešinari nad klubovima koji su pogođeni ratom. Dinamo može i zna dovesti igrača i bez tog lešinarenja. Naravno da je naš igrač koji je bio na posudbi dobrodošao.
  • vjeko1701
    5.9k
    Kaj se tiče pronalaska igrača, više sam mislio na strance koji će vrlo vjerojatno odlaziti iz ruskih timova ako ih se izbaci iz međunarodnih natjecanja i ako bi htjeli otići iz zemlje koja vrši agresiju nad drugom. Tu mi iskreno ne bi bilo nešto žao da se ulovi neki dobar.

    Po pitanju ukrajinskih klubova, oni će vjerojatno ići djelovat u egzilu ukoliko se situacija pogorša, pa ne bi bilo zgoreg da HNS pošalje poruku da su uvijek dobrodošli ovdje mada je u tom slučaju vrlo vjerojatnije odlazak u Poljsku ili neku drugu bližu zemlju s boljom infrastrukturom xD
  • Beowulf112
    301
    Kad bi nam se barem uremovic vratio
  • bbb medimurje
    2.9k
    Kule zabija za 1:0 lokosa protiv gorice
  • deda
    28.1k
    6. gol u prvenstvu. Više od Petka, Andrića i Jurića.
  • Nino Bule
    11.6k
    Ne bi imo nista protiv da svu cetvoricu prodamo ovo ljeto
  • De Oliveira
    997
    Je li moguce da Kulenovic slavi golove kao Cristiano Ronaldo? Pa sto je sa glavom...
  • serbus
    3.6k


    Kao što sam rekao rađe kule i čuže nego andrić i jurić
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.