• Eduardo
    17.5k
    Meni je Đira razočaranje. Očekivao sam puno više od njega, a na kraju ništa. U svibnju puni već 23 godine, a do sad pokazano ne budi nadu da će od njega biti igrač za Dinamo.
  • Krizy
    35.9k
    I meni isto, možda bi ispalo bolje da ga se guralo na beku jer je baš nizak. Nabijen je on ali ipak malo nizak za zadnjeg veznog.
    Nije svatko N'Golo Kante.
  • Krizy
    35.9k
    Niko Janković 2 gola za Zrinjski u pripremnoj protiv Nk Luka Ploče.
  • deda
    27.8k
    :victory:

    Svakako će uz Niku trebat pratiti još dva top talenta u Zrinjskom - Bašića i Savića. Jako zanimljivi igrači.
  • Nino Bule
    11.4k
    Jel se zna ista gdje ide julardzija ?
  • deda
    27.8k
    Nitko malog ne spominje već mjesecima. Znam da je ozljeda u pitanju bila, što se dalje događa, pojma nemam. Znam samo da sam još prije dvije godine procijenio da od njega neće biti ozbiljnog nogometaša. Nema jednostavno fiziku za to.
  • Carrasco
    4.1k
    Pa otišli su mu ligamenti u osmom mjesecu. A što se Gjire tiče, i on je imao ozbiljniju ozljedu.
  • Nino Bule
    11.4k
    Nisam bio siguran koja je ozljeda u pitanju, ako su ligamenti nece se on u 2022 naigrat nazalost
  • Zagi
    5k
    Križni lig , poprilično sam siguran.
  • Eduardo
    17.5k
    Jel se zna ista gdje ide julardzija ?Nino Bule

    Povratak Julardžije na teren očekuje se krajem trećeg, početkom četvrtog mjeseca. Taman da uhvati nešto forme i uđe u ljetne pripreme potpuno spreman - u kojem god klub bio.
  • Krizy
    35.9k
    Točno trećina kadra, odnosno 8/24 igrača su ušli u sezonu kao povratnici s posudbi.

    Šutalo, Štefulj, Bulat, Gojak, Menalo, Špikić, Andrić i Jurić.

    Štefulj, Bulat i Špikić kupljeni pa ostavljeni na posudbi a ostali baš bili na posudbama.
  • Beowulf112
    301
    Nije nesto marin odigrao danas protiv hajduka.Gledao sam drugo poluvrijeme.Treba ga utopit dok si je digao cijenu igrama.Pa makar ako izvucemo 2-3milje opet dobro.Ja ga nevidim da moze donijeti razliku u dinamu.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Nije nesto marin odigrao danas protiv hajduka.Gledao sam drugo poluvrijeme.Treba ga utopit dok si je digao cijenu igrama.Pa makar ako izvucemo 2-3milje opet dobro.Ja ga nevidim da moze donijeti razliku u dinamu.Beowulf112

    Danas je baš loš. Ne znam baš da ga treba otpisati, ali mora puno bolje.
  • maddaddam
    2.9k
    Nije nesto marin odigrao danasBeowulf112

    Rosas je znao izvuci najbolje od njega. Brzo ce ga Ferdo vratiti na tvornicke postavke.
  • Nino Bule
    11.4k
    Cuj utopit decka 2001. godiste, nije dinamo supermarket. Danas je koncepcija igre sibenika bila skroz razjebana jer nisu imali klasicnog napadaca (delic imo koronu pa nije spreman za prvu postavu) i nisu nadomjestili jakolisa. Marin je dosad igrao 10ku/poluspicu iza klasicnog napadaca, a danas su on i suad sahiti bili dva najisturenija igraca, to je velika promjena konteksta za igraca sa 20 seniorskih utakmica i naravno da onda ne izgleda bajno, mogao je puno bolje odigrat ali neke velike zakljucke iz ovog izvlacit nema smisla.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.