• Infinity
    15.2k
    Da, al treba nekim ljudima da to skuze i shvate. Zato mislim da ce bit veca navala na godisnje kada se vide cijene pojedinacnih. Netko je mozda racunao isplativost prema proslosezonskim ulaznicama, a ovako sad kad vidis da ce te par derbija dobro oplesti, pa da ces i Europu skupo platiti onda to izadje na veliko, jos pogotovo ako skontas da za cijenu godisnje imas sve, pa se i ovima sto ne planiraju zalomi da dodju na manju utakmicu.
  • Carrasco
    4k
    u petak nece biti ni 1000 ljudi...
  • SAS1987
    13.3k
    Na dan utakmice Maribor - Triglav je cijena ulaznice bila 13€. Naši navijači su malo razmaženi sa preniskim cijenama ulaznica. I jos k tome da su godisnje ulaznice dovoljno jeftine da je svatko može kupiti.
  • reziser
    6.2k

    očekujem ipak oko 2000
  • Infinity
    15.2k
    Da nas ceka lijepo vrijeme ja bih rekao da ce biti 3.500, ali prema ovome sto vidim, a to je nekakvo cudno i nepredvidljivo rekao bih da ce biti oko 2.000.
  • Eduardo
    17.3k
    Ponovno bez KTCa i Dilavera. Bit će opet lijepe minutaže ove sezone za Perića i Leška, možda i za nekog od mladjih igrača. Nadam se da će Beli krenuti od početka jer ga imam u Predictoru.
  • Nolifer
    6.5k
    Puno bi mi značila potpora navijača. Išao sam na tekme prije bolesti 2015 i to na sjever dole, a kad je bio bojkot onda istok i uvijek sam za BBB. Pa zato idem slabo ovih sezona. Danas sam bio na operaciji i spriječen sam do daljnjega ići, pa ono bilo bi lijepo čuti moje ime sutra u navijanju ili na narednim tekmama. Hvala. Lp
  • BluePhone67
    3.2k
    zelimo ti brzo ozdravljanje i da se vratis na svoj sjever. Lp
  • Nolifer
    6.5k
    Hvala puno. Bas sam sad cuo da je bilo dosta rizicno i da sam mogao oko izgubit. Ali eto uspio sam i nadam se da se nakon oporavka vidimo na tribini!
  • reziser
    6.2k
    prognoza za večeras je dobra, bez kiše
    pa bi se moglo skupiti i više od 2000 ljudi
  • reziser
    6.2k
    zagorac dobio udarac u...MUDA
    pauza 8 dana?
    nebih mu bio u koži s tim udarcem :( :(
  • Infinity
    15.2k
    Boli onaj nakon kojeg se osam minuta privijas po podu, a tek da zbog toga osam dana odmaras :gasp:
  • deda
    27.6k
    23 igrača po novom u zapisniku
  • Eduardo
    17.3k
    Očekivao sam veći miks igrača.... Makar Belog unutra ali izgleda da Bjelicu nije briga za moj prediction :sad: Očito ne žele ponoviti prošlosezonsko otvaranje sezone. Pogled na klupu je milina za oči :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.