• Carrasco
    4k
    HNTV VAR

    Osijek-Dinamo - sve čisto osim jednog zaleđa Osijeka
    Slaven - Hajduk - sve čisto osim jednog zaleđa Belupa i nepostojećeg crvenog za Belupo

    Nakon 4 kola imamo situaciju u kojoj na štetu Dinama imamo dva nepostojeća zaleđa protiv Gorice, u korist imamo situaciju u kojoj nije bilo zaleđa Osijeka. Kod Hajduka: u korist nepostojeći penal protiv Varaždina, u korist nepostojeće zaleđe Slavena i nepostojeći crveni Slaven. Na štetu: protiv Lokomotive nedosuđeno čisto zaleđe Lokomotive.
  • Kwedi
    3.8k
    Ponavljam, penal za Slaven nije
  • Carrasco
    4k
    tvoje mišljenje je relevantnije od mišljenja uefinog kontrolora?
  • Carrasco
    4k
    točnije ne od mišljenja uefinog kontrolora nego od činjenica uefinog kontrolora
  • Kwedi
    3.8k
    Sam reci jel bi sudio ovakav penal? https://streamable.com/wraps

    O hrvatskim sucima, kurcima palcima i svim uefinim pizda materinama govori činjenica gdje su naši suci u Europi.

    Tak da bum toliko slobodan i mogu reći da je moje mišljenje relevantno
  • 000
    941
    Po meni nema dileme. Napadac spusta loptu, ima izglednu poziciju, obrambeni ga gura rukama i ponistava mu prednost, bez namjere ili mogucnosti da dodje do lopte. Ogledni primjer jedanaesterca.
  • deda
    27.6k
    Intenzitet nije prejak, ali ja bih rekao da je ovo vrlo dobro iznuđen penal. Materijal postoji, a Ejupijev rad tijela je maestralan
  • Eduardo
    17.3k
    Ja bih rekao BMK! Nakon Varaždina niste kmečali po novinama.

    Crveni čist, penal li-la, crveni Belupa isto kao i penal protiv Varaždina - nidje veze...
  • Carrasco
    4k
    A ništa znači pišemo da nije penal jer je tako kwedi rekao.. jebeš šta drugi kažu, ako kwedi kaze da nije onda NIJE
  • BluePhone67
    3.2k
    Po meni je jedenesterac, malo nategnut ali je bio iz one snimke sto je stavljena, a posto je ovaj kmecimetar nastao bas zbog takvih koji su kada im treba vriste 10 dana u svim medijima, nema dileme ako se stavimo u njihovu kozu to bi za njih bio cisti penal i bili bi pokradeni da je obrnuto.

    Neka udje u zapisnik i Slobodna Dalmacija

    9kml1ngl5zzbq53f.jpg

    zrba8vkt3d1bcj9a.jpg
  • Bosna86
    11.5k
    Moze li netko ostaviti analizu za Hajduk- Gorica... Nisam stigao pogledati
  • Građanski1911
    326
    Rijeka pokradena za čisti penal, cijela Rujevica viče cigane, cigane :fire:
  • Carrasco
    4k
    Gorici nije suđen penal, hajduk poveo nakon auta koji je više izgledao kao aut za goricu.. juranovic ga izveo 10 metara od mjesta gdje je trebao biti izveden i tako omogucio kontru hajduka iz koje je hajduk poveo 1:0
  • xavier
    11.1k
    Rijeka pokradena za čisti penal, cijela Rujevica viče cigane, cigane :fire:Građanski1911

    Ide li kazna i kad sucu vičeš da je cigan ili samo kad vičeš Mamiću? :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.