• Mr Anderson
    5.3k
    Samo tri penala im nije sudio?
  • vjeko1701
    5.9k
    A ko će ga znat, po jednome je jedan, po drugome tri, idemo se nać na sredini s dva :D
  • Mr Anderson
    5.3k
    Bebek skoro dobio batine u Sinju noćas.
  • reziser
    6.2k
    Navodno je i pretučen?! Hrabro napadnut s leđa na parkingu...
    Kamo ovo sve vodi, čemu? Krivo dusuđen aut? Pa nek idu sudit dolje, i ne pomogni hajduku...
    Strasno, zalosno
  • Carrasco
    4k
    pretukli ga zbog toga što je odsudio utakmicu u skladu s nogometnim pravilima.... sram ga bilo nije nasjeo na simuliranja igraca hajduka i nije dosudio ruku igraca lokomotive iako ga lopta uopce nije pogodila u ruku, smece
  • reziser
    6.2k
    Pronasao jedan dobar komentar
    I kad gube i kad tuku, uvijek sudac kriv hajduku :vomit:
  • Kwedi
    3.8k
    Ne opravdavam ikakvo nasilje, al ne bumo valjda naricali za Bebekom?

    Tip je opčenito govno sudačko, a ujedno on je prekinuo derbi zbog HNS pederi i Mamiću cigane za vrijeme vaučera i verbalnog delikta.
  • Papastrumf
    9.4k
    Jos najbolje da cemo plakati za Bebekom.
  • Jaki
    100
    Ocito rade pritisak na suce
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    a pod pritisak misliš pritisak na mozak zbog razbijanja lubanje :lol:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    jao sad sam gledo malo njihov forum da vidim što ljudi misle o napadu na Bebeka, ne znam zašto me to iznenadilo ali podržavaju to i prizivaju za još... kako bi volio da ih izbace u drugu ligu jer mi na kurac više idu sa tim napadanjima na igrače, suce, navijače, da ne nabrajam dalje...
  • reziser
    6.2k
    Znam da se moj post mnogima neće svidjeti, ali jbg, moje skromno mišljenje.

    Bebek je čovjek, nečiji muž, otac, sin, brat, šogor...

    Nazivat ga ( ili fizički napadati) raznim pogrdnim nazivima zbog 'krive' sudačke odluke?
    Mi tu uz sva moderna pomagala se nemožemo dogovoriti oko nekih sudačkih odluka. A on (i svi ostali) odluku moraju dobijeti u djeliću sekunde.

    Krivi ga se zbog prekida utakmice? Krivo....
    Sudac je tu da provodi pravila nogometne igre i odluke upravnog odbora HNSa.
    Odluka je bila da sudac nakon 3 upozorenja mora prekinuti utakmicu. Znači. Napravio je sve po pravilima, kaj god ,i,mislili o toj odluci HNSa, Bebek ne napravio kaj je morao.
    S tim da se prije prekida utakmice, sve dogovara s delegatom, voditeljem sigurnosti i s MUPom radi sigurnosnog aspekta prekida. Sudac nikad samovoljno nemoze prekinuti utakmicu!(osim fizičkog napada na njega).

    Nikad necu, bas nikad opravdavati bilo koji oblik nasilja.

    Probajte, na vasem malom nogometu, kvartovskom...primiti fućkaljku u usta...probajte odsuditi jednu takvu tekmu...

    pa ti sad budi u koži suca koji će ići suditi u Split...
    Toliko o tome mene. Nastavimo s kmečimetrom.
  • vjeko1701
    5.9k
    Jbg, splitsk....khm...mislim primitivno stanje uma.
  • dinamo vitez
    214
    Ove pizdarije će se događati sve dok u Hajduku budu nastavili sa ovom seljačkom politikom. Čudi me da u Splitu nema nitko tko će 'lupit šakom o stol' i konačno reći dosta. Kad je Hajduk zadnji put izdao priopćenje da se ograđuje od toga što rade njegovi nazovi navijači? Ja se ne sjećam da je ikad.

    Na stranu tučnjave po autocestama i gluparije koje rade po tribinama, ali napad na omladinu nedavno na onom otoku za vrijeme Torcidinog turnira, napadi na Bebeka, Brunu Marića, Luku Bonačića i Dragu Gabrića ako se ne varam, napad na Futacsa i ostale igrače Hajduka, crtanje svastike, izostanak čestitke hrvatskoj reprezentaciji nakon povijesnog srebra (vjerojatno sam još dosta toga zaboravio) sve govori u prilog tezi da u Hajduku rade teški seljačine koji svojom politikom ulizivanja radikalnim idiotima dovode klub do toga da ispada od automehaničara a poštene ljude koji rade svoj posao šalju u bolnice, a nekog će kad tad i u grob.

    Kad će itko toj krimi organizaciji reći dosta? Čini mi se da mora pokoja glava pasti da bi se nešto promijenilo sa 'splitskim stanjem uma', bolje reći bezumlja. Hrvatskom nogometu treba dobar Hajduk a ne ovaj proljev koji sad imamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.