• flexXy
    1.9k
    Do ovog sta se danas dogada su sa neradom i nesposobnoscu u zadnjih 5 godina doveli antolic, peras, barisic. Prije njih medugorsko zlo koje ih je tu i instaliralo
  • NORTE
    9k
    Do ovog sta se danas dogada su sa neradom i nesposobnoscu u zadnjih 5 godina doveli antolic, peras, barisic. Prije njih medugorsko zlo koje ih je tu i instaliraloflexXy

    Jesu li lopov bjegunac i crnolistaš fan clubovac

    - prodali 3 reprezentativca u 10 dana pa doveli nikoga?
    - držali luzera bez igre i rezultata na klupi?
    - izgubili tri tekme u miki maus skupini?
    - bili -7 iz Hajduka?

    Pamtim zadnjih 20 godina sve u vezi dinama i ne sjećam se ovakvog stanja, a bilo je svega.

    Oni su s razlogom prošlost, ovi koji su sadašnjost su veliki problem dinama.
  • flexXy
    1.9k

    Sve stoji Norte, ali do ovog nikad nebi dosli da se od dolaska Bjelice radilo na pojacavanju momcadi a ne demontazi. Kad pogledas od te njegove prve sezone u Dinamo su dosli samo Ivanusec, Ristovski i Misic da su donekle opravdali svoj transfer u Dinamo s tim da vidimo kak zadnja 2 izgledaju ovu sezonu. Ovi ostali su u najboljem slucaju rotacijski igraci. Trenutna politika kluba je samo pokazatelj da se nema vizije nit mogucnosti da se ista pokrene sa mrtve tocke. Da nije bilo Simica, nebi imali ni tog Kaneka koji jedini pokazuje znakove zivota u momcadi. Posto se na izborima ocekuje pobjeda barisiceve struje, nazalost ocekujem daljnju demontazu i srozavanje kluba na najnize razine u novijoj povijesti
  • NORTE
    9k
    Jedan od najvećih grobara je i Jakir.
    Da ima imalo obraza i respekta prema dinamu sam bio dao otkaz, kad mu već grobari neće dat.
  • NORTE
    9k
    Neki spominju da je Dalić nagovorio Brekala da ode u Hajduk.
    Zvuči logično.

    No ne bi me čudilo i da je jedan poziv iz Hercegovine riješio sve.
  • kibic11
    131
    Velike se igre igraju, pogotovo jer su izbori i što više srozat dinamo nekima u bih je cilj
  • Bosskovitz
    7.3k
    Ne volim Dalića, ali 99% sam uvjeren da mu je rekao isto kaj mu je govorio i za Dinamo, nesto u stilu da nek dođe u hrvatski klub jer će tu dobiti siguran kontinuitet igara, a jedino tako može uopće i razmišljati o Euru.

    Pusti Dalića i Brekala. Nije Brekalo između Dinama i Hajduka izabrao Hajduk, otišao je tamo nakon kaj su mu naši iz uprave okrenuli leđa kao psu nakon kaj su sve dogovorili, a on je već bio na putu za Zagreb. Grobari Dinama sjede u Maksimirskoj 128.
  • Neki tip
    19k
    Neki spominju da je Dalić nagovorio Brekala da ode u Hajduk.
    Zvuči logično.
    NORTE

    Screenshot-20240127-144706-Whats-App.jpg

    Hvala ti kaj nisam predugo čekao. :lol:
  • NORTE
    9k
    Hvala ti kaj nisam predugo čekao. :lol:Neki tip
    I drugi put.

    Inače, ovo je post zbog kojeg sam napisao svoj:
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/362659
  • Kujtim Shalla
    2k
    pa što nije došao nama za ovu lovu za koju će igrat kod njih? Nama je kao eto što nas voli rekao da će igrat za cifretinu da ti se zavrti, a kod govna za pola. Kapu skidam Ko je to skužio i što je tako ispalo. Govno neka igra dole. Sad će morati igrat, ubjedzen sam da ćemo bit prvaci. Sad više nego ikad. I nije transfer rok još gotov
  • Ali
    1.9k


    No ne bi me čudilo i da je jedan poziv iz Hercegovine riješio sve.

    Ni blizu, Josip je sa 18 godina te 2016 otisao iz Dinama jer mu otac nije zelio potpisati sa glavom ugovor (koji su tada bili uobicajeni) , tako da ovo ne stoji ni 1%...

    Dalić je vjerovatno imao prste, stari njegov je veteran 1.gbr Tigrovi i ako Dalić kaze , vratit ces se u kockasti dres ako zabijes 5-6 golova ovo proljece... realno Perisic je pod upitnikom da ce biti 100% do 15.06, Orsic ni u primeu nije bio miljenik Dalića, dok je Ivanusec na toplo hladno u nizosemskoj i ucestale neke sitne povrede... a i nemalo bitno da Dalić ima permanentnu zelju da ga na poljudu prihvate, a Livaja mu je uvalio kajlu i polomljeni melnjak i kalinić su otpali i ovo mu je otskrinulo vrata da ima barem nekog iz hajduka u repki...
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Hmmmm imao je drugog menadzera, nije bio ni prvi ni zadnji talentirani klinjo s drugim menazderom. Jos najbolje da je svima i za sve Mamic kriv. Dobro im doslo, a onda dode intervju i Zdravko je tik do pape. Najte..
  • jedan u nizu
    5.7k


    gluposti su da je Brekalo pristao na manju placu.
    Igrac ce primiti istu placu, samo je razlika koliko mu placa maticni klub, a koliko klub u koji je posuden.
    Mozda Hajduk na sebe preuzima manji dio place, a veci placa Fiorentina, ali igrac ce na kraju mjeseca igrati za istu lovu.
    Novinarske bedastoce na koju se ocito i ovdje na zoni ljudi hvataju
  • Nogo
    1.3k

    Čak mialim da će ostatak na ruke pa malo meni, malo Bari, malo Lukši, malo....
  • NORTE
    9k
    1.2.2024.
    Čestitke grobarima, dinamo ima jeftiniju momčad od Hajduka.

    I sve to u samo 10 mjeseci uništavanja dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.