• Neki tip
    19.6k
    ne razumijem, braća se dogovorila tako da su rekli: ništa, ajde bre ako ne ide nikako drugacije eto vama penal pa ćemo mi drage volje ispasti i vama, braćo, prepustiti mjesto u EL na proleće.. ?
  • Markelo
    2.5k
    Ne, nego su dogovorili da svatko uzme kod kuce pobjedu. Grci su uzeli Tottenhamu bod, ko je kriv Srbima sto nisu osim Olympiacosa niti jedan bod uzeli. Sada su vratili Grcima uslugu po dogovoru u zadnjem kolu
  • Majki2111
    2.8k
    OK da pitam. Koga pratiti osim svoje BVB u LP? Ko je dark horce??? Ko je novi Ajax???
  • marcio amoroso
    34k
    Atletico- Liverpool
    Borussia- PSG
    Atalanta- Valencia
    Tottenham- Leipzig
    Chelsea- Bayern
    Napoli- Barcelona
    Lyon- Juventus
    Real- City

    Ovo su parovi osmine finala lige prvaka a ja ću dati svoje viđenje tih parova.

    Atletico- Liverpool
    Atletico je po meni strašno opasna ekipa i imaju šanse protiv Liverpoola, naravno da je Liverpool favorit ali ne tako izraženi.
    55-45 za Liverpool

    Borussia- PSG
    Paris favorit ali ekipa koja ima Reusa i Sancha se ima pravo nadati nečemu.
    55-45 za PSG

    Atalanta- Valencia
    Strašno mi je žao što mi nismo na mjestu Atalante ali što je tu je. Atalanta je po meni blagi favorit iako je i Valencia opasna, realno najslabiji par osmine finala.
    51-49 za Atalantu

    Tottenham- Leipzig
    Leipzig strašno brza i okomita ekipa koja ima igru. Tottenham je trenutno nema ali ima još malo vremena da se poslože. Samo zbog iskustva blaga prednost Tottenhamu.
    51-49 za Tottenham

    Chelsea- Bayern
    Dvije momčadi koje mogu dobiti svakoga ali i izgubiti kući od Bournemoutha ili Fortune. Ovdje će odlučivati dnevna forma. Bayern više iskustva u momčadi a Chelsea više tempa.
    50-50

    Napoli- Barcelona
    Žao mi je što Napoli nije više onako jak. Barcelona sa brdo problema i bez igre što je čak najveće iznenađenje ali ipak previše kvalitete.
    75-25 za Barcelonu

    Lyon- Juventus
    I kompletan Lyon bi bio loš za Juve a ovako je razlika samo još izraženija.
    75-25 za Juventus

    Real- City
    Jedan od najjačih parova, po meni najjači. I jedni i drugi mogu “pojesti” svakoga. Real je ipak pobjednička ekipa pa njima blaga prednost. Osim toga u zadnje vrijeme igraju prilično dobro.
    55- 45 za Real
  • Eduardo
    18.1k
    Što očekivati večeras?

    Pobjeda Liverpoola i golijada u Dortmundu?
  • marcio amoroso
    34k

    0-0 u Madridu i 2-2 u Dortmundu da se moram kladiti.
  • Majki2111
    2.8k
    Dortmund 1-3 PSG
    Atletico 0-2 Liverpool
  • cron1ck
    1.6k
    Moja prognoza pobjeda Liverpoola i to neki gol iz kornera recim Van Dijk, tako da 2:0 za Liverpool. A PSG po meni jedan od favorita za naslov jer nemaju problema s ozljedama i napokon su rijesili problem sa zadnjim veznim, iako nije ni Borrusija bas laka prepreka, ali mislim da ce tesko parirati PSG ako budu igrali otvoreno. Progonoza 2:1 za PSG.
  • Neki tip
    19.6k
    mislim da ce tesko parirati PSG ako budu igrali otvoreno.cron1ck

    Bojim se da drugačije ni ne znaju.. atraktivni su, zabijaju, ali i pušta na sve strane..
  • cron1ck
    1.6k

    Tocno to, prosjek skoro dva primljena gola po utakmici. Ako se bude igralo i na vise golova, treba reci da je trener PSG Tuckel bivsi trener borrusije i koji dobro poznaje takav nacin, pa im to isto ide u prilog.
  • marcio amoroso
    34k
    Ovaj PSG prava seljačka ekipa. Umišljene zvijezde :vomit:
  • Majki2111
    2.8k
    Treba BVB gol dat. Dobro se igra.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Predikcije večerašnje?

    Tottenham i Leipzieg oba daju gol(Tottenham je bez Sona do kraja sezone) a ovamo manje od 3 gola u najboljem nekom slučaju 1-1 (Atalanta-Valencia)?
  • Neki tip
    19.6k
    bjež' od kladionice.. ;)

    Ako se negdje može očekivati dosta golova, među svim parovima, onda je to tekma Atalanta - Valencia.

    Manje od 3 je moguće, naravno, ali nije baš vjerojatno.
  • deda
    29.6k
    Olmo na klupi u Londonu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment