• NORTE
    9.8k
    Hajduk će bit 2. na kraju. Sretno i minimalno dobivaju dok Rijeka kiksa protiv zadnjeg i jedino o čemu razmišljaju je kup.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    bojim se ako bude fer i korektno suđenje, da bi Loksa mogla iznenadit Rijeku,

    Nego znal netko kad je finale kupa?
  • Majki2111
    2.8k
    Lokomotiva je odlična ekipica. Složili su momčad od par albanskih anonimaca i hrvatskih iskusnjara i talenata. Tolić je dodana vrijednost, visoka desetka za potezom vizijom. a I Tomić ih je posložio tip top. Igraki najljepši i najbolji nogomet u Hrvatskoj i lagani su favoriti za kup po meni. Pobrali su moje simpatije.
  • xavier
    11.4k
    ekipicaMajki-Papi2111

    Upravo ovo ih i opisuje jer klub sigurno nisu. Tko se više i sjeća da je njihov dom formalno Kajzerica. Nemaju stadion, nemaju navijače, nemaju nikakav imperativ, Dinamo ih nakrca talentiranim igračima...tako je puno lakše igrati nego nekima drugima.
  • Majki2111
    2.8k
    Treba znat sastavit ekipu i atmosferu. Meni je ekipica epitet, a upis u pozitivnom kontekstu. Plus kolko sam čuo imaju jako dobru omladinksu školu.
  • xavier
    11.4k


    Svatko ima pravo na svoje mišljenje. Tko sam ja da ti određujem hoće li ti se Lokomotiva sviđati ili neće :smile:
  • Infinity
    15.4k
    Drugi ce biti Osijek ili Lokomotiva. Te dvije ekipe djeluju bolje nego Hajduk i Rijeka. Mislim da ce ih Lokosi srediti iduci tjedan i da ce se s Osijekom boriti za drugu poziciju. Hajduk izgleda losije od Dinama i siguran sam da ce pasti na Kranjcevicevoj, a mislim da ce Lokosi prezivjeti i Rujevicu. Osijek ako ne bude gubio bodove na glup nacin bit ce drugi, bolji su i od Lokomotive. Sto se Hajduka tice, mislim da ce na kraju cak zavrsiti peti.
  • NORTE
    9.8k
    Osijek ako ne bude gubio bodove na glup nacinInfinity

    U tome su prvaci.
  • Infinity
    15.4k
    Zato i naglasavam
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Dok nas je i Nenad vodio, za mene ove sezone Osijek jedino je bio dostojan protivnik, a tu se slazem sa vama većinom izmedu Osijeka i Lokse ce biti za drugo mjesto, jedino ako savez ne umiješa ručice pa proguraju tovare na isto
  • Kwedi
    3.8k
    ako savez ne umiješa ručice pa proguraju tovare na istoNavijač Dinama

    savez koja gura tovare je oksimoron
  • Navijač Dinama
    7.8k
    A jbg, držali su ih na prvom mjestu dok repka nije otisla iz ST, mislim da je i sama zarada za sam savez izuzeb kluba da oni idu u kval.za LP ili Osijek/Rijeka nego neka Lokomotiva, tekma protiv Intera na pocetku nastavka sez.je jedan od tih dokaza,
  • Infinity
    15.4k
    Nema Savez dvi kune od tog sto Hajduk ode u LP. Kako igraju, Rijeka i Hajduk nemaju sanse protiv Lokomotive i pogotovo protiv Osijeka. Osijek je imao Rijeku u saci na Rujevici sve dok nisu dobili crveni, ovi nisu znali sta ih je snaslo. Od svih ekipa s vrha, prvo kolo je najteze bilo opet za Osijek koji je dobio Lokose vani i u zadnjem kolu ih ima kuci. Rijeka i Hajduk se muce s fenjerasima, u iduca dva kola ako ih Lokomotiva otpuse njihovo je gotovo.

    Osobno mislim da je za HNL dobro ako Hajduk ne ode u LP, jer mislim da njih to nece ponijeti, tj. da se nece nista vise pojacati nego sto bi i svakako. Imam neki osjecaj da bi najvise dao Osijek za pojacanja, a opet s druge strane mislim da bi u kvalifikacijama najbolje mogla proci Rijeka koja ima puno vise iskustva od Osijeka i koja ima daleko boljeg trenera koji je kljucan kad si u podredjenom polozaju. Za Lokomotivu ne znam, mislim da su sposobni tu i proci nekog, a i dozivjeti debakl. Nisam ljubitelj iste u HNL-u, al gustao bih u suzama ostale trojke ako Lokosi zavrse drugi. Znam i da bi mnogi drugi, al ne usude se napisati :lol:
  • Bosna86
    11.6k
    Ja navijam da tovari ne budu drugi, na to mi se trenutno svodi praćenje HNL

    Ako tovari budu dobri, treba im dati 3 milje za Nejasmica da ne bankrotiraju i tjt... Ako budu lajavi, onda nek se raspadnu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.