• Kwedi
    3.8k
    Jedinstvena treća liga. Nitko ju neće htjeti igrati jer se ne želi dovesti u bankrot
  • deda
    29.5k
    Ti ljudi kao da žive na Marsu.
  • Cosey
    467
    Slabo mi dođe kada vidim prijedlog da se prva liga igra s 12 klubova. Više smisla ima s 8 nego s 12.
  • deda
    29.5k
    Ja bih se složio s 3 lige po 10 jedinstvene. Prvi da ulaze, drugi kvale.
  • Mr Blue
    3.4k
    heh, zašto jednostavno kad može komplicirano.. :grin:
  • Infinity
    15.4k
    Obzirom da su najavili gledatelje i uz to da ce biti neke restrikcije. Jucer su u Kupu Srbije igrali Partizan i Zvezda, a ovi su ogranicili kapacitet na 75% sto znaci da su iz Partizana mogli pustiti 24.000 ulaznica od 33.000. Rekao bih da ovih 75% u HNL-u ne bi skoro pa nista utjecao, eventualno na Rijeku, mada ona od jacih ekipa ima samo jos ugostiti Dinamo.
  • Eduardo
    18.1k
    Ja bih se složio s 3 lige po 10 jedinstvene. Prvi da ulaze, drugi kvale.deda

    To bi čak i uz pomoć HNS-a bilo teško održivo na duže vrijeme za trećeligaše. Bojim se da bi s vremenom mnogi klubovi platili ceh zbog takvog sistema.
  • Eduardo
    18.1k
    Sve medijske kuće koje su se spominjale u ovom pozivu bile su pozivane i kroz proteklih deset godina. I na sva četiri javna poziva javio se samo jedan partner za otkup TV prava - Hrvatski Telekom.

    Po mojem izračunu, HT je u protekloj dekadi u hrvatski nogomet kroz otkup TV prava, kroz sponzorstva lige i Saveza, kroz produkciju utakmica, uložio više od 60 milijuna eura.

    Moja se tvrtka javila na poziv s ponudom koja je viša od aktualne. Pozvan sam prezentirati ponudu prije dva tjedna, a razgovor s gospodom Miškovićem, Vučemilovićem i Markulinom bio je vrlo korektan. Mišković mi je u jednom trenutku rekao da postoji ozbiljna i mnogo viša ponuda. Pozvao sam se na dugogodišnju suradnju i, iako u ugovoru nemam tu klauzulu, zamolio priliku da ‘matchiram’ tu najvišu ponudu. Kada sam čuo sedam milijuna eura, pružio sam ruku, zahvalio se i shvatio sam da je utakmica dignuta na međunarodnu razinu i da tu više ne mogu parirati.

    Koliko sam shvatio, prva ponuda bila je sedam milijuna. Očito je nakon razgovora koji su bili prije dva tjedna ta ponuda ‘podebljana’. Ne čudim se. Više sam puta u prijenosima izgovorio da je dolazak Miškovića najvažnija stvar za hrvatski nogomet u posljednjem desetljeću, u poslovnom smislu. Čovjek je spasio Rijeku koja je ispadala iz lige i pretvorio klub u prvaka i serijskog osvajača trofeja. Izgrađena je Rujevica i tereni oko Rujevice. U hrvatskim infrastrukturnim uvjetima, to je čudo. Očito zna vrlo dobro pregovarati i ako se ostvari ovaj projekt, bit će to njegov, ali i trijumf HNS-a. Kapa dolje. A sljedeća velika stvar u hrvatskom nogometu bit će NK Osijek, stadion Pampas i Ivan Meštrović - zaključio je Blažičko.
    — Blažičko
  • Kwedi
    3.8k
    Kakav biznismen Miško i siroti Prasičko.

    Transparentno provođenje natjecaja kad jednom ponuđaču kažeš koliko su drugi nudili.

    Kako bih volio da potpišu ugovor i da taman pred vratima raja propadne sve i klubovi odu u kurac jer su govna smrdljiva skupa sa savezom
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Jel netko upratio ove dvije utakmice, vidim Goričani nabili Inkera u gostima , a tovari vodili 1-0 i puležanima ponistili gol, jel opravdano ili ???
  • Nino Bule
    12k
    Nisam upratio ponisten gol ali hajduk gore od loseg igrao. Zabili poklonjen gol od golmana duke inace 3 dana ne bi zabili.
  • Majki2111
    2.8k
    Pratio obije. Prva tekma prvo polivrijeme očajno, drugo polivrijeme nešto bolje, Gorica puno bolja i zabili su kaj su trebali.

    Hajduk mlako. Ali efikasni. Istra očajna u zadnjoj trećini terena. Najočajniji od svih u ligi. Toliko loših dodavanja u zadnjoj trećini nemaju ni Varaždin i Zaprešić skupa.
  • immerwieder
    1.3k
    očito tovari moraju biti drugi do izbora, isto kak su morali biti prvi prije mađarske
  • BlauDivision
    463
    pogledao sam ajdukov pogodak više puta i ne može me nitko uvjeriti kako Istrin golman nije namjerno dodao loptu Jairu .Pogledao je gdje se nalazi i samo mu spustio loptu. Drugovi su spremni na sve zbog 2. mjesta jer znaju ako ne budu drugi kako KOLAPS kuca na vrata jer je kasica prasica prazan a nemaju nikog u transfer izlogu koga bi mogli utopiti za veliku lovu
  • Navijač Dinama
    7.8k
    U ranijem terminu od one nase tekme, igrali su i Varazdin i Rijeka , utakmica je završila bez pobjednika,
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.