• Bosna86
    11.6k
    crne torbe
  • Kwedi
    3.8k
    Pa piše vam u linku uz sliku :roll:
  • Neki tip
    19.6k
    Kako to u Osijeku organiziraju utakmice, pa su za 2 godine u minusu 15 milijuna :gasp:Dudu

    Piše u tekstu lijepo da organizacija podrazumijeva i troškove gostovanja (put, smještaj..). Osim kod Belupa, kod kojeg je zato i puno manji iznos nego kod drugih.

    Troškovi Osijeka su slični kao i Rijekini, Hajdukovi, Dinamovi.. samo su im prihodi puno manji pa time i veći minus.

    Ak i jesu praonica love (lako moguće), kak veli @Kwedi, onda to nije baš tak očigledno iz ovih podataka na koje se referirate.
  • deda
    29.2k
    Mislim da se lova pere na drugim stvarima. Najtragičnija činjenica ove statistike je da hrvatski prvoligaši prihodom od ulaznica nisu u stanju pokriti ni troškove organizacije utakmica.
  • deda
    29.2k
    Iako mi sve te brojke nekako ne štimaju. Pogotovo kod prihoda. Jednostavno ovo ne mogu biti točni podaci.
  • xavier
    11.4k
    Crnogorci inače odmah startaju s gledateljima, možda ipak na kraju i mi pogledamo uživo neku utakmicu s obzirom da su u zadnjih 2 tjedna brojne mjere jako brzo drastično popustile.
  • Guinness
    2k
    Crnogorci inače odmah startaju s gledateljima, možda ipak na kraju i mi pogledamo uživo neku utakmicu s obzirom da su u zadnjih 2 tjedna brojne mjere jako brzo drastično popustile.xavier

    0 u zadnjih tjedan dana ili koliko već. Nažalost za kup je prekasno sad ali nadam se da će ovi bit normalni pa dat ljudima da idu na utakmice već idući tjedan.
  • deda
    29.2k
    Ja se tome iskreno nadam, dapače ne vidim razlog da se ne pusti do 1000 ljudi za početak.
  • xavier
    11.4k
    Ne znam jedino kako izabrati tko može na utakmicu u tom slučaju s obzirom da će interes sigurno biti jako velik :smile:
  • deda
    29.2k
    Tombola
  • Cosey
    467
    Nitko me ne može uvjeriti da se, recimo, derbi ne bi mogao odigrati pred gledateljima, godišnjacima barem.
  • Infinity
    15.4k
    Ne zaboravite da nam je stadion opasan po zivot kad vec pricate o gledateljima. Mozda bi nam povratak gledatelja isao u prilog, tj. ubrzao inspekcije i slicno oko stadiona.
  • xavier
    11.4k
    Ne zaboravite da nam je stadion opasan po zivot kad vec pricate o gledateljimaInfinity

    Imamo sjever i jug, što će nam više :rofl:
  • Infinity
    15.4k
    Ja se nadam da su i oni u defektu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.