Svaka slučajnost između teksta/značenja pjesme i uprave/uprava je namjerna.
  • Mlađi referent
    10.6k
    ZG scena nažalost nije iskorištena ni 10% koliko bi trebala bit.

Ako sam dobro upratio zadnju na Maksimiru je Azra došla tek na poluvremenu, jedna pjesma i to je to.
  • The Undertaker
    4.1k
    Neka isprobavaju pa će se već viditi kako publika reagira. Samo da ne kopiraju. Od one Freed From Desire mi je već muka.
  • OBIGB
    528
    Iz moje perspektive…

Poanta playliste, koja ne mora biti identična svaku utakmicu, 60-90 minuta prije početka utakmice (pogotovo s novim stadionom na kojem neće biti muka ući 90 mina prije) je reflektiranje konteksta unutar kojeg se odvija utakmica…znači, protivnik, datum igranja utakmice (+- dan dva tri), gostujući navijači, važnost susreta, refleksija identiteta kluba/navijača l, prepoznavanje eventualno nekog događaja važnog za klub, grad itd…to netko treba razumjet, shvatit, primjenit… ne samo generički roka mojoj majci, Sanja D, Kemo, Pipsi i tunintamo presjeć s onom skladbom iz gospodara prstenova…

Sve se može, samo treba znat…ima sigurno moment kada “naše vrijeme se sprema” ili kada “tvoje vrijeme će doć”, ili nekakva prerada “nesanice” na poluvremenu… samobtreba znat, bit šmeker, i napravit kombinaciju mainstreama i nekakve lokalne brije povezane sa sportom, gradom, subkulturom itd.

Lokalni gafovi, evo 2 npr

Prolazak u proljeće, Luka Nižetić
    Derbi, Azra kao volej tovarima ma poluvremenu mislim

Instant otkaz za takve stvari, al doći će i to na svoje

Globalni gaf

Jel finale kupa Italije, onaj neki koreanac, gangam stili tako nešto, pa to je za metak
  • Klenx
    4.1k
    Derbi, Azra kao volej tovarima ma poluvremenu mislimOBIGB

Užas je moja furka da, pa su nakon 7-e iteracije pjevanja s juga "Jebem te Dinamo" u ritmu pjesme skužili da nešto nije u redu
  • Mali Zeus
    9.7k
    Kaj je to s Nižetićem bilo, tog se i ne sjećam? :grin:
  • Droljo
    5k
    Meni je fora recimo (ne znam točno) negdje u njemačkoj dere pennywise kad padne gol. Valjda sa novim stadionom, akustikom, puno, puno boljim razglasom bumo i u tom pogledu napredovali. A ne da sa onog tamića dignu ceradu i to je razglas :lol:
  • GZomanid
    572
    60-90 minuta prije početka utakmice (pogotovo s novim stadionom na kojem neće biti muka ući 90 mina prije)OBIGB

Dok ne puste normalnu pivu u prodaju, dolazit ce se i dalje nakon pocetka, tu nema pomoci..
  • OBIGB
    528

Po završetku utakmice, u onoj magli, nakon što smonprošli, ovi pustili Luku Nižetića, Proljeće je a u meni nemir
  • Mali Zeus
    9.7k
    Majko mila, strašno.. Mora da sam to blokirao.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Perkele-My Home. Jedan je naš Maksimir i u snu, a bome i na javi :grin:
  • nemapredaje
    2k
    Sjećam se prije petnaestak godina (mislim da je to bilo u vrijeme onog Werdera, Arsenala itd) da se izlazilo na ovo:

To mi je bilo top
  • plavi67
    920
    e da, sjećam se toga i ja, bilo je napeto ,samo instrumental, tisina na tribini, igrači izlaze
  • Droljo
    5k
    Izaći prvi i pustit u gostujuću svlačionicu (tipa) hajduk come out to play :rofl: