• Bosna86
    11.7k
    Donekle mogu razumiti vas stav, ali dajte neko rjesenje ... Staviti ruke na oci i praviti se da je sve uredu nije nacin na koji se Dinamovi navijaci ponasaju
  • Hipo
    406
    Ako postoji mjesto gdje se moze pisat i o ekipi dinama, pojacanjima, treneru i gdje itekako ima i pozitive onda je to zona dinamo.

    Trenutno stanje je mix pozitive i negative, a negativu je vratio klub (tocnije mamiceva uprava).
  • Pop corn
    8.4k
    Ok, kako bi se vi svi borili protiv Mamica, Mamica jr., Antolica i ostalih? Kako bi doveli klub u red? Ajde da cujemo...
  • Draž
    1.3k
    Postoji tema Grobari Dinama.
    Tamo pišite o njima. Ima i neka tema Optužnica ili tak nekaj.
    Daj nemojte trolati temu o Dinamu spominjući te lopove.
    Pustite nam jednu temu u kojoj se možemo praviti da je sve u redu i pisati samo nogometu i Dinamu.
  • Papastrumf
    12.4k
    Ima bezbroj tema na forumu. Na puno njih se ne spominju cetnici. Ova tema je dinamo zagreb- o svemu po malo. Dakle, sasvim je normalno spominjati i “ljude” koji i dalje drmaju klubom, a opljackali su isti.
    Trebali bismo svi zmiriti na te cinjenice i pricati i pisati samo o igracima, treneru, taktici itd.?
    Nekima jos nije jasno da normalne atmosfere i normalnog kluba nece biti dok su oni tu, na bilo koji nacin? Drugacije ne bi bilo niti normalno jer bi to znacilo da nam se jebe za sve ovo sto su radili, a mi cemo samo brojati titule i transfere.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    ja ne znam, a bome ne zna ni nitko ovdje jer da zna već bi davno oni bili van kluba... Al ajde reci mi šta ovi silni komentari o mamićima na svim temama pomažu konkretno ikome? Jesu spriječili dolazak Daltona mlađeg? Nisu. Pa onda bi molio da se drži tema o Mamićima a ne da svaki put kad netko se veseli pojačanjima ili nećemu pozitivnom oko kluba da se odma mamić mora prizivat i zazivat...
  • Pop corn
    8.4k
    Pustite nam jednu temu u kojoj se možemo praviti da je sve u redu i pisati samo nogometu i DinamuDraž

    Praviti? Ti bi se pravio?
  • Pop corn
    8.4k
    koje pozitivno? Kako ista moze biti pozitivno kad je ovaj tamo opet u klubu?
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    to je tvoje mišljenje. Ja ću se veseliti rezultatima i pojačanjima, pa sad ako je to krivo onda očito nema smisla ni ova borba ni ova rasprava, i nema bome više ni smisla navijat za Dinamo jer nema ničega pozitivnog oko njega... Al ajde reci mi kako će se jednog dana vratiti ljubav prema Dinamu kad ovi odu? Ako nitko od nas djecu, cure ili prijatelje ne odvede na utakmicu, ne pogleda s njima ili prokomentira rezultate. Šta će ostat osim jednog kluba za kojeg nitko ne navija jer su Daltoni uništili atmosferu i tjerali ljude oko kluba, a mi koji smo navijači smo to dopustili da se dogodi?
  • Draž
    1.3k

    Ak nisi shvatio kontekst upisa, onda nema svrhe dalje polemizirati s tobom na tu temu .
  • LovroZG
    1.3k
    Ok, kako bi se vi svi borili protiv Mamica, Mamica jr., Antolica i ostalih? Kako bi doveli klub u red? Ajde da cujemo...Pop corn

    Staviti ruke na oci i praviti se da je sve uredu nije nacin na koji se Dinamovi navijaci ponasajuBosna86

    Priča se o negativi i pitanju (ne)navijanja za Dinamo. Koja je razlika, što se tiče borbe, između situacije u ožujku ili svibnju i situacije danas? Pa niko ne predlaže da se odustane od svega i ostave sve ovak kak je. Osim ak ne smatrate da su pošalice o Mamiću i provizijama koristan oblik borbe. S time se recimo ne bi DTSM složio jer vidite i sami da oni imaju drukčiji pristup prilikom informiranja javnosti.
  • Papastrumf
    12.4k
    Sto puta prozvakana tema. Nema smisla da netko nekom spocitava jer ga zanimaju rezultati, pojacanja i sl., ali s druge strane se nema pravo nekog pozivat da rusi nekakvu atmosferu, kad svi znamo tko je za to zasluzan.
    Ako netko misli da ce dinamovi navijaci sutiti i gledati samo stanje na terenu dok su osobe koje vode klub nepravomocno osudjene za kradju onda se taj grdo vara.
  • The Undertaker
    5.4k
    I ja se slažem gore sa kolegama. Ima tema Mamići, ima tema grobari Dinama, itd...
    Ne mora svaka tema biti opterećena negativnostima. Ne zatvara nitko oči nad kriminalom, samo ima u Dinamu i dobrih stvari. Neka se ovdje piše o njima.
  • Bosna86
    11.7k
    Ja i dalje ne razumijem sto zelite reci... Grupa nigdje nije rekla da vise nece pruzati podrsku igracima, DTSM takodje nastavlja svoje djelovanje, jedina razlika na tribini ce biti 15 20 min vrijedjanja Mamica ( sto je legitimna reakcija na povratak Zokija ) ... Sto se tice Zone, apsolutno vam nitko ne brani iznosenje bilo kakvog misljenja, isto tako morate i postovati drugacije upise od svoga
  • Pop corn
    8.4k
    Samo me živo zanima koliko će ljudi doći na Skupštinu DTSM-a ili na izbore FD-a...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.