• Mr Anderson
    8.2k
    U svakom slučaju ima neki status za razliku od onih bezbrojnih latino anonimusa koji su se prije dovodili izravno iz Južne Amerike radi izvlačenja love iz kluba.
  • Somport
    570
    Oni se pozivaju na poštivanje zakona i pravosuđe a klub pokrali.marcio amoroso

    Jedini zakon koji oni poštuju je onaj koji Zoki i buraz moraju mijenjat svaki put kad se sranje zakuha.
  • Građanski1911
    329
    Ja uopće nemam volje pričati o pojačanjima, pripremama i početku nove sezone dok se ne riješe pravosudni problemi.

    Braća su mi opet uništila volju za klubom koja mi se počela vraćati prošle sezone.

    Hvala Tatta!
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ja ću samo jednu stvar reći, a vi meni recite da sam mamićevac ili naivan ili šta god. Ali tko god je najednom presto navijat za klub sad s povratom daltona mlađeg nikad nije ni navijo za ovaj klub... Treba se boriti protiv uprave na druge načine, a ne radeći štetu klubu i rušeći atmosferu oko kluba. Daltonima to ne smeta, to smeta samo Dinamu i nama koji se veselimo svakoj pobjedi i svakom rezultatu Dinama.Toliko od mene o toj temi jer ne volim o tome raspravljat ali moram jer mi više ide na živce malo taj pesimizam i nabijanje negativne atmosfere oko kluba za kojeg navijam od malena...
  • Hipo
    406
    Otkud tebi pravo nekome rec da nikad nije navijao za klub zato jer ovakva uprava nam vodi klub...

    Eto vi koji svim srcem navijate i zbrajate pare od transfera (pljačke kluba) samo vi ste pravi dinamovci.

    Negativnu atmosferu je vratila uprava a ne navijaci i forumaši zone.

    Kakvu stetu su napravili navijaci?
    A kakvu uprava i mamici...
  • nkdz
    885


    glavno da je tebi lako zabiti glavu u pijesak, a uprava sve radi da navijacima zgadi klub
  • Guinness
    2.2k
    Da li tko ima online izadnje SN?

    Zanima me da li možete pristupiti arhivi starih brojeva? Konkretno me zanima izadnje od 02.07.2013. i vezano je uz dan prije odigranu prijateljsku protiv Arsenal Kijeva, pa ako možete pošaljite poruku...
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    ma ne mislim ja nikoga sad vrjeđat, ovo je malo krivo izašlo. Ali samo kažem da mi nema smisla sad kad napokon imamo momčad i trenera nakon ne znam koliko dugo, i kad nad mamićima vise presude da im damo da nam zgade klub za koji navijamo svojim posljednjim koprcajima. Možda se me čini da to što mi pričamo ima utjecaja na Dinamo, ali itekako ima. Pogledajmo samo posjećenost, a za to nisu krivi samo braća Dalton nego prije i atmosfera kod nas koji navijamo.

    Ali kad smo kod toga svega ako ja nemam pravo reć da nisu navijači oni koji su prestali navijat povratkom braće dalton, kakvo i vi pravo imate tu širiti negativu i govoriti da vam se zgadio klub i da vas ne zanima ništa oko njega i tako rušiti i ovo malo atmosfere koji mi zadrti dinamovci pokušavamo održati. Sad ozbiljno neću više komentirati, ali moro sam ovo reć jer sam već jednom se bio maknuo sa foruma na neko vrijeme (ne ovoga) zbog toga što se više prićalo o Mamićima nego o Dinamu... Pa jel su Mamići Dinamo dovraga?!
  • Kwedi
    3.8k
    svih ovih godina si imao momčad i trenera. evo, zadnjih 14 godina imamo najuspješniji dinamo u povijesti, sa svim u paketu; igrači, treneri, rezultati...


    i da - mamići jesu dinamo dovraga, dinamo su oni dok su bitnije stvari poput "atmosfere, igrača, trenera, utakmica" od dinama samog.

    mamići jesu dinamo jer od kluba je ostala boja, ime i grb. ostalo je sve bilo i sve je podređeno njima i kliki oko njih.
  • Draž
    1.3k
    Meni isto smeta prevelika priča o njima po svim temama na forumu. Dovoljno mi je kaj mi u stvarnom životu gade prvu ljubav. Trudim se da mi klinac kojeg sam počel voditi na tekme uopće nikad ne upozna njihov opus. Bar dok ne odsluže ono kaj su napravili.
    Ne želim o njima čitati na svakoj temi. Postoji tema o njima i nek se tamo spominje guba. Ostavite mi barem jednu temu bez njih.
    Oni nisu Dinamo!!
  • Papastrumf
    12.4k

    Rušeći atmosferu oko kluba?
    Tko ju je srušio, odnosno tko je ruši?
    Cetnici stave Zokija za sportskog direktora, a ti pricas da ne treba rusit atmosferu? Sto je s glavom?
  • Hipo
    406
    I ja sam zadrti dinamovac, ne samo vi koji bezuvjetno navijate.

    Mozemo u ovoj temi pokusat izbjegavat mamice.
    Ali ne i u transferima.
    Transferi su esencija pljačke.
    Nekog nervira citat o mamicima a nekog o transferu mamicevog pulena.

    Ovaj forum mora biti i za ekipu s istoka, sjevera, svih tribina.

    Idem na sjever, klince vodim na istok, nisam negativno nabijen ali dozvolite i vi da u ovim trenucima bude i negative.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    poštujem to, ali oko kluba je negativa već duugo godina. I napokon se malo popravi prošle godine i sad da opet se vratimo na staro. Ispričavam se ako vam se čini da vas napadam ili tako nešto, ali meni je jednostavno kao nekome tko navija za Dinamo od malena i tko je na Dinamovom forumu već godinama više dosta te stalne negative i priče o toj gamadi koja nam je na vlasti u klubu... Pa ako sam kriv što želim održati ovo malo atmosfere koje mi je ostalo nakon povratka Daltona mlađeg koji je onda uopće smisao da navijamo za ovaj klub koji svi volimo.
  • LovroZG
    1.3k
    Mamiću se pjeva “Mamiću cigane jebemo te mi, ti nisi Dinamo, Dinamo smo mi!”, al kad se neš takvo spomene u kontekstu navijanja za klub onda brzo Mamić postaje sinonim za Dinamo.

    Isto tako su se neki ljudi svojski trudili objasnit da nema ama baš nikakve razlike u ustroju kluba iz prošle i prijašnjih sezona pa je dolazak Zorana, koji po tim ljudima apsolutno ništa ne mijenja, doveo do opće utučenosti...

    Sve je to ok, al malo dosljednosti ne bi škodilo. Mamić nije Dinamo i on to ne smije bit, zato ga se i ne voli.
    Ko želi širit negativu, a nek je širi, al besmisleno je pisat o očitom. Sad će kao neko puno napravit za Dinamo i sebe ak na forumu napiše neku pošalicu vezano za provizije, kak da ne.
  • Draž
    1.3k
    Ja ne želim čitati i spominjati Mamiće na forumu koji bi, kak mu i ime kaže, trebao biti zona Dinama i ak sam zbog toga Mamićevac onda nek budem. Mislil sam da bu ovaj forum malo drugačiji od ostalih, al niš od toga.
    Zato i nisam bio aktivan na sportnet forumu jer se 95% pisalo o njima. Jebo vas Mamići više!!

    Previše su toga zagadili među nama, previše nemira unijeli među dinamovce...čak do te mjere da se moramo etiketirati tko je "pravi dinamovac", "bezuvjetni", a tko "rušitelj", a svi smo plavi ispod kože.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.