• Dragon1Warrior123
    2.9k
    Razmišljo sam šta da sad napišem kao odgovor na ovo... ali nema smisla, ja ne znam do gdje smo mi došli ako će se DInamovi navijači napadat oko toga tko navija za Dinamo ili ne. Ako sam ja u krivu što ja ovaj klub volim, što ne volim kada novinari sa političkim motivima pljuju po Dinamu na dan utakmice onda ne znam. Iduće će valjda bit da će se ljude prozivat mamićevcima ako budu slavili Dinamove pobjede? Meni ta borba nema smisla ako ja trebam željeti zlo svom klubu i zazivat da se pljuje po njemu... Možda sam mlad, naivan ili nešto treće, ali ja ću za Dinamo uvjek navijati i tražiti pozitivne stvari kad ih ima, ako sam u tome u krivu onda stvarno ne znam više
  • Mali dioničar
    15.1k
    Da ti nisi taj tekst spomenuo, ne bi ga nitko ni stavio na zonu.

    Ovu raspravu možeš zahvaliti sam sebi.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Iduće će valjda bit da će se ljude prozivat mamićevcima ako budu slavili Dinamove pobjede?Dragon1Warrior123

    Želiš reći da misliš da ovdje ima nekoga tko se ne veseli Dinamovim pobjedama?
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    karikirao sam ako ti to nije jasno... ali vjerojatno i ima, samo se skrivaju haha
  • Jaki
    100
    Mene zanima hoce nk jogurt odbit 3 milje kuna u slucaju ulaska u lp Dinama?
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    i isprike što sam ja izazvao ovu svađu na dan tekme, sad ispada da ja širim negativno atmosferu oko kluba :scream:

    I Jaki naravno da hoće treba im za japanke
  • The Undertaker
    4.5k

    Inače to ne radim ali evo ti "like" za branjenje svog mišljenja.
    Što se Tuđena tiče, ako piše istinu, neka piše kad hoće. Za istinu je uvijek pravo vrijeme. Međutim, čitajući ga na Sportnewsu, moj dojam (ponavljam dojam) iz tekstova je da se radi o sitnoj zavisti jer nije u krugu odabranih ( koliko se sjećam, nekad je bio) pa ne uživa blagodati čarter putovanja, loža, plaćenih zubala itd...Zagorci bi rekli pizdek.
  • Mr Anderson
    6k
    Pa sad sam pročitao tekst i ne vidim radi čega toliko galame. Ništa krivo nije napisano niti nešto posebno ekstremno što bi rušilo atmosferu. Ustvari ništa što se već ne zna, osim ovog na kraju o Barišiću. Ako smo demokratsko društvo onda treba pustiti Tuđena i slične da objavljuju ovakve tekstove u bilo koje vrijeme bez obzira na motive. A isto tako poštivati Dragonov stav bez obzira ako se ne slagali s njim. Replika bez vrijeđanja.
  • Građanski1911
    329


    Dosta dobar tekst, šteta samo kaj nije još malo žešće prešao prek starog udbaša Barišića.

    Nadam se da Tuđen tu neće stati...
  • Građanski1911
    329
    Inače, za mene niti Tuđen niti Zmajev ratnik, niti ostali mediji i forumaši nisu krivi zašto pred (novu) povijesnu utakmicu pričamo o ovakvim stvarima, niti smo svi mi krivi zašto zbog negativne atmosfere na HNL dođe par tisuća ljudi (argument kojeg je Dragon Warrior iznio pred zagrebačku utakmicu), krivac se zna...
  • BluePhone67
    3.4k
    Moram priznati takodjer mi nije jasno gdje je problem oko teksta za ovakvu halabuku i starog udbasa i prdonju, cak sam htio pisat jel se radi o ovom bas tekstu ili nekom prije kada se u ovom vec referira da mu je oduzeta akreditacija.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ma prošli je već bio spominjan, zbog njega mu je i oduzeta, kad je prije utakmice s mislim Ferenc isto govorio kao ne smijemo zaboravit da je Mamić još uvijek tu, plus mislim da sam stavio link sa svim njegovim tekstovima pa pogledajte. Nek se piše protiv Mamića ako će to pomoć da se ovaj makne, ali mislim da su ovdje drugi razlozi u pitanju.

    https://www.vecernji.hr/autori/branko-tu-en-36584/profil evo linka
  • BluePhone67
    3.4k
    Inace imam knjigu tu od Barisica sto se taknuo u tekstu i budem stavio jedan dan odlomak gdje je Barisic zajebo zvezdase da su ovi morali nositi dinamove ili cibonine dresove u Zagrebu. Ne sjecam se vise svih detalja iz svih tih knjiga koje imam, al neke su mi jos sjecanju zanimljive stvari
  • Bosna86
    11.6k
    lof2mprzli6hgmsr.jpg
    Hahahahahahahaha
  • Neki tip
    19.6k
    :lol: :lol: :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.